USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Бензин дорожчає щодня на гривню. Де межа?

20 Лютого 2015 16:44
Бензин кожного дня дорожчає майже на гривню. Марка А-92 подорожчала до 22,50 грн/л, а "п'ятий" вже пропонують по 23 грн/л. Про це повідомляє видання "Курс денег", передає УНН.

Хвиля здорожчання, запущена після оголошення НБУ про відмову від індикативного курсу на початку місяця, вже призвела до того, що ціни на паливо в лютому підвищились на 4 грн/л.

Тільки за останній тиждень бензин в Україні подорожчав на 2 грн/л.

Сьогодні, 20 лютого, середньозважена вартість А-92 і "п’ятірки" підскочила на 34 коп. — до 20,75 грн/л і 21,04 грн/л відповідно.

Як і прогнозували експерти, після падіння ринкового курсу гривні нижче 26 грн/дол., ціни на "двійку" на українських АЗС піднялися до 22,50 грн/л, а А-95 подорожчав до 23 грн/л. Сьогодні до таких позначок підтягнули котирування два найбільших роздрібних оператора преміум-сегмента і низка локальних заправників. Ймовірно, найближчим часом інші преміальні мережі піднімуть вартість бензину до цих показників. На економ-заправках паливо все ще можна знайти за цінами до 20-21 грн/л.

Нагадаємо, на вартість бензину впливає не тільки курс долара, але і акциз, що розраховується в євро. Крім того, на суму акцизу нараховується також і ПДВ. До того ж з 1 січня введено новий збір — 5% від роздрібної ціни на підакцизні товари, включаючи автомобільне паливо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Здобули при новiй вл Показати IP 20 Лютого 2015 16:52
Отож , не Янукович був самим страшним звiрем !
я до Здобули при новiй вл Показати IP 20 Лютого 2015 17:06
Самий страшний звір для українців - підаРаша і зомбований кацапстан.Поки йде війна про якого Батона і про яку стабільність ти говориш?
40a до я Показати IP 20 Лютого 2015 17:24
коментар було видалено
той самий до я Показати IP 20 Лютого 2015 17:28
Самий страшний звір то олігархи!!! Купи зараз нафту по низьким цінам, виробляй бензин дешевий! Так ні! Вони заводи нафтопереробні зупинили і на імпорті зза кордону наживаються, от вам і вся арифметика! А люди голови схилили і мовчки це все хавають... От вам і українці...
Бандерiвець до я до я Показати IP 20 Лютого 2015 17:37
Подивись у дзеркало i побачиш самого страшного звiра!
Жанна до я Показати IP 21 Лютого 2015 09:27
+100%...дивно чому Вас замінусували...
ахаха) до Жанна Показати IP 21 Лютого 2015 11:30
Тому- що, через таких л*хів, які вірять в байки наших "царів", в країні правлять олігархи, і знущаються, знущаюсться і знущаються....
Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 16:59
Не треба скиглити! Може Порошенко та Яценюк підвищують вартість бензину саме для нашого з вами блага!
гена до Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 17:23
Температуру тобі вони підвищили!!!
панас до Штефан, Луцьк Показати IP 21 Лютого 2015 10:07
як раз саме для цього, це робиться
ВАся Показати IP 20 Лютого 2015 17:07
Ой ну вже все на війну сперли. А чому цікаво у час війни начальство і далі багатіє ? Щось вони у бюджет собі на уряд все фінансують а з бюдної людини витягують останнє! То що для одних війна а для інших нажива?
Справедливий Лучанин Показати IP 20 Лютого 2015 18:03
Давайте із завтрашнього дня взагалі не запралятись на АЗС, всі власники особистих авто поставимо свої автівки, просто цікаво, якщо попит палива впаде на 50-70%, чи будуть ціни рости щодня на АЗС!!!!!!!
Андрій76 до Справедливий Лучанин Показати IP 20 Лютого 2015 19:38
Ото таксисти та маршрутчики зрадіють вашій пропозиції. Наживайся до срачки. Є такий простий закон, навіть не економічний. Де щось УБУДЕ, то обов"язково в іншому місці щось ПРИБУДЕ...
© Показати IP 20 Лютого 2015 18:23
"Життя по новому" П.Порошенко ©
Вова Показати IP 20 Лютого 2015 19:23
Давай сразу по 50, но чтобы точка! Все привыкнут и успокоятся.
Остерігайтеся WOG Показати IP 20 Лютого 2015 20:56
Став заправлятися на ОККО,Укрнафті - і двигун став двигуном, тягне нормально, пальці не стукають. А коли заправлявся зеленогю розбавленою WOGовською бадягою (бо, дурень, повірив їх рекламі, яка останній рік рекламує лише каву на їх АЗС) - намучився, мало не угробив свою Мазду. Так що тепер десятою дорогою оминаю WOGовську бадягу!