USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Бандерштат-2015» у фото: день перший

1 Серпня 2015 09:38
Козацький рок від гурту «Тінь Сонця», гутірки з непересічними особистостями та мапа цікавих місць України, яку створювали власноруч гості фестивалю – таким був перший день «Бандерштату».

Стартував дев’ятий фестиваль українського духу «Бандерштат» 31 липня у Луцьку.

Ще до офіційного відкриття заходу гості міста почали прибувати на місце його проведення – наметове містечко для відвідувачів «Бандерштату» розташоване поблизу іподрому. На території фестивалю діяли точки з продажу сувенірів ручної роботи, літератури, а також Bander Food-Fest.

Протягом дня коло намету, де продавали квитки, збиралася чимала черга.

Поблизу входу на території фестивалю встановили велику мапу України з поділом на області, на якій відвідувачам пропонували за допомогою стікерів зробити позначки цікавих місць, які варто відвідати. Вже протягом першого дня «Бандерштату» на мапі закріпили десятки стікерів із порадами щодо подорожей Україною. Також кожен охочий міг сфотографуватися на фоні банера з символікою фестивалю.

Удень діяли гутірки, під час яких можна було поспілкуватися з непересічними особистостями, наприклад, дисидентом, борцем за незалежність України Левком Лук’яненком, а ввечері розпочалися виступи на великій сцені фестивалю. У перший день публіку тішили гурти «Санмай», «ФлайZZZА», «АННА», «Тінь Сонця» та «Роллікс».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Л. Показати IP 1 Серпня 2015 09:54
молодці! гарно нафотали )
123 Показати IP 1 Серпня 2015 10:29
де військовий комісар, чому не вручає повісток диванщикам?
стурбованому до 123 Показати IP 1 Серпня 2015 10:52
А вручити повістку можна виключно за місцем проживання, або роботи. Так що, як кажуть, гуляй Вася.
viz69 до 123 Показати IP 1 Серпня 2015 12:22
А ти,дивлюся, хоробрий інтернет-воїн. Мабуть з АТО на кілька діб приїхав? Що, запроданцю, тобі очі муляють патріотичні заходи для молоді?
Воїн АТО до viz69 Показати IP 1 Серпня 2015 13:02
Пір під час чуми. Які патріоти г...
viz69 до Воїн АТО Показати IP 1 Серпня 2015 14:03
"Воїн" АТО іди сьогодні на Бандерштат о 15-00 поспілкуйся з командиром полку Дніпро-1 Юрою Березою, він тобі пояснить чи це "пір під час чуми", чи патріотична акція. Чи для тебе підтримка фестивалю бойовими полками нічого не значить? Цікаво, а в якому ти підрозділі перебував в АТО? Скидається мені, що в інтернет-полку.
ага до 123 Показати IP 1 Серпня 2015 13:03
Гузя на фронт
114 Показати IP 1 Серпня 2015 11:12
Тваринки в зоопарку від диму та гаму не могли знайти собі місце, надимили багаттями так що дим стояв на вул. Волі, чим вони там цілий вечір дихали? там же діти!
007 до 114 Показати IP 1 Серпня 2015 11:27
там же діти! Вони теж бандерівці.
Просто мама Показати IP 1 Серпня 2015 11:21
На мою думку це фестиваль, куди можна брати дітей від 12-13 років.
журналіст Показати IP 1 Серпня 2015 13:07
Я щасливий, що у нас така молодь. Чим би дорослі не бавились, аби не... різались, не бились, не крали, не валялись в рові пяні. І щоб захищали Вітчизну. Слава Україні!!! Молоді слава!!!
огогогог Показати IP 1 Серпня 2015 15:48
спаси і помилуй, цих пропащих!!!!!
грек Показати IP 1 Серпня 2015 20:31
так це патріотична акція...але рєбята давайте бути чесними---неплатіть гонорарів артистам якщо вони за україну..а відайте гроші в госпіталь пацанам які лікуються. зробіть щось хороше..квитки -дорогі!!
Лучанка до грек Показати IP 2 Серпня 2015 11:55
Гроші від продажу квитків підуть на Ато. Зокрема на допомогу одному військовому підрозділу ( не пам'ятаю, якому саме). Так що цей пірваврємячуми принесе більше користі на перемогу аніж писаки диванноі сотні!
Воїн світла Показати IP 1 Серпня 2015 22:07
А може треба навчитись поважати один одного...Краще прославляти Україну, і робити добро,а не сидіти вдома і тролити!!!! "...Щоб лани широкополі, І Дніпро, і кручі Було видно, було чути, Як реве ревучий..."