USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Апарат Верховної Ради закупляє папір в російського постачальника

22 Грудня 2016 22:58
Апарат Верховної Ради України закупляє папір для канцелярської роботи і роботи нардепів з Росії.

Про це пише в своєму Facebook нардеп Дмитро Лубинець.

"З великим обуренням і здивуванням повідомляю, що Управління справами Апарату ВРУ проводить масову закупівлю паперу (країна виробник Фінляндія), у країни-агресора, тобто - Росії (постачальник: ТОВ Компанія" КАНЦТАНТА ", 115088, Россия, г. Москва, вул . Угрешська д.14) ", - пише Лубинець.

За його словами, він вже повідомив профільному комітету про цей випадок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Макс Показати IP 22 Грудня 2016 23:04
Всьо, зрада, пишите на бересте, ид*оты!
Всезнайко до Макс Показати IP 23 Грудня 2016 08:52
Або на обухівському туалетному папері...іншого в Украні не випускають.
кор,іррий лусанин Показати IP 22 Грудня 2016 23:04
А це то точно зрада.
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 23:13
а в УкрАїні нема з чого робити папір. весь ліс-кругляк шурує в еуропу
Анонім до Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 23:14
при чому по ціні відходів лісовиробництва
Кастрюлька Показати IP 22 Грудня 2016 23:28
Зрада зрадна!!!
апарат Показати IP 22 Грудня 2016 23:30
А ви дурні воюйте
стас Показати IP 23 Грудня 2016 00:28
та сам лубынец сам сепар
олег Показати IP 23 Грудня 2016 00:30
два брата акробата лубынца
оля Показати IP 23 Грудня 2016 00:34
шановний президент думайте кого берете до себе в партию
11 Показати IP 23 Грудня 2016 07:42
100 % а ви дурні войте .
Роман Показати IP 23 Грудня 2016 12:07
Якби не Лубінець з побратимами Волноваха вже давно була б під контролем сепарів. Таких відданих патріотів як Лубінець ще треба пошукати!