USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Американці пропонують відібрати в Росії чемпіонат світу-2018

8 Березня 2014 18:47
Двоє американських сенаторів - Марк Керк і Ден Коутс - просять футбольні органи відібрати у Росії право проведення чемпіонату світу-2018 через експансію російських військ в Криму, інформує ТСН.

Вони надіслали відповідний лист президенту ФІФА Зеппу Блаттеру. Керк і Коутс також просять ФІФА призупинити членство Росії в організації та виключити збірну з числа учасників чемпіонату світу-2014. "У світлі російської військової окупації частини суверенної України ми просимо вас екстрено скликати сесію ФІФА для розгляду призупинення членства Росії в цій організації. І зокрема - для перегляду рішення про проведення чемпіонату світу 2018 року в Росії і недопуску збірної Росії до числа учасників чемпіонату світу 2014 року.

Згідно 3 статті Статуту ФІФА, "будь-яка дискримінація проти країни або групи людей заборонена і карається припиненням членства в організації чи повним виключенням з неї". Як ми знаємо, Югославія вже каралася за схожі порушення напередодні чемпіонату Європи 1992 року і чемпіонату світу 1994 року. Оскільки Росія нахабним чином демонструє неповагу до фундаментальних принципів ФІФА і міжнародного права, ми сподіваємося, що ви погодитеся, що вона не заслуговує права ні на участь у футбольних чемпіонатах світу, ні на його проведення на своїй території", - йдеться у листі сенаторів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 18:59
повна ізоляція наглого агресора у світі !!!!!!!!!!
саме так Показати IP 8 Березня 2014 19:35
повністю підтримую, а замість росіїї на ЧС 2014 відправити збірну України, а проведення ЧС 2018 автоматично передати Україні :-)
Корінний лучанин до саме так Показати IP 8 Березня 2014 23:09
ХА-ХА-ХА!!!! ОТО БУДЕ ПОВНИЙ ПІСЕЦЬ! ДОРІГ ТОЧНО НЕ БУДЕ, БУДУТЬ НАПРЯМКИ ! ХЮНДАЇ В ТУПІКУ БУДУТЬ СТОЯТИ.
Русская до саме так Показати IP 9 Березня 2014 15:13
Вот утрировать не надо!
Анонім Показати IP 8 Березня 2014 20:00
в змаганнях виступатиме Правий сектор і обкурені майдауни-ще такого чемпіонату не було.
Я до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 21:46
ТЕБЕ БЕРЕМО В ПОДТАНЦОВКУ
Анонім Показати IP 8 Березня 2014 23:05
Дуже влучно! Треба ізолювати всіх футболістів які знаходяться в криму в зеленій формі. В замін їм відправити на чемпіонат самооборону та правий сектор, на воротах поставити Турчинова, Яйценюк буде нападаючим, Тягнибок в обороні.
765 Показати IP 9 Березня 2014 07:23
Правильно обгородити расею колючим дротом і хай там живуть самі в повній ізоляціі
Корінний лучанин до 765 Показати IP 9 Березня 2014 09:22
ТА ВОНИ ВЖЕ ОГОРОДИЛИ СЕБЕ КОЛЮЧИМ ДРОТОМ !!! ШКОДА РОСІЯН! Жванецький М. влучно зауважив: ТА РОСІЯНИ ЗАРАЗ ДУЖЕ ЗАЗДРЯТЬ УКРАЇНЦЯМ, БО ЗРОБИТИ ЇМ ТАКЕ ЩЕ НЕ ПІДСИЛУ - зігнати злодійську владу.
Лучанин Показати IP 9 Березня 2014 07:34
Росії повну і безповоротну ізоляцію! А луцьким тітушкам, які ненавидять Україну і критикують все українське - квиток в Росію. Нехай там грають (дивляться) футбол і пишуть, яка Україна погана зараз і як їм було добре при бандитській владі.