USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автомайданівці та Фінансовий майдан вимагають відставки Яценюка

14 Травня 2015 16:15
Морквою закидали будівлю Уряду у Києві активісти Автомайдану та Фінансового майдану, вимагаючи відставки Арсенія Яценюка.

Протестувальники об’єдналися сьогодні, 14 травня, під час неполітичної акції за припинення збільшення тарифів під стінами Верховної Ради.

Колона автівок автомайданівців із різних областей України, у тому числі і з Волині, вирушила від парламенту до будівлі Уряду. До них приєдналися активісти Фінансового Майдану, які несли транспаранти із вимогами відставки Яценюка.

Перед будинком Кабміну учасники акції нанесли написи «зупинимо підвищення тарифів» на металевий паркан, за яким вишикувалися правоохоронці. Згодом запропонували долучитися до акції «раз в хвилину кинь морквину» - моркву у напрямку будівлі кидали активістки та активісти, висловлюючи несхвалення політики прем’єр-міністра.

З їхніх слів, якби українцям було відомо про те, який проект бюджету ухвалить парламент, політична сила Арсенія Яценюка ніколи не отримала б настільки великої підтримки на виборах.

Також йому висували звинувачення у необґрунтованому завищенні тарифів без одночасної індексації зарплат.

Декілька сотень протестувальників скандували «банду - геть» та «кулявлоб, виходь!» під будинком Уряду. На бруківці розстелили банери із гаслами, що засуджують підвищення тарифів. Наразі урядовці не виходили, аби поспілкуватися із мітингувальниками.

Між правоохоронцями та мітингувальниками протистояння не виникає, а моркву жбурляли над їхніми головами, намагаючись не зачепити міліціонерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 83
Перехожий Показати IP 14 Травня 2015 16:31
О! Скоро політикум запише Автомайдан в "проросійських провокаторів".
лучани до Перехожий Показати IP 14 Травня 2015 16:32
Це проплачено бютоголової сектою. Тимошенко вже нема на чому спекулювати, то ж займається популізмом на тарифах.
Перехожий до лучани Показати IP 14 Травня 2015 16:34
Я з вами не згоден. Тут і нема на чому спекулювати, те що тарифи завищені - це очевидно.
правдива до лучани Показати IP 14 Травня 2015 19:32
Невже одні тарифи? Ви сліпі? А ціни на продукти, проїзд, бензин... А тарифи - це давно доведено, що відмивання грошей і обкрадання людей!!!
вот, вот ! до правдива Показати IP 29 Травня 2015 16:20
Они в разы подвищали своё богатство , а люди превратились в Гражданских Банкротов, да ещё войну развязали ! Субсидия - это что такая свобода по Украински , или закрепощают всё население Украины ! Выводят среднюю арифметическую, и радуйтесь, нищеты нет ! Так можно сказать, что и голодомора на Украине в советское время тоже не было, ведь средняя арифметическая вполне получается нормальная !
Правдивый до правдива Показати IP 10 Липня 2015 16:34
Яценюк-подстилка международного сионизма.Оттуда и Яресько-сионистка вонючая.Немедлено организовать временное правительство чисто из этничных украинцев в третьем поколении и из не судимых, а сегодняшнее руководство страною - Украиною немедленнол судить военным трибуналом как в военное время!Судить всю власть сверху до низу, без исключения!
vasyl marchuk до лучани Показати IP 19 Травня 2015 13:12
Для дебілів невдячних старається,бо навіть качата,кричать коли голодні. А ддебілам навішали шмарків без лапші, вони і задурені
Анна до лучани Показати IP 20 Травня 2015 19:16
Невже є згодні з такою тарифною політикою, відсутністю реформ і тим, що продовжують красти???? Так до чого тут Тимошенко????
Анонім до лучани Показати IP 28 Травня 2015 22:02
7-мь гривень за газ это тарифы?.....это п**ть растрел собственного народа.,хотя о чем я....? жиды не Украинцы....
