USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Автомобілі з іноземними номерами - це проблема безпеки, – Аваков

3 Грудня 2017 16:19
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає автомобілі з іноземними транзитними номерами проблемою безпеки в Україні.

Про це міністр сказав журналістам під час зустрічі, передає видання «Аutodriving».

«Автомобілі з будь-якими транзитними номерами впливають на безпеку. Це проблема», — сказав він.

З його слів, це питання необхідно врегулювати.

Аваков повідомив, що недавно водій на такому автомобілі збив людину в Харкові, після чого кинув машину й втік.

«І це проблема, оскільки хто був за кермом, невідомо, це не встановити», — наголосив міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ССД Показати IP 3 Грудня 2017 16:26
ВИ НА УКРАIНСЬКИХ НОМЕРАХ НЕ МОЖЕТЕ МАЖОРIВ ПОСАДИТИ БАЛАБОЛ!!!!
123 до ССД Показати IP 3 Грудня 2017 23:18
Та що там мажори... Пан Аваков це проблема безпеки.
Сеня Показати IP 3 Грудня 2017 16:31
Так чого жуєте, понижайте мито.
Ірина до Сеня Показати IP 3 Грудня 2017 16:55
Я з Нового року планую робити ремонт в літній кухні,понижайте мито на гіпсокатон і фарбу для підлоги. Давайте під кожного хитродуп..го встановлювати мито,а всі решта-олені...
... до Ірина до Сеня Показати IP 3 Грудня 2017 17:45
Чемодан вокзал москва
Анонім Показати IP 3 Грудня 2017 16:59
Виганяйте їх стою на кордоні і не можу із за цих евробляхаріі проїхати кордон
Сеня до Ірини Показати IP 3 Грудня 2017 18:09
Я мав на увазі на пригнані до 8 років а не старше
Анатолій Показати IP 3 Грудня 2017 20:07
Пане міністр! Будь-який транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки. Не потрібно свою безпомічність перекладати на євробляхи. Візьміть статистику авто на укр. реєстрації й євробляхи, кількість авто й кількість ДТП. Я думаю співвідношення буде відповідним.
Льоня Показати IP 3 Грудня 2017 20:21
Мало війни із зовнішнім агресором, треба ще можновладцям оголосити війну внутрішню своєму народу і скрізь править бал ненаситна жадоба.