Африканська чума свиней підступила до кордонів Волині
Поблизу кордонів Волинської області зафіксували захворювання свиней на африканську чуму. Інфікованих тварин виявили в Рівненській області та Польщі за 8 кілометрів від Волині.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та колегії департаменту АПК Волинської ОДА 30 січня.
Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Анатолій Тимофіюк зауважив, що ризики поширення інфекції досі великі.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ ПОТРАПИЛА НА ВОЛИНЬ
«Торік африканська чума свиней була зафіксована в усіх областях України, виявили 163 випадки зараження вірусом. На Волині в 2017 році вилучили 76 свиней. Щодо цього року, то на Волині захворювань не було. Однак нещодавно випадки захворювання зафіксували в Рівненській області і в Польщі за 8 кілометрів до кордону», - розповів Анатолій Тимофіюк.
Нагадаємо, торік в області спалах АЧС зафіксували в Любешівському та Ратнівському районах. Всього – 4 випадки. У населених пунктах, де зафіксовані випадки, запровадили карантин, а навколо облаштували ветеринарно-поліцейські пости.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та колегії департаменту АПК Волинської ОДА 30 січня.
Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Анатолій Тимофіюк зауважив, що ризики поширення інфекції досі великі.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ ПОТРАПИЛА НА ВОЛИНЬ
«Торік африканська чума свиней була зафіксована в усіх областях України, виявили 163 випадки зараження вірусом. На Волині в 2017 році вилучили 76 свиней. Щодо цього року, то на Волині захворювань не було. Однак нещодавно випадки захворювання зафіксували в Рівненській області і в Польщі за 8 кілометрів до кордону», - розповів Анатолій Тимофіюк.
Нагадаємо, торік в області спалах АЧС зафіксували в Любешівському та Ратнівському районах. Всього – 4 випадки. У населених пунктах, де зафіксовані випадки, запровадили карантин, а навколо облаштували ветеринарно-поліцейські пости.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
!
Показати IP
30 Січня 2018 13:52
О, скоро кобаски з свининки побільшає на прилавках !
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.