гудзик до Анонім Показати IP 6 Липня 2015 12:07
з кролика треба зняти шкуру за тарифи і ціни
Сергій до гудзик Показати IP 24 Липня 2015 20:36
Не одну шкуру, а три. Заганьбити це ім'я, разом з його поплічниками, позором та прокльоном на віки вічні і предати анафемі та каббалі.
b до лучани Показати IP 23 Червня 2015 20:28
Може и проплачено, але кролик порядков всих заипаф, скорор туда подтянется 80% всего населения. Сам дает повод никуяниделаньем, не прмьер министр, а пресс-серетарь, - только и дело шо заявляет и говорит. Народ готов был терпеть ради будущего своих детей, а не ради того, чтобы они нажрались
шух до лучани Показати IP 6 Липня 2015 08:31
Той сплачуй,скільки тобі влада вкаже,бо ти мабуть при грошах.
Патріот до Перехожий Показати IP 14 Травня 2015 17:19
Є декілька правльних гасел,і найперше повязане з тарифами.Адже гроші в разі підвищення підуть Росії, Ахметову, Фірташу, Байку, Суркісу, Коломойському. А вих мільярдів же придостатньо і так.По друге націоналізація Дельти,це тяжкий для бюджету крок(багато депозитів0,але це забере в Коломойського головний козирь в боротьбі проти держави,ВІП статус Приавтбанку.А по трете, кредити треба повертати,бо ті хто не брав кретидів і ті хто має депозити,від цього дуже постраждають.Не можна збагатити 200 тис. боржників банків за рахунок 40 мільйоного населення.Не забирати іпотеку лише в тих хто брав кредит під купівлю житла(нового чи вториного).А звільняти треба тих, хто за рік часу не прийняв жодного закону "для людей" та в КМУ нічорта незробив.
гость до Перехожий Показати IP 3 Червня 2015 12:28
это все происки ФСБ и ольгинские тролли :) Сеня, Петя, выродки пакуйте чемоданы пока вам яйца не поотрывали.
трудовий народ до Перехожий Показати IP 3 Червня 2015 13:18
індексаційному вору яйценюку- Х У Й Л У пустіть нарешті хто-небудь при нагоді його кохану кулю в лоб, і нехай більше не грабує Український народ!!!
Контррозвідка до Перехожий Показати IP 9 Червня 2015 19:04
Розхитують човна на руку Путіну
коля до Перехожий Показати IP 21 Червня 2015 16:18
люди страйкуйте про видставку уряду иначе ми вси помираемо з холоду подивиться яки цини на продукти и на газ пора уряд и депутатив ликвидувати за биди що наробили против народу украино вставай и наводи порядки
лучани Показати IP 14 Травня 2015 16:31
Совки привикли жити та споживати нахаляву. У період війни вони протести влаштовують. Краще б на фронті свої сили витрачали.
Анонім до лучани Показати IP 14 Травня 2015 20:34
НОК Украины готовит обращение о признании метания морковки олимпийским видом спорта.
Волинь до лучани Показати IP 28 Травня 2015 21:42
Так ця влада ще буде війну слинити 5 років, щоб ніхто їм не заважав КРАСТИ !?
фсб до лучани Показати IP 17 Липня 2015 22:47
Ніяких протестів, Пенсії здати в ОБЩАК !!!
ALEX до лучани Показати IP 7 Серпня 2015 10:35
Совки здесь непричем. Когда после майдана прошло столько времени и ничего, кроме войны правительством не сделано. Кто нахаляву стал премьер-министором тот и провоцирует протесты. Никогда у нас ещё так плохо не было и никто не может привлечь к ответственности за такой откровенный грабеж. Есть способ убрать таких горе-грабителей-правителей и этот способ обязательно сработает, я почему-то в этом даже не сомневаюсь.
Анонім Показати IP 14 Травня 2015 16:40
яценюк - підст*лка олігархічна, треба було перед виборами розповісти людям, що їх чекатиме за його прем`єрства, нахабний брехун не повинен керувати країною після Майдану
Перехожий до Анонім Показати IP 14 Травня 2015 16:44
А ви не знали? Це треба було перед початком майдану людям розповісти, що їх чекає після...
хР до Перехожий Показати IP 14 Травня 2015 18:06
Їм не один раз це говорили але дурняк треба вступити в каку щоб знати що це кака.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 02:56
а порошенко не брехун хіба? скільки разів він вже обіцяв продати свій бізнес в росії?
Марія до Анонім Показати IP 3 Червня 2015 23:35
Так він же такими чесними очима дивився і казав: не обіцяю, що буде легко, треба затягувати паски. Тільки не сказав, що ті паски треба затягувати не всім а тільки простому народу і не на животі, а на шиї.
