USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Башкаленко розповів про свою кадрову політику

10 Лютого 2014 09:14
Заступники голови ОДА залишаться на своїх посадах. Про це під час оперативної наради повідомив голова Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

«Ніхто не помінявся, всі на місці. Ніяких кадрових змін не буде, всі залишаються. Мені дуже подобається наша команда, вона дуже професійна. Заступники, які є, всі залишаться, щоб не було ніяких закулісних «шу-шу-шу». Але це нікого не захищає від поганої роботи та не дає індульгенції», - повідомив Олександр Башкаленко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучани Показати IP 10 Лютого 2014 09:17
Знову будуть відкати та плебейство.
лучанка до лучани Показати IP 10 Лютого 2014 10:34
Докази давай а не бла-бла...!!!
Гость Показати IP 10 Лютого 2014 09:27
А хто б сумнівавсі ви на щось краще надіялись?
viktor Показати IP 10 Лютого 2014 09:33
Знову за 250 000 грн проведуть ремонт 2-3 кабінетів соцзабезу в одному із районів області і скажуть нєма кашторіса
Анонім до viktor Показати IP 10 Лютого 2014 11:14
А ви б хотіли, щоб запросили майдауна-бондаря і знову провели ремонт в його кабінеті за мільйон....
viktor до Анонім Показати IP 10 Лютого 2014 13:06
майдаун - б як і нітрат вважаю політичними трупами і дивуюсь з елєкторату який про їх іще згадує, а ремонт соцзабезу у маленькому районному центрі де немає ні заводів ні фабрик лише ринок та колібріс(місцеві називають його музей)
лучани Показати IP 10 Лютого 2014 10:41
Тих ,хто сидів та жував соплі на нарадах, залишили на своїх посадах. Де ще можна знайти таких покірних.
123 Показати IP 10 Лютого 2014 12:45
Така ж професійна команда,як і професійний уряд,як професійний президент. Результат таких "проффесіоналів" очевидний-країна на межі краху та внутрішнього дефолту! Докерувались, допокращувались ПРидурки!
Тетяна-123 Показати IP 10 Лютого 2014 13:47
ТИ сам придурок, як і придурок твій любимий Яценюк,якого проштовхують на премєра майданута банда під керуванням заокеанських хазяїв.
123 Тетяні Показати IP 10 Лютого 2014 14:54
Включи мозгі,як що вони в тебе є! Ригівська підстілка!
Тетяна-123 Показати IP 10 Лютого 2014 15:23
Лижеш ср-ку заокеанську і нічого не розумієш.Чи за гроші лижеш?
123 Тетяні Показати IP 10 Лютого 2014 16:31
Та ти й справді безголова. Ні розуму,ні фантазії! ПеРдуни навіть уявити не можуть,що український народ це не проплачене ригівське бидло з Марінїнського парку! Народ стоїть за власну гідність та проти донецької банди. За таке чмо,як ти стоїть! А як що хочеш лизнути-лизни в Махачкаленка!
Тетяна-123 Показати IP 10 Лютого 2014 16:57
Поки що я донецької банди в Києві не бачу,бачу куплену за гроші банду майданутих в касках та масках ,як не бачила донецької банди у Луцьку,але бачила банду автомайданівських безпрєдєльщиков,які,як круті бвндюги гасали вулицями міста, хотіли навіть перевернути машину ДАЇ. Так що з головою у тебе не все добре,вірніше голова є, а мозгів в ній не має
123Тетяні Показати IP 10 Лютого 2014 20:41
В того немає мозгів в голові хто не бачить донецької банди в Києві та Луцьку. Для особливо тупих тетян назву янека,клюєва,захарченка,пшонку всі вони не шановна Тетяно з Донецька і всі вони справжня банда,яка б"є наших дітей,вивозить активістів в ліс та катує,вбиває активістів на Грушевського! Невже треба бути настільки близорукою,щоб цього не бачити,та туПоРилою,щоб не розуміти! Щодо Луцька це переслідування активістів та кримінальні справи міліції та прокурорів. Ламання через коліно Клімчуком та Башкаленком депутатів обласних та районних рад і це також банда-за методами та діями. А те,що люди мають гідність та національну свідомість в Києві на Майдані та в Луцьку з ДАЇвцями безпредєльщиками то це справжні патріоти а не бандюки. Цей лікбез для таких,як Тетяна,яких мені щиро шкода.