USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Бандера, Шухевич – Герої України», – смолоскипний марш у Луцьку

14 Жовтня 2016 20:48
Цьогорічний смолоскипний марш, який традиційно організовують на свято Покрови, був не таким багаточисельним, як у минулі роки. Декількадесят осіб пройшли від Київського майдану до Замкової площі зі смолоскипами, вшанувавши національних героїв України.

Традиційно захід організовувала ГО «Національний альянс». Після недовготривалих зборів, учасники маршу рушили у супроводі патрульних автомобілів та рятувальників у напрямку центру міста.

Марш супроводжувався націоналістичними гаслами на підтримку провідників ОУН-УПА Степана Бандери та Романа Шухевича. Також молодь викрикувала гасла «Бандера – наш Герой, Покрова – наше свято!», «Комуняку – на гіляку!», «Бандера, Шухевич – Герої України» тощо.

Марш зробив зупинку біля оновленого фотостенду пам’яті Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО волинян. Там депутат Луцької міської ради та «нацальянсівець» Павло Данильчук звернувся до присутніх з подякую за те, що вони зібрались на таку акцію. Також зауважив, що цьогорічний марш є не таким багаточисельним, адже чимало волинян вирушили на аналогічні дійства до Києва.

Водночас додав, що такі акції необхідно організовувати, адже, з його слів, за націоналістичною молоддю – майбутнє країни.

