USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Автобус з російськими робочими впав у Керченську протоку, 18 загиблих

25 Серпня 2017 16:32
18 людей стали жертвами дорожньо-транспортної пригоди на півострові Тамань в Керченській протоці. Автобус з будівельниками впав в море, ймовірно, через відмову гальм.

Як повідомили місцеві рятувальники і лікарі, ще понад 30 людей доправили до лікарні, сім із них – у тяжкому стані. про це повідомляє Радіо Свобода.

Слідчий комітет Росії повідомив, що аварія сталася о восьмій ранку 25 серпня, коли автобус перевозив робітників, які займалися будівництвом пірсу, що належить ЗАТ «Таманьнафтогаз», по закінченні їхньої зміни.

За даними МНС Росії, автобус перевернувся і впав у море. На даний час транспортний засіб підняли із води, причину аварії з’ясовують.

Російські слідчі відкрили кримінальну справу за статтею про порушення правил дорожнього руху, а також надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки.

Інцидент стався у селищі Волна на Таманському півострові, де робітники будують причал для нафтогазової компанії «Таманьнафтогаз».

Росія будує міст, що має з’єднати Таманський півострів із Кримом, незаконно анексованим нею в 2014 році. Наразі не зрозуміло, чи пов’язане будівництво пірсу, на якому працювали загиблі робітники, з проектом мосту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Петро Показати IP 25 Серпня 2017 16:53
Яка святкова новина!
Петро Показати IP 25 Серпня 2017 16:57
Яка святкова новина!
бритва оккама до Петро Показати IP 25 Серпня 2017 18:12
порошенко,ми тебе впізнали...
Петру Показати IP 25 Серпня 2017 17:37
Піди і напийся дьогтю, якщо тобі свято.
Петро до Петру Показати IP 26 Серпня 2017 14:28
Для кацапів День Незалежності України дійсно НЕ свято... Тільки вони "празднуют" кожен день з допомогою "бояришніка"-соломою. Саме в кацапів традиція коли "празднік удался"- нажертися, а головне напитися до свинячого вереску. Дякую за побажання, але я не зловживаю ні боярою, ні дьогтем. Залиш собі на "празднік"!
Совість Показати IP 25 Серпня 2017 17:50
Мда радуватись смерті людей ,так патріотично !!!
Петро до Совість Показати IP 26 Серпня 2017 13:42
І хто тобі казав що кацапи люди, ще й на будівництві мосту в віджатий Крим ? Повалити "іхтамнєтов" чи "трактористів-відпускників" з Чечні, Бурятії та Пскову? Хто мені підкаже з "возмущьонних"- ЧОМУ я повинен шкодувати окупантів? Причина?
Петро до Петро Показати IP 26 Серпня 2017 14:30
"Пожаліти " іхтамнєтов..., - пишу з телефону(соррі)
Андрій Показати IP 25 Серпня 2017 19:26
Серед них могли бути і українські робочі
Ігор луцький до Андрій Показати IP 25 Серпня 2017 22:37
Пропонуєш заплакати за людей які працюють на окупантів?Під час другої світової війни тих ,що служили окупантам,просто розстрілювали.Кому повезло,то попали в сталінські концлагеря.
Лучанка до Ігор луцький Показати IP 25 Серпня 2017 23:09
Пропоную пригадати Булгаковського Воланда: "Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер". Великі європейці, коли ви вже навчитесь хоча б мовчати, коли в когось трагедія?
Петро до Лучанка Показати IP 26 Серпня 2017 14:10
Тут є один нюанс, - "чєловєк." Коли це кацапи стали людьми в вашому розумінні? Коли радовалась збиток МН17, а там загинуло більше 80-ти дітей, чи коли їхали "укроп крьішіть", чи обстрілювали Сірію? НЕ потрібно спекулювати і маніпулювати більше на званні "Людина", співчуття могло бути раніше, але тепер воно не скоро з'явитися, кацапи самі розірвали його боюсь що на сторіччя!
Лучанка до Петро Показати IP 26 Серпня 2017 16:51
Якби Ви, Петре, були людиною, може я б з Вами спілкувалася . Але Ви людиноподібна потвора, котра не цінує нічого в цьому житті, а вміє тільки ненавидіти. Спілкуйтесь з собою, може втопитеся у власній жовчі.
Петро до Андрій Показати IP 26 Серпня 2017 13:47
Андрійко, Не могло там бути Українця, бо саме за співпрацю з окупантам та "відвідини" окупованого Криму відкривають кримінальні справи. А саме це є співробітництвом та працею НА ОКУПАНТА! Чим вам моск заливають, що думати не здатні?