Олександр до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 00:02
а хіба хтось слухав коли попереджали вас що цей довбаний кріль продажний ********. сеня к**ва поверни відібрані пенсії і не забуть про обіцяну кулю!!!
так Показати IP 14 Травня 2015 16:41
ТАК ТРИМАТИ !!! БО НАША ВР, ДЕПУТАТИ І ПРИМЄРИ _ ЗАБУЛИ ЩО Є МИ ЛЮД ПРОСТИЙ І В НАС Є ДІТИ І БАТЬКИ НАМ ТЕЖ ТРЕБА ЖИТИ НЕ НА КАНАРАХ ....... А НА НАШІЙ РІДНІЙ ЗЕМЛІ УКРАЇНІ!!!! Невже за рік перечислені можновладці неможуть РАЗОМ зруйнувати СИСТЕМУ....? МОГЛИБ але не хочуть відірватись від КОРИТА !!! СКАЖІТЬ "ШАНОВНІ" - скільки ВАМ треба на одну душу -МІЛЬЯРДІВ щоб ви НАСИТИЛИСЬ!!!! І лишили мордувати простий люд. Дайте нам пожити і нашим дітям, внукам.... СХАМЕНІТЬСЯ!!!! ПОДІЛІТЬСЯ З УКРАЇНЦЯМИ БІДОВИМИ - НЕ з тими що п'ють, гуляють, ледацюють... А з тими що ОНКО ХВОРІ, БІЙЦІ З АТО без рук і ніг , і з їхніми сім'ями...!!!!
Олесь Показати IP 14 Травня 2015 16:44
Це подивіться на фото і зрозумієте що проплачено. Дівки таке "виробляють" з морквою. Те що завищують на усе ціни і не проводять індексацію то це так але чому таке виробляють люди????? це страх мабуть пивка випили бо так просто таке робити не буду
Перехожий до Олесь Показати IP 14 Травня 2015 16:46
Як би було проблачено, то дівки б моркву з 3.14зди доставали б, як фемен...
13 Показати IP 14 Травня 2015 16:47
Самі ж олігофрени владу обирали, тепер хай цю моркву гризуть!!!!!!!!!!!!!!!
ВОНО Показати IP 14 Травня 2015 16:55
от вам і реальність у всій красі. На податковий майдан прийшлии тисячі, на пенсійний сотні, На проеуропейський десятки тисяч + тисячі навчених та озбороєних коктейлями та арматурою молодиків. На комунальний вже лише десятки. Чим гірше живем тим менший супротив стада овець ... тобто народу, вибачте за описку ( я ж не про цинічних бандер писав)
лучани Показати IP 14 Травня 2015 16:56
Хитрозадий люмпен. Хочуть щоб їм зарплату більшу платили, а платити більше за послуги,які самі споживають, то не хочуть. Менше пили ,курили та купляли айфони, тоді на тарифи вистачить.
Перехожий до лучани Показати IP 14 Травня 2015 17:02
Шиба, ти?
Анонім до Перехожий Показати IP 14 Травня 2015 19:13
ні то дідо з Локачинського району косить під лучани ))))
Анонім до Анонім Показати IP 14 Травня 2015 20:36
Что поделаешь, если имеются люди, адекватные избранному ВР, который, например, проголосовал за переименование Симферопольского аэропорта.
Анонім до лучани Показати IP 21 Травня 2015 08:41
баран ти
Житомирянин до лучани Показати IP 24 Червня 2015 16:01
Так реально ж не все покупают айфоны - и тарифы подняли в разы...а зарплату нихрена...при том что корупция как была так и есть...как бабка на пенсию в 1000грн. оплатит зимой комуналку...тупо нужно все отдать не срать и не жрать....можно было б оплатить еще с натяжкой если б цены на продукты и медикаментты не поднялись в 3 раза... а та сук епашить нужно!
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 09:28
жити стало краще а осінню стане ще краще
Анонім до Анонім Показати IP 21 Травня 2015 08:42
молодец
М Показати IP 15 Травня 2015 14:01
"Дніпро" — у фіналі. А вам – тарифи в голові. Є право на житлоўі субсидії, навіть, з боргами. Ціни зростають на все – у країнах усього світу: такий економічний закон девальвації усіх валют ...
