USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Арбузов «виплив»: він впевнений, що повернеться в Україну

4 Червня 2014 10:11
Колишній перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов розраховує, що його «великий досвід та знання» ще будуть затребувані Україною.

Про це колишній високопосадовець, що зараз переховується в Росії, заявив в інтерв’ю російській агенції «РИА Новости», інформує ЕспресоТВ.

«Влада змінюється в Україні досить часто, відповідно, ситуація може скластися так, що повернеться час, коли будуть затребувані люди, які вміють працювати, знаючі, як реально можна змінити соціально-економічну ситуацію на краще», - заявив Арбузов.

«Мені 38 років, але я вже пройшов значну школу державного будівництва, став в.о. прем'єра країни. Смію запевнити, у мене є відповідні цьому рівню досвід і знання. Сподіваюся, мій час однозначно прийде, я ще буду затребуваний Україною в якості спеціаліста і політика. Тому люди в нинішній владі, які це добре розуміють, вирішили, що потрібно зробити так, щоб усі мої позитивні досягнення - а їх досить багато, я можу про них розповісти всім - були перекреслені кримінальними справами, якимось наклепом», - додав він.

Нагадаємо, сьогодні ГПУ оголосила Арбузова в розшук за фактом зловживання службовим становищем колишніми високопосадовцями Нацбанку України при створенні телеканалу «Банківське телебачення».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанка Показати IP 4 Червня 2014 10:29
Що вміє то вміє "господарювати" - морду наїв добру!
Александр69 до Лучанка Показати IP 31 Липня 2014 18:13
Это он с голоду пухнет.
0000 Показати IP 4 Червня 2014 10:33
Госпідар
Иван до 0000 Показати IP 13 Серпня 2014 09:02
Ще той...
Церковна миша Показати IP 4 Червня 2014 10:35
Пан Арбузов мовчіть у "тряпочку" та не дратуйте людей. Людина, яка була при владі, відповідальна як і усі "попереднікі" за теперішню ситуацію та зубожіння людей, втікла з неспокійної Батьківщини, сидить собі у будинку, над яким не стріляють з кулеметів, і думає, що вона має моральне право і надалі претендувати на найвищі державні посади. Ви повинні на колінах просити вибачення за свої вчинки та разом із усім вищим керівництвом, що керувало Україною 23 роки її незалежності нести кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок та вибіркове "покращення життя вже сьогодні".
Київ до Церковна миша Показати IP 14 Серпня 2014 13:10
Я не знаю Вас пане або панночка - Церковна миша, але те що сказали бє в точку.
на нари Показати IP 4 Червня 2014 10:46
На лаву підсудних разом з Януковичьом
бендера Показати IP 4 Червня 2014 10:49
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 4 Червня 2014 10:51
Обов"язково повернетесь в Україну, пане Арбузов, але в ролі відповідача.Народ України вимагає!
лпдмуа а простише и Показати IP 4 Червня 2014 15:06
а що вже державні мясокомбінати непрацюють-е ще частні чого чекати ? туша готова
Петро Показати IP 4 Червня 2014 15:17
Жах, який цинізм.................
патриот Показати IP 4 Червня 2014 16:02
Одним словом Сережа! ты вор. А вор должен сидеть в тюрьме.
Степан Дыня Показати IP 14 Липня 2014 05:47
Только тогда. когда сменишь погоняло Арбузов на Кавунов, иначе никак.
укрвїнець Показати IP 26 Липня 2014 12:28
Не знаю який у гарбуза досвід, але на лобі написано "25 років суворого режиму з конфіскацією"
до всіх Показати IP 4 Серпня 2014 16:34
При Сталіну цього козла Арбуза судили б до розстрілу без слідства і суду. Скотина і подонок режиму бандюковича такої кари заслуговує. Та в Україні жулики і бандити ні в якому разі покарані не будуть. Ця марга наголошує,що влада змінюється і він згодом повернеться в Україну,бо в нього є досвід. Який саме не наголошує. Хіба що наживатися на власному народові та принижувати честь і гідність пересічних громадян. Паскуда та сволота. На вили його і живцем у вогонь,щоб і духу такої тварі більше не було.
українка Показати IP 5 Серпня 2014 16:23
До 38 років став в.о. прем'єра країни не завдяки розуму , а завдяки таким же злодіям як і сам.Про які досвід і знання можна говорити, а ще й запевняти, коли без папірця і два речення сказати не міг. А значну школу пройшов не державного будівництва, а розвалу та розкрадання, і про набуття такого досвіду і знань ніхто не сумнівається
Андрей Показати IP 5 Серпня 2014 19:10
может он в чем то и прав. Порошенко тоже был в этом правительстве не последним человеком. да и многие другие. другое дело почему сразу смылся, знает ,что рыльце в пушку.
харьковчанин Показати IP 8 Серпня 2014 09:09
конечно ввернется, в наручниках