USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Батальйон добровольців під Донецьком взяв у полон терористів

16 Травня 2014 12:45
Бійці батальйону "Донбас" у Великоновосьоловському районі розбили групу терористів, інформує УНІАН з посиланням на повідомлення "Новини Донбасу".

Повідомляється, що терористи дислокувалися на території району пізно ввечері, прибувши на місце 7 автобусами і кількома автомобілями. Через деякий час про це було інформовано керівництва батальйону "Донбас". Так, зі слів керівника батальйону Семена Семченко, відбулося невелике зіткнення.

У "Донбасу" втрат серед бійців немає. Своєю чергою, кілька терористів отримали поранення, від гранати, яку самі невдало кинули. Через деякий час сепаратистські сили рятувалися втечею, кинувши неподалік поля бою кілька автомобілів зі зброєю. У полон взяли кілька проросійських бойовиків.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН раніше, вчора Великоновосілківський район Донецької області був узятий під контроль народним ополченням і батальйоном "Донбас".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
112 Показати IP 16 Травня 2014 13:04
коментар було видалено
Няшка Показати IP 16 Травня 2014 13:43
Скоро всім сепаратюгам прийде труба. Давайте, пропутінські тролі, з піною біля рота заперечуйте.
Бабай до Няшка Показати IP 16 Травня 2014 13:59
Другие колоради ради , им больше бухла и наркоти достанется))))
Лучанка до Бабай Показати IP 16 Травня 2014 14:05
Ага 100%.Ну і Путінських рублів.
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 13:53
Надіюсь десяток прикінчили неофіційно)))
Передбачувані Показати IP 16 Травня 2014 13:55
Зараз почнуть плакати що це мирні жителі і вони їхали ікони малювати.
Артем Показати IP 16 Травня 2014 14:25
А где видео и фото этой "героической победы"???Где эти взятые в плен страшные террористы?Толпой напали на двух бомжей,отобрали у них водку и все в очередной раз перепились:)А с пьяну чего только не померещится:)
ппрр до Артем Показати IP 16 Травня 2014 14:28
Дякуєм що ви признали, що за сепаратистів дійсно воюють бомжи.
Олег до ппрр Показати IP 16 Травня 2014 14:38
А ви признали, що які сепаратисти з бомжів! А ми тут цілу армію збираємо воювати з бомжами!
Артем до ппрр Показати IP 16 Травня 2014 14:49
:)))Какие вы вояки я как раз знаю.В Словянске 200 человек ополченцев держат 20000 войско с танками и самолетами так называемой украинской армии и еще умудряются им пилюлей вешать:))).Весь мир видел ваших хваленых СБУшников сидящих в одних трусах перед жителями Донбасса.Они их показали,а все ваши брехуны-герои еще ни одного и показать то не смогли.Пусть бухать и нюхать всякую гадость бросают.Может тогда и мерещиться им будет не так:)
Загреб до Артем Показати IP 16 Травня 2014 15:20
Так вам покажи трупы колорадов вы начнете кричать что безоружных младенцов убили.
Гнідава до Артем Показати IP 16 Травня 2014 15:30
А нащо показувати фото затриманих бойовиків?Їх краще безвісті закопати щоб міліція потім не відпустила.Учіте матчасть
Яна Показати IP 16 Травня 2014 14:55
Не армія в нас, а якісь махновці.Вже скоро кожен олігарх буде мати свою армію.Добре що наші діди які за нас воювали не бачать оту ................. що три придурка майданутих з державою зробили.
Дилема до Яна Показати IP 16 Травня 2014 15:15
Добре що не бачать.А то б здивувались як борці з фашизмом під власовськими ганчірочками з набитими свастіками кричать Фошизм не пройдет.
Шашлик до Яна Показати IP 16 Травня 2014 15:25
Шановна а ваш дід дійсно воював чи як і ви в тилу за тарілкою?