м2 до М Показати IP 18 Травня 2015 16:12
Радуйся за днипро,оно тебя прокормить и не учи и не расказывай и не грузи лапшу,счастливчик!!!
м² до м2 Показати IP 22 Травня 2015 18:41
Ціни зростають на все, хіба це — "лапша" ?! То ж є гірка правда. 21 - е століття народить нові досягнення, енергетичні монополії виявляться непотрібними. Тоді усі тарифи стануть ні-до-чого. Отже: д у м а й м о над новими звершеннями ...
м³ до м² Показати IP 22 Травня 2015 18:52
Розраховуємо першу космічну швидкість і проводим відкриття у космосі. На Землю надаємо нові способи створення засобів проживання. ______________________________________ """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" ......................1 - а космічна .................. F = mg ............. сила Земного тяжіння F = mv²/r .......... відцентрова сила mg = mv²/r ........ врівнюємо сили g = v²/r ............. прискорення вільного падіння v² = gr .............. квадрат 1 - ої косм шв v =√ gr = √ 9,81 м/сек² • 6400 км = 8 км/сек ______________________________________ """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
м⁴ до м³ Показати IP 22 Травня 2015 19:12
Нам відомо напрямок обертання Землі. Нам відомо, що вона робить один оберт за 24 години. Але вона — велика. Іншими словами, якщо хвилинну стрілку зробити величезною, то її кінчик буде рухатись швидко-видимо. Отже, така — ариметика: r = 6378,14 км — радіус Землі D = 2r = 12756.28 км — діаметр Землі C = πD = 3, 14 × 12756, 28 км = 40075.0355351 км C = 40075.0355351 км — довжина кола Землі Кутова швидкість Землі у градусах на годину: ω = °/t = 360° : 24 год. = 15 °/год. 1° => 40 075 : 360 = 111.32 км / ° Один градус містить: 111, 32 км Лінійна швидкість Землі в районі екватора ( обчислюємо двома способами ): v = C : t = 40 075 : 24 = 1669.8 км/год v = ω × C /360 = 15 °/год × 111.32 км / ° =1669.8 км/год Швмдкість — явище відносне. Це — швидкість відносно Сонця. Тобто, якщо ми летітимо, в районі еквтора , на захід Сонця зі швидкістю 1 669, 8 км/год, то сонце під час польоту заходити не буде, воно буде на одному рівні, наче не рухається. Бо ми летітимо зі швидкістю обертання Землі. Мислимо далі. Під нашими ногами крутиться Земля зі швидкістю літака. Отже, достатньо п р и д у м а т и, як підстрибнути і за щось вхопитись. Зачекати. Земля повернеться і опуститись вже ... та де-завгодно на цій же широті ...
подолянка Показати IP 15 Травня 2015 15:10
а чи не пора замість моркви кидати бойові гранати?
Аноним до подолянка Показати IP 22 Травня 2015 23:10
Пора давно пора
іра Показати IP 15 Травня 2015 17:19
дайте бідним людям моркву ,а то ціна по 24грн, за кілограм.
Олексій Показати IP 15 Травня 2015 18:12
Автомайдану там не було. Лише "ліва" БЮТівська організація, що зареєструвалась під ім'ям Автомайдан Київ
укроп до Олексій Показати IP 16 Травня 2015 23:44
ні чоловіче це був автомайдан якщо ти небув і небачів краще промовчі!!!
Фрустратор Показати IP 17 Травня 2015 13:32
Тогда надо Парошенко забрасывать желудями, а Медведева шишками
М до Фрустратор Показати IP 18 Травня 2015 15:47
Дотепно, але не кмітливо. А Яценюка – яйцями? Усі ті витівки вже застаріли. Їх Україна вже пройшла. Варто переходити на вищий рівень у спілкуванні з владою, аби хитрі сусіди не скористалися безвладдям. Як вони зганебили з Кримом ...
М и К до М Показати IP 18 Травня 2015 16:19
Влада уже давно положила на терпил і з хитрими сусідами уже давно все порішала.Кому із них зараз дуже тяжко і не терпимо.Все в ажурі,бабло,фальш,брехня і розвод.Ось такі справи малята і усьо тільки начинається.....
