USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

MONATIK показав свій відпочинок в Америці

7 Березня 2018 23:05
Український співак MONATIK наразі перебуває в рамках свого туру по США і Канаді.

У перервах між концертами артист проводить час дуже активно та насолоджується вільними хвилинами з користю, передає ТСН.

Так, у один із вихідних команда MONATIK вирушила в Universal Park, де артист побував на студії неймовірно важливого для нього проекту "Голос".

"Ми сумуємо", - зізнався тренер проекту "Голос. Діти" у відео.

Наставник проекту "Голос. Діти" зараз подорожує Америкою в рамках свого туру США та Канадою. В перервах між концертами артист проводить час із користю.

Також MONATIK поділився неймовірними знімками з парку атракціонів. Артистові з командою вдалося побувати на найдивовижніших атракціонах, а також на легендарних теле-шоу, фанатом якого є MONATIK.

"Враження - наше натхнення. Їхати довелося довго. Вранці і вночі по незнайомій місцевості. Я опинився в Спрінгфілді, потім на шоу Джиммі Феллона, далі переживав за Людину-Павука, Кінг-Конга, Гаррі, Бамблбі. Перетворився в Міньйона. Пірнав, літав, падав, стріляв, кричав, плакав, сміявся, чаклував, боявся, захоплювався, заблукав, знайшовся, сміявся, сміявся, бурчав, сміявся, тікав, рятував і дивився на найщасливіші обличчя", - поділився своїми враженнями співак.

Варто зауважити, що у артиста вже відбулося 3 концерти в Нью-Йорку, Філадельфії і Торонто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
хохо Показати IP 7 Березня 2018 23:25
ото вже пнеться.. з штанів випригнеш
Ато Показати IP 8 Березня 2018 03:07
Коли цей сепар приїде в Луцьк?
Волинянин Показати IP 8 Березня 2018 08:37
Українці в сирому окопі неньку обороняють а воно на кацапські гроші казиться...
диванний нефанат до Волинянин Показати IP 8 Березня 2018 10:10
Бачу ти з окопа пишеш цю єресь. Тобі яке діло до його фоток? В тебе все так погано, що тобі нічим не можна вгодити? Ти з розряду людей, які все критикують.
007 Показати IP 8 Березня 2018 10:08
Даю стопудово сидять ото хто за чаєм хто в ліжку з ноутбуком і заздрять. Іди один з другим зароби та й іідпочивай так само. Але вам цього не добитись бо ви ЛЕДАРІ! Вам тільки пиво по пятницях пити по бо ви втомились вже за 4 дні праці.
Анонім до 007 Показати IP 8 Березня 2018 10:51
Половина в маминій кофті сидить і пише,голодранці,тільки заздрити і вміють)))
Hollywood до Анонім Показати IP 8 Березня 2018 16:00
Абсолютно пох на нього і на його відпочинок.
Лучанин Показати IP 8 Березня 2018 11:15
Волинські новини, вам вже новин не вистачає? Не перетворюйтесь в жовту пресу. Кому цей мохнатік потрібен?
Лучанка Показати IP 8 Березня 2018 16:01
Дійсно кому це чудо потрібне,де воно скаче і з ким.хай ще їде в расею.
Микола Волинянин до Лучанка Показати IP 11 Березня 2018 16:13
мені встидно що такий муд*тік народився на Волині