USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Аварія у Луцьку: рекламний щит зупинив автівку, яка вилетіла на кільце

11 Вересня 2018 08:42
Дорожньо-транспортна пригода сталася пізно ввечері поблизу розважального закладу «Промінь» в Луцьку.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Так, близько 23 години водій легковика не впоравшись з керуванням виїхав на кільце та врізався в рекламний щит ФК «Волинь».

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Як поінформували у прес-службі волинських патрульних, водій, який скоїв ДТП, перебував у нетверезому стані. На нього склали протокол за керування в стані сп’яніння і винесли постанову за відсутність поліса страхування. Транспортний засіб евакуювали.
Фото аваії з Фейсбук:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вася Показати IP 11 Вересня 2018 08:57
а що ПРІУСИ закінчились, тепер можна рекламні щити збивати!! реформа поліції - це "перемога"!!!
zlotniy до Вася Показати IP 11 Вересня 2018 19:38
до чого тут пріуси і поліція? Це бухий цивільний, ще й на укр номерах. Немає до чого докопатись?
Очевидець Показати IP 11 Вересня 2018 09:01
Водій ледь стояв на ногах...вийшов з машини і пішов собі в сторону вокзалу
Сало Показати IP 11 Вересня 2018 09:28
ГОООООЛ!!!
Мало до Сало Показати IP 11 Вересня 2018 09:42
а дзуськи! штанга!!!
до Васі Показати IP 11 Вересня 2018 09:37
ти Вася читати не вмієш??чи побачив картинку і пишеш всяку фігню.яким боком ти приплів туда пріусів.Поліція приїхала на оформмлення ДТП,яке припустило таке як ти,,,, розумне...реформатор хр*новий...
valik Показати IP 11 Вересня 2018 10:07
як і завжди укробляхи собі бухають і створюють дтп...бо ми розмитнили авто то можна бухати за кермом!
Тю Показати IP 11 Вересня 2018 10:18
а чого не збив газорозподільчу будку?
Луцьк Показати IP 12 Вересня 2018 12:24
Дістали ті УкроБляхи!)