Азаров отримує під 100 тисяч грн зарплати і 40 тисяч пенсії?
Народний депутат Олег Ляшко виступає за те, аби нова влада провела бюджетну реформу — скоротила видатки на державний апарат.
Про це він заявив у інтерв'ю "Газеті по-українськи".
"Крім бюджетної треба провести й пенсійну реформу. Але не механічно підняти пенсійний вік для жінок. Треба різко скоротити різницю між мінімальними і максимальними пенсіями. У нас прем’єр-міністр Микола Азаров отримує під 100 тисяч гривень зарплати і майже 40 тисяч пенсії. То міг би показати приклад цій країні і відмовитися від пенсії. Хоча, я думаю, йому не треба ні зарплата, ні пенсія. У нього і його сім’ї досить статків”, - сказав екс-”бютівець”.
Те ж саме, за словами Ляшка, стосується і президента Віктора Януковича.
“Президенту у липні 60 років виповнилось, думаю, пенсію оформив. Міг би від неї відмовитися. Половина Верховної Ради пенсіонери. Треба з себе починати, бо у нас різниця між мінімальною і максимальною пенсією - в десятки разів", - заявив депутат.
Також нардеп вважає, щоб скоротити видатки бюджету на державний апарат, достатньо внести проект бюджету на 2011 рік. А для системних реформ треба кілька років.
"Терміну президентських повноважень Януковича цілком достатньо для започаткування і отримання першого результату", - зауважив Ляшко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він заявив у інтерв'ю "Газеті по-українськи".
"Крім бюджетної треба провести й пенсійну реформу. Але не механічно підняти пенсійний вік для жінок. Треба різко скоротити різницю між мінімальними і максимальними пенсіями. У нас прем’єр-міністр Микола Азаров отримує під 100 тисяч гривень зарплати і майже 40 тисяч пенсії. То міг би показати приклад цій країні і відмовитися від пенсії. Хоча, я думаю, йому не треба ні зарплата, ні пенсія. У нього і його сім’ї досить статків”, - сказав екс-”бютівець”.
Те ж саме, за словами Ляшка, стосується і президента Віктора Януковича.
“Президенту у липні 60 років виповнилось, думаю, пенсію оформив. Міг би від неї відмовитися. Половина Верховної Ради пенсіонери. Треба з себе починати, бо у нас різниця між мінімальною і максимальною пенсією - в десятки разів", - заявив депутат.
Також нардеп вважає, щоб скоротити видатки бюджету на державний апарат, достатньо внести проект бюджету на 2011 рік. А для системних реформ треба кілька років.
"Терміну президентських повноважень Януковича цілком достатньо для започаткування і отримання першого результату", - зауважив Ляшко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
Орест
Показати IP
23 Листопада 2010 16:30
П-ц,зарплата!!!! А перепрацовується,бідолаха!!! А доярка, яка в селі паше, як віл, щоб він молока попити міг, отримує 1000!!! От вона, справедливість!!!
олена
Показати IP
23 Листопада 2010 17:00
Скільки ми будемо терпіти! Ми голодні, холодні! Всі на Майдан! Козел очкастий
Не країна, а "страна чудес". Я, маючи вищу економічну освіту, працюючи головним бухгалтером, отримую в 56 разів менше ніж цей Азаров!
* до Олександр
Показати IP
23 Листопада 2010 20:55
А я маю 2 вищі освіти і отримую у 100 разів менше.
Сергій до *
Показати IP
24 Листопада 2010 00:02
Чому б не звільнитись усім і не вимагати мінімалку на рівні 5000 грн при нинішному курсі валюти?
олена
Показати IP
23 Листопада 2010 17:08
Всі на майдан!!! Скільки ми будемо їх кормити, терпіти це не можливо!!!!
Семен до олена
Показати IP
23 Листопада 2010 17:59
Та вже раз були - толку?
vgolos
Показати IP
23 Листопада 2010 17:55
Це зараз на Майдан? А 5 років терпіли, не те було? Не треба, як кажуть ля-ля!!! Я не підтримую цю владу, але і революцій з Українців досить, хай страйкарі домовляються, а ми підтримаємо!
Всі на майдан!!! Так ,правильно.Цю владу треба валити.Бандити мають сидіти в тюрмах;а олігархам слід би було поділитись награбованим ,поки по-доброму. Нинішні "слуги народу" - дійсно вірою і правдою служать ,але своїм хазяям , отже і тих і других на смітник. Але щоб не повторити помилки помаранчевої революції дуже важливо не тільки повалити одних,але й не поставити на їх місце інших ,які стануть такими ж.
З розумом і дуже дотошно потрібно вибирати собі лідерів ,а не вождів.І не соромитись потім вчасно з них запитати чи роблять те що обіцяно.
олена
Показати IP
23 Листопада 2010 21:53
Вони вже домовились, вони живут а ми виживаємо.
І ще цікаво, чи є десь доступ до інформації про те хто із "народних слуг" і скілки отримує зарплат ,пенсій , дотацій і інших благ за наш рахунок?
машка до ВіталійН
Показати IP
23 Листопада 2010 22:04
Ви що дитина, нестрашно на нічь
олена
Показати IP
23 Листопада 2010 22:00
Дай народу зарплату, яку затрмають за жовтень. Їсти хочу Азаров.
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.