Згодом колона продовжила рух – учасники маршу покрокували вулицею Лесі Українки на Замкову площу міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
123 Показати IP 14 Жовтня 2016 20:57
Показові виступи для нового польського консула? Він чітко окреслив свої погляди на Бандеру.
добряк до 123 Показати IP 16 Жовтня 2016 00:34
Хай новий консул польши іде на х...й,зі своїми поґлядами
123 до добряк Показати IP 16 Жовтня 2016 09:26
А хто до Польщі преться, я? Ви ж свою країну роздерли на шмаття за те, щоб у Польщі батрачити.
добряк до 123 Показати IP 16 Жовтня 2016 00:49
Де твоя гордість польский ср*колиз.Хай польский консул зі своїми поглядами що до бандери іде на х...й,і сейм польский з своїм поглядом про волинським різню хай тоже туда ;
ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Жовтня 2016 20:57
Збіговисько неповноцінних
Арсен до ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Жовтня 2016 21:55
Паша ввечері фекальні ходи з дітворою проводить, а вдень на незаконних будівництвах бабос зшибає. Красава.
гуцул Показати IP 14 Жовтня 2016 21:33
А от коли повісточки приносять, то ці "герої" відразу під мамину спідницю ховаються :)))
Учасник до гуцул Показати IP 14 Жовтня 2016 23:00
Так чого ти не підійшов і е сказав цього? За*сав? Інтрернет воїн, більшість присуніх були у зоні ато, а на твої коменти всі хотіли рати, бо було круто
аяяй. Показати IP 14 Жовтня 2016 21:34
Зрелище конечно страшноватое,но так сейчас и нужно
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 21:37
"Мама- мы все тежело больны, мама- мы все сошли сума!!!"
wikilsks Показати IP 14 Жовтня 2016 21:39
УКРАЇНА тільки для українців - решта на гиляку.....
Богдан Сташинський Показати IP 14 Жовтня 2016 21:50
Треба фільмувати увісь цей збрід - работодавцям та керівникам робити висновки з ким мають справу ....
мама мія Показати IP 14 Жовтня 2016 22:03
ну і до чого це дике збіговисько ...жесть. Паша ти ку-ку. їдь на передову.. герої недороблені
висновок Показати IP 15 Жовтня 2016 00:31
Обличчя постмайданної України... Слабенькі проблиски думки на мускулястих обличчях... Скляні очі... Сумно.....
Ну Показати IP 15 Жовтня 2016 05:09
щож, більшості коментаторів треба вже показати дорогу там звідки виводяться, їм не місце в Україні. А загальна увага, до організаторів пропамятних святкувань нацйональних героїв. Чи не думаєте, що і С. Бандера і Шухевич і тисячі хлопців і дівчат які служили в лавах УПА, це переш за все були ПАТРІОТИ! І патріотам належится пошана і память. Назва націоналісти асоцьюєтся шовіністам з негативом, які вже влізли в "шеренгі" коментаторів. А про патріотизм минулих поколінь, шовіністам важко буде гавкотіти, хоч шовінізм є тільки шовінізмом.
до стада до Ну Показати IP 15 Жовтня 2016 15:59
А ти хто такий, що будеш вирішувати кому де жити?? Сопля зелена, яка з під маминої спідниці ще не вилізла, нічого в свому житті не зробило розумнішого, крім прослуховування шизоїдних опусів західноукраїнської вати про так званий героїзм сумнівних осіб, які давно померли. Ти вчися дитино, а не лізь куди не слід. Отаке непорозуміння як ти і принесло війну в країну, тільки в тих інші герої.
свідома Показати IP 15 Жовтня 2016 08:25
Люди ви дурні. Самі нічого не зробивши для україни робите з себе націоналістів. А ці люди (які були на марші) хоч щось роблять на відміну від вас диванних мега воїнів. Хоча б хтось в ті хвилини підійшов і сказав шось проти маршу, але ж ні, ми сцикуни! Ми напишимо все що нам не подобається в коментах бо нам юні націоналісти розстріляють. Відвідую цей марш вже не перший рік, та бачу наскільки змінюється молодь ( у гіршу сторону). Мега організатори! Давайте смолоскити людям хоча б 14+ а не садочку який нещнає що треба там робити. І формуйте початкову колону зі своїх людей а не з якихось лівих. І ще чувак з національного альянсу показує всю суть альянсу своїм патчем *punk not dead*
23 до свідома Показати IP 15 Жовтня 2016 09:56
Свідома, суть цієї ходи? Крім жаху перед агресивним стадом, котре не визнає ніякої альтернативної думки, ця хода у адекватних людей не викликає ніякого патріотизму і ніякого бажання бути складовою цього агресивного стада. У багатьох людей факельні ходи мають стійку асоціацію з фашизмом. Ви особисто хоча б ЦЕ усвідомлюєте?
Просто Показати IP 15 Жовтня 2016 10:05
Нашли героїв...
травень даун до Просто Показати IP 15 Жовтня 2016 11:56
Як то не герої??? Вони боролись проти клятих комуністів, які над вами знущались! Дали, бачте, кожному роботу, безкоштовну медицину і освіту, квартири і позбавили можливості працювати на пана у високорозвиненій Європі!
Просто до травень даун Показати IP 15 Жовтня 2016 14:54
Великий х%% вони дали, ясно! Ці байки розкажеш комусь іншому. Ці люди ніякої величі немають! Запустили в масу ідею і все... Боролись вони... Інакомислячий - значить ворог? Демократію треба було розвивати, землю рідну вдосконалювати а не по лісах ховатись і кричати ми герої. Жодна країна, крім німців не мала навіть і подібного дибільства вихваляння персон. Повагу і визнання можуть займати поети, письменники і т.д., а не отакі персонажі. Кучмі ще пам'ятник вліпіть при ньому далар самий нижчий був. Герой! А чого б і ні. Ідея націоналізму, це не афішування світом не визнаних персон- а саморозвиток, який принесе піднесення. А з таким баченням він тількі сміття зі Львова може принести.
травень даун до Просто Показати IP 15 Жовтня 2016 15:34
Комусь треба ще раз перечитати коментар 11:56. Зрозуміти. Якщо не вдалось з першого разу - повторити все знову. Не вийде з кількох спроб - ну тут вибачайте ). Націоналізм - це завжди підкреслення неіснуючої переваги своєї нації над іншими. Найнижчий курс долара був у березні 2015 )) За результатами 9 місяців 2004 року при Кучмі ріст ВВП складав 13,5 % - найбільший показник у світі тоді.
Що нас врятує? Показати IP 15 Жовтня 2016 11:33
1. Денацифікація. Фашистів - геть з влади, з ВР у першу чергу, і під суд. 2. Деолігархізація. Жлобів з мільярдами і мільйонами туди само. З. Продовжіть далі самі...
Святослав Показати IP 16 Жовтня 2016 09:59
Прошлись зі смолоскипами і Україну відразу з колін стала. Краще б вулиці поприбирали, чи алкашів розганяли, якщо енергії багато є
Україна-руїна Показати IP 16 Жовтня 2016 19:22
Патріоти до першої повістки з військомату... ?