USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Аби луцький РАЦС мав гарні сходи – треба мільйон

20 Травня 2015 17:38
Палац урочистих подій у Луцьку має страшні сходи, про які навіть говорили у центральних ЗМІ. Їх ремонтувати хочуть завдяки співфінасування.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 20-го травня..

Під час голосування члени виконкому продовжили договір оренди приміщення Палацу урочистих подій для головного управління юстиції у Волинській області.

Як повідомили економісти Луцької міської ради, що в цьому приміщенні - жахливий стан фасаду, зокрема сходи розвалені. Про це говорили вже й національні ЗМІ.

Аби змінити стан справ, пропонують провести ремонт, а це - близько мільйона гривень. Також потрібно відремонтувати дах, це ще 360 тисяч гривень.

Зі слів начальника відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради Алли Грабко, головне управління юстиції готове до співфінансування на 20%.

З цього приводу Луцький міський голова повідомив, що зараз не час говорити про фінансування цих робіт.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Коля Показати IP 20 Травня 2015 17:43
Якщо Романюк хоче вкрасти собі 500 тисяч, то так - треба мільйон!
лучанка до Коля Показати IP 20 Травня 2015 23:00
А в чому ще винен Романюк М.Я. ? Що не станеться у Луцьку - у всьому винен Романюк !
Хлоп Показати IP 20 Травня 2015 17:48
А якщо Коля допоможе грошима, то і 100 тис. достатньо буде!
htz Показати IP 20 Травня 2015 17:59
треба шоб Товстенюк дав від Нового Луцька перед виборами. Нормальний піар! Кросівий
Плиточник Показати IP 20 Травня 2015 18:32
За такі гроші вийде новий заклад, купіть клей для плитки і просто перекладіть ті плити, таке враження там в РАЦС немає господарських служб, жах якщо 1000000 грн. піде лише на нові сходи, там би полірнути той оздоблювальний камінь та хоч помийте з миючим за все його існування і вже буде результат, ліньтяї-казнокради, такий стид серед району.
12345 Показати IP 20 Травня 2015 20:39
Скажіть скільки закс бере за весілля скільки платять фото салони неможуть разом з мером назбирати ,а то стидно було дивитись 4 весілля
кому надо милион Показати IP 20 Травня 2015 21:34
может новому начальнику юстиции на авто или квартиру
лучанка Показати IP 20 Травня 2015 22:13
...вже давно потрібно почати щось робити...Стидно дивитися на традиційні сімейні весільні фото на сходах ЗАГСу...Як серед розвалин...(( А ті немалі кошти ,що беруть з молодожонів...іх не можна використати????? за рік вистачило б не на одні сходи...!!!!!
лучанка до лучанка Показати IP 20 Травня 2015 22:47
Сором !!! Обласний центр !!! Яке споруда , таке й життя !!! Ну хїба пїсля оцих руїн жити радїсно ? Позорище ! А оце здоровенне дзеркало з трїщинами , у яке дивляться молодята ?
розум Показати IP 20 Травня 2015 22:40
Все дурня, головне - пам"ятник Бандері перед загсом, оце -да!!!
лучанка до розум Показати IP 20 Травня 2015 22:55
Ї це вирїшить всї питання !!! Заставимо сходи пам*ятниками ї серцями !!! УРА !!!
Патріот Показати IP 20 Травня 2015 23:04
всрані чинуші після роботи своїм коштом хай би і ладнали. хабарники.
Не трандіть і не кра Показати IP 21 Травня 2015 08:25
Дивлячись на світлину, плити нормальні. Декілька мішків клею чи цементу, арматури 50 метрів, щебеню 1-2 тонни, 1-3 майстри- працівники, щоб на тверезу голову три-чотири дні попрацювали. Плюс хороша оплата хлопцям за роботу .Про які мільйони ви говорите ....Не красти, не брехати !
лучанин Показати IP 21 Травня 2015 09:22
На що нам сходи, краще свистопляску на Театральному майдані провести з медовухою. Хоч якийсь піар буде до виборів, а сходи заклейте папером
Василь Гострий Показати IP 21 Травня 2015 13:03
А може там треба 2 мильйоны??Хто рахував?? Плити в основному нормальнi.Можливо.потрiбно додатково шт.50 i 3-4 норм. плиточникiв,ще одного на доставку матерiалiв-хай по 500 долларiв,всього 2,5т. долларiв зарплати.Ще на клей,цемент,арматуру-ще стiльки,о от плити шлифованi дорогi!!А ж не настiльки!!! Позорище мicта!!!!!!Яка Европа!!!???Як i туалети в центрi мicта!!!????