М до М и К Показати IP 18 Травня 2015 19:17
Ваш текст містить багато натяків, мовляв: догадуйтесь. Ну, що ж, у догонку таких міркувань, прошу уявити: Калініградська обл. РФ провела референдум про воз'єднання Германських земель з метою включити її у склад ФРН. І що? Ви думаєте її приєднають до Німеччини? Ніколи у житті ні Bundestag¹, ні Bundesrat² навіть не буде розглядати такий жарт ... А Раша, Крим загарбала ...
ирина до М Показати IP 20 Травня 2015 10:51
и правильно сделала
М до ирина Показати IP 20 Травня 2015 13:34
Увімкніть уяву, Іринко. Заманив і вилучив я Вашого котика свіжим Friskies, бо його мала моя кицька. Правильно я зробив?
Черкаська народна ор до М Показати IP 2 Липня 2015 08:57
Кал. обл, забрали у Німеччини тому що, СССР на той час був країною переможником, це ніяк не стосується "путін забрал".
Тимофій Показати IP 20 Травня 2015 19:23
Яценюк, Тимошенко, Садовий - популісти, політагітатори і демагоги! Їхня мета - влада і гроші, гроші і влада. Таких людей і близько не можна допускати до керма держави, вони все здадуть, все продадуть. А в такий кризовий час, як нині лише жертовні люди можуть врятувати державу.
справедливий Показати IP 21 Травня 2015 10:58
коментар було видалено
ольга м кривий ріг Показати IP 21 Травня 2015 12:34
я писала листа до яцинюка він не відповів я була на майдані коли він стояв на сцені і говорив що знає як допомогти Украіні і люлям а допоміг тільки собі то краще б була та влада то був би мир і не гинули б наші украінці і газ був по 1,10 Я не вірю що це минеться і морква і яйця не допоможуть украінці тільки ми можемо подолати цю владу цей режим тільки тоді коли ми оберемо собі лідера простого і бідного з народу і будемо разом рахувати не тільки своі а і державні копійки мій телефон 0981245445 якщо є однодумці то звоніть
М до ольга м кривий ріг Показати IP 21 Травня 2015 14:44
Нас інформували біля каси в "Ощадбанку", що тариф за газ буде на рівні 3.6 грн / м³ за травень, а 7.2 (7,18) грн/м³ – надалі. Кажете, що вони увімкнули "антишокову" програмку, а потім здеруть недоплату як борг? Можливо. Якщо виявиться, що Яценюк особисто причетний до тієї нестачі: 7 500 000 000 грн., він буде миттєво звільнений з посади прем'єр-міністра. На цій посаді має бути така запопадлива людина як був Кирпа. Треба твердого прагматика, якому усі спокуси до лампочки. Сашу Боровика, що виступав на Шустер - LIVE, прогнозувала якась частина людей. Йому треба себе проявити. Я, особисто, не дуже вірю у його спроможність. Гройсмана там я не хотів би, бо Рошен його туди пропонуватиме, якщо піде Яценюк. Така проба вже була. Прецедент існує. То було до виборів в паламент, коли Яценюк фиркнув, що він іде у відставку, а Гройсман почав в.о. прем'єра. Може оця пані міністр фінансів Яресько могла б очолити уряд? Чи хто? Пропонуймо ...
махно до ольга м кривий ріг Показати IP 6 Липня 2015 12:15
яценюк тварюка амерекосна ,воно тільки собі краде ,навіть яник 1 відпочиває, ця тварюга краде міліардами ,і йому треба ,щоб була війна.......
андрій вьюга Показати IP 27 Травня 2015 13:50
Щось мені підсказує, що моркву і парасольки від сонця вони купили не за власний кошт.
