USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Аварія у Луцьку: Лада не пропустила «дев’ятку»

13 Червня 2017 09:31
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох авто трапилася сьогодні на вулиці Чернишевського, поблизу масиву Калина.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Так, близько 9 години на вулиці Чернишевського легковик «Лада Калина» зіткнувся з «ВАЗ 2109» синього кольору. Водій «Лади», виїжджаючи з вулиці Новочерчицької, не врахував безпечної відстані і швидкості і зіткнувся з «дев’яткою», яка рухалася вулицею Чернишевського.

Обидві машини зазнали незначних механічних пошкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
8989989 Показати IP 13 Червня 2017 09:46
Лада Калина поблизу масиву Калина???
Справедливість Показати IP 13 Червня 2017 09:54
Взагалі на мою думку саме дев'ятка порушила
Марина Показати IP 13 Червня 2017 10:48
І шо, свідки "Богдана " та вітчизняного автопрому?... Таки інцидент стався без автомобілів на іноземній реєстрації ?) Та ні, по-любому десь поруч проїздило авто з польськими номерами, водій плюнув на дорогу , ВАЗ послизнувся і водій не впорався з керуванням)) Це ще раз підтверджує що треба боротись не з номерами, а з м*даками що за кермом.
Проходив поруч... Показати IP 13 Червня 2017 13:05
Так то так. Але практика показує, що мдаків за кермом литовців і поляків в рази більше...
Юрій до Проходив поруч... Показати IP 13 Червня 2017 14:11
Я сам водій зі стажем (волинські номери), і можу сказати що найбільше м*даків це роми на задріпаних жигулях та мажори на крутих іномарках. Цим двом типам закони і правила не писані. А той хто купив іномарку на закордонній реєстрації , той не від жиру її купив, а по необхідності, щоб дитину в лікарню завезти чи сімю на базар вивезти.
Марина до Проходив поруч... Показати IP 13 Червня 2017 14:15
Практики говорять одне, а новини кажуть інше.Тільки як на іноземних, то фото номерів на всю сторінку і обовязково наголошують, а як на наших, то вже й марки не пишуть, так собі, "зіштовхнулось два легковика", навіть номери "замальовують"
Ю.С. Показати IP 13 Червня 2017 15:09
Щоб розділити людей на друзів та ворогів потрібно задати два питання :1) Чий Крим ? 2) Що ти маєш проти доступної розтаможки ?