USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Lutsk Food Fest: трансляція другого дня

14 Серпня 2016 12:31
Другий день Фестивалю вуличної їжі Lutsk Food Fest розпочався у замку Любарта. Сьогоднішня програма фесту обіцяє бути не менш цікавою, ніж учора. Лучан та гостей міста запрошують долучитися до свята.

Про найцікавіші моменти першого дня фестивалю дивіться ТУТ: LUTSK FOOD FEST: ТРАНСЛЯЦІЯ ПЕРШОГО ДНЯ

Інформаційне агентство Волинські Новини продовжує транслювати для вас найцікавіше з фестивалю в режимі онлайн.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Vip Показати IP 14 Серпня 2016 14:13
Людей зовсім мало.І ціни просто жесть.Більше туди не піду.
Теремно Показати IP 14 Серпня 2016 14:32
Невже цей балаган потрібно проводити саме в замку Любарта - гордості нашого міста?. Йде все до того, що ця визначна памятка архітектури, історі\, лице древнього Лучеська перетвориться у звичайний продуктовий ринок.
Анонім до Теремно Показати IP 14 Серпня 2016 15:46
Слідуючий фестиваль проведуть на березі "мальовничого "озера в Теремно!!!
Aleks до Теремно Показати IP 14 Серпня 2016 17:58
Якраз раніше замкові площі для цього і використовувались.Все добре,у Європі так само!
Дмитро до Теремно Показати IP 14 Серпня 2016 17:58
Ні, але можливості тримати замок в чистоті та реставрувати його і так далі... За державні гроші немає змоги.
Оленка Млинарська до Теремно Показати IP 14 Серпня 2016 23:09
А вони наппевно і хочуть перетворити замок на часний ринок.Вже старий ринок загадили,тепер треба під себе ще один часний ринок зробити.
До віп Показати IP 14 Серпня 2016 15:15
А ніщебродів туди і не кликали. Їж сухарики з мівіною.
маруся Показати IP 14 Серпня 2016 15:19
бред сумашедших,