иван Показати IP 29 Травня 2015 06:12
яйценюку для того чтобы он ощутил несправедливость повышенных тарифов для народа необходимо не только дать пожевать морковку в рот но и со всей злостью народа от его беспредела выбрать покрупнее морковку и всадить ему взад может тогда он ощутит страдания народа
народ до иван Показати IP 13 Червня 2015 16:08
яйцеголовый скоро получит свою морковку в зад и пулю в лоб народ уже доведен до крайней точки кипения все ждут клича на киев и мы порвем всю ету мразь слава украине
М = мº + м¹ + м² + м Показати IP 29 Травня 2015 15:02
Яценюк вийшов за межі здорового глузду. Його висловлювання тяжіє до ідіотизму. Він завжди пікреслює цинізм рашистів. А сам, висловлюється так: «Хтось бачив безкоштовну медицину в Україні? Вона лише у Конституції – безкоштовна». У Конституції записано, що медицина є безплатною, а йде масове її ( конституції ) порушення, що аж прем'єр-міністр тим хизується, хіба це – не цинізм? Це – більше, ніж цинізм. Це – злочин. Як він своїми "реформами" хоче легалізувати платність медицини? Без зміни Конституції? Повний абсурд. А Верховна Рада, у тій частині, Конституцію не змінить, бо заробляти на здоров'ї громадян, це – злочин. Арсеній хоче відновити злочинну державу Януковича? Тоді нам такий прем'єр не потрібний. Якийсь вилупок, щоб мав дотримуватись Конституції і наголошувати на її виконанні, він наголошує на її порушенні?! Безглуздо. Навіщо тоді ті міністерства, той бюджет якщо вони відмовляються працювати для людей? Тільки себе обслуговувати із зібраних податків? Тоді, це – державний рекет!? Так і школу можна зробити платною!? Уявіть собі платною Армію? Тобто ми її платимо за те, щоб вона нас захищала? Воно й так частково є, тепер, в умовах війни, але то не означає, що вона не повинна фінансуватись з бюджету?! Яценюк сам собі виніс вирок. Він має піти у відставку. Крапка.
сема Показати IP 4 Червня 2015 21:06
Правильно, яйценюха накормить морковой и еще набить**ало
Кук Показати IP 12 Червня 2015 15:36
Морковку нужно не кидать,а применить по назначению-в опу Кролю!
Жека Показати IP 15 Червня 2015 23:56
Краще б РГД підготували...
Жора Показати IP 19 Червня 2015 15:23
Ось тепер ми відчули покращення!
Украінець Показати IP 28 Червня 2015 19:03
Для чого чути ті слова,що ще не вмерла Украіна.Як бачиш хто іі вбива...Прийшли ті лютіі злодіі,щоб лихо людям заподіять говорячи,"дамо блага".Самі ж скоріше до бюджету,щоб на куски його роздерти й напхати собі повний рот,бідою ж сититься народ...Почали хами панувать не поважають батька й матір,бо пенсіі ім урізать простягли руки...Вони підняли ворожнечу і став народ цей убивать того хто жив з ним по сусідству,бо бач не так як він той мислить.Розграбили майно,що спільно збудовував увесь цей люд і стали олігархами ці свині,щоб міліарди пакувать.Не жалують нікчеми нині ні сироту,чи то вдову,панує хаос в Украіні через "вельмож",що на верху!Не довго буде ж це тривати,бо зло зжере само себе;Простому же - не бути впертим,ПОКАЙТЕСЬ,бо Христос гряде!!!
не казак Показати IP 9 Липня 2015 10:47
где-тов донецких степях найти глубокую, широкую и длинную балку уложить в нее всех майданутых руководителей и заравнять так, чтобы10 поколений украинцев не могли о них вспомнить.
Пейте зеленку Показати IP 11 Липня 2015 23:31
З їхніх слів, якби українцям було відомо про те, який проект бюджету ухвалить парламент, політична сила Арсенія Яценюка ніколи не отримала б настільки великої підтримки на виборах. Будто бы они в стране до этого не жили и не видели чем занимались те люди до прихода на троны! Поэтому: чому бідні? Бо дурні. А чому дурні? Бо бідні.
всех накуй Показати IP 15 Липня 2015 18:57
вот и морква после акции стала по 30 грн. за кило. Кроль сожрал всю чтобы не жбурляли!))
Вальтер до всех накуй Показати IP 16 Липня 2015 13:51
СеняДеньгиВперед таки должен уйти. На х*й. Однозначно.
Тьотя Соня Показати IP 20 Липня 2015 16:24
Мій дорогий народе! Тема болюча, актуальна! А де культура, чому так бруду багато? Ой, як прикро!! Невже не вистачає слів?
Чистий Українець до Тьотя Соня Показати IP 23 Липня 2015 14:37
Так висловлюються, коли не вистачає слів висловити свое обурення теперішнім станом. І я з ними згідний як і більшість Українців. Що Яценюка з теперішньою владою треба гнати.
Юрий Показати IP 25 Липня 2015 01:26
Юлю..на престол.....