USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Аварія під мостом в Луцьку: легковик від удару перекинувся на дах. Фото

12 Вересня 2018 14:07
ДТП сталася обідньої пори на вулиці Карпенка-Карого в Луцьку.

Так, під мостом, на перехресті Рівненська-Карпенка-Карого, близько 13.40 зіткнулися «Таврія» і «ВАЗ 2106».

Зі слів свідків, «Таврія» на великій швидкості влетіла у «ВАЗ», який повертав ліворуч. Від удару «ВАЗ» перекинувся на дах.

Внаслідок зіткнення транспортних засобів постраждали водій «ВАЗУ», його дружина та маленька дитина. Також травмувався водій «Таврії». Його та жінку з дитиною забрали до лікарні.

На місці працюють патрульні та три бригади швидкої.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Онаній Показати IP 12 Вересня 2018 14:29
З дітьми в салоні і так літають
Andrew Показати IP 12 Вересня 2018 15:07
Був би на блясі - проскочив би, а так на пердольоті тому і тяги нема. За те коштує, як бляха. Перемога!
Ага до Andrew Показати IP 12 Вересня 2018 15:55
А то нічого що таврія догнала жигуля в задок?
Андрій Показати IP 12 Вересня 2018 16:04
Зі слів свідків, «Таврія» на великій швидкості влетіла у «ВАЗ», який повертав ліворуч. Так написали як ніби винен водій таврії, а те що ВАЗ мав пропустити, то ні слова
Га до Андрій Показати IP 12 Вересня 2018 21:47
Кого ваз мав пропустити? Він рухався зі сторони срібних лелек і повертав собі наліво на рівненську, пропускаючи зустрічну а таврольот догнав його в сраку, що аж перевернув.
ігор до Андрій Показати IP 13 Вересня 2018 14:15
чувак ти що куриш??? кого ваз мав пропустити????
Як Показати IP 12 Вересня 2018 16:26
дістали вже придурки, які купили машини, а мізків в бошки собі купити забули(((,що не здатні ні ПДР вивчити, ні усвідомити ризики хоча б для власного життя - одне летить як дурне , інше не пропускає, коли треба. І байдуже на жигулі чи на найкрутішій тачці, на бляхах чи на укрномерах - дурь і тупість основна причина всіх бід і трагедій на дорогах.
1 до Як Показати IP 12 Вересня 2018 17:50
Попробуй доказати це пельшу і євробидлу)))) видновони двоє машину купили, а мозги як ти кажеш)))
ігор луцький Показати IP 12 Вересня 2018 22:57
Таке враження,що собачий сказ поширюється і на укробляхи.