USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Американські дослідники показали, як COVID-19 атакує легені. Відео

9 Квітня 2020 14:11
Американські спеціалісти з лікарні при Університеті Джорджа Вашингтона завдяки віртуальній реальності показали, як новий коронавірус (COVID-19) поступово поширюється у легенях людини.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Sky News.

«Американські дослідники вперше використали віртуальну реальність для того, аби показати, як коронавірус атакує легені й вбиває людей», - йдеться у повідомленні.

Університетські спеціалісти зробили анімацію на основі отриманих даних від першого пацієнта, який потрапив до них з коронавірусом у середині березня.

За словами доктора Кіта Мортмана, на кадрах чітко видно, що COVID-19 завдає шкоди не тільки якійсь окремій частині легень, а поширюється повністю по них.
Зазвичай кисень потрапляє через трахею до легень, звідки починається процес його транспортування кров'ю до серця й по всьому тілу. При коронавірусі хвороба зупиняє прохід кисню до самих легень, що призводить до ефекту доміно для решти людського тіла. Саме тому люди з важкою формою хвороби потребують підключення до апарату штучної вентиляції легень, адже самостійно не можуть наповнювати легені киснем.

Як повідомлялося, у світі на коронавірус захворіли вже 1, 5 млн людей. З них 330 589 пацієнтів одужали, а 88 502 — померли.

Станом на ранок 9 квітня в Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. На Волині зафіксували 2 нові випадки захворювання. Загалом в області захворіли 38 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus