USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Безпритульні собаки неабияк надокучають лучанам

10 Грудня 2014 13:33
Лучани скаржаться на те, що, навіть зважаючи на величезну роботу луцького притулку для тварин, вулицями міста все ще бігають безпритульні собаки, яким вдалось якимось чином уникнути пильного ока працівників КП «Ласка».

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп'як.

З її слів, у період з 24 листопада по 6 грудня до групи оперативного реагування «15-80» надійшло 11 скарг стосовно вуличних собак.

Зокрема, з проханням виловити песиків-безхатьків до ЦНАПу з переадресацією на КП «Ласка» звернулись мешканці вулиць Рівненської, 83; Ломоносова, 75; Наливайка, 22; Кравчука, 7; Коперника, 66а; Чехова, 4; Воїнів-Інтернаціоналістів, 5; Сухомлинського, 4; Баранова, 5 та бульвару Дружби Народів, 7.

Усіма тваринами займатимуться захисники чотирилапих з КП «Ласка», адже звернення передали саме на їхнє реагування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
тарас Показати IP 10 Грудня 2014 13:40
що є то є. Нащо така організація як собаки і так бігають по зупинці біля садочків і так далі. прикро
оля Показати IP 10 Грудня 2014 13:43
Скільки років спокійно не можна пройти за будинком Соборності 7. Собацюри як телята!!!
111 Показати IP 10 Грудня 2014 14:01
....Дана знає навіщо така організація потрібна.....ніякої відповідальності...але кошти регулярно надходять......
лучани Показати IP 10 Грудня 2014 14:03
Потрібно штрафувати тих,хто підгодовує бродячих собак.
Лучанин до лучани Показати IP 10 Грудня 2014 14:16
Дурнішого придумати не можна було б! А краще, щоб вони бігали зовсім голодні і озвірілі на людей кидались? Якраз ті дворняги, яких підгодовують, добріші до людей і не кидаються на них.
Нормальний до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2014 14:21
Так, згідний. В переліку Коперника, 66А. Розумніших собак ніж там, я ще в житті не зустрічав. Частина мешканців просто падлюки.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:31
А нам помогло в дворі було 3 бездомних ...а тепер немає...і нам добрне і тварини не мучились.... в ласку 100 раз звертались а еффекту 0... а тепер спокій діти гуляють не боячист що їх покусають скаженні пси... рекомендую всім..
Доктор до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:43
Нічого, скоро, я надіюсь, до вас у двір прийдуть нові -агресивніші, голодніші, а може і справді скажені...Бо так завжди "свято місце пусто не буває"...Природа не терпить пустоти..І от тоді ваші діти хай сидять по хатах..А ще вас Бог покарає...!
Анонім до Доктор Показати IP 10 Грудня 2014 15:48
так говорять тільки ті, хто не лежав в лікарні із-за укусів бродячих псів та не турбується за малечу
Доктор до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 16:51
Так говорять ті, хто розуміє суть справи. А вам раджу прочитати щось про теорію зграї, і можливо ( якщо дозволять ментальні здібності) щось зрозумієте і ви... На місце штучно витісненої міської зграї обов"язково прийде нова, агресивніша, часто приміська, голодніша... І буде відвойовувати собі місце під сонцем ( читай біля смітника), нова зграя не буде соціалізованою в новому місці і тому проявлятиме агресію і до тварин і до людей...ВСЕ ЦЕ ОБОВ"ЯЗКОВО!!! І ось тоді покусані з жалем згадають тих добрих собачок, яких потруїли! P.S. Мою дитину кусала бродяча собака, яка захищала щенят....І в лікарны лежали, і уколи приймали, але я розумію, що пес не винен в тому, що він пес...
Анонім до Доктор Показати IP 10 Грудня 2014 18:45
і що? і цих вибють і більше їх не буде. а прийдуть ще, то і їх в топку. он при ссср не було їх, так що знищення єдиний варіант.
666 до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 17:56
побудуєм собачий освенцум, ви майбутній його керівник, недоу...ок
Ветеринар до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:47
Вже покарав...Ви ж бачите розум вже відняв....
1 до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 15:35
Діти прям боялися чи батьки їм розповіли, що їх потрібно боятися, можливо, неадекватно стосовно них поводитися? То що хочете отримати у відповідь? Більшість собак-безхатченків на людей не кидаються. Чи ви вважаєте, що всі вони скажені??? Можливо, всім скаженим людям також ізонізид дати? Дешево і сердито.
my_gift Показати IP 10 Грудня 2014 14:32
Та по Лесі Українки скільки бродяжок! Щоб їх не бачити-треба сліпими бути.
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2014 15:01
Меня собаки никогда не кусали и они мне никак не мешают
Анонім до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2014 15:25
Мені теж не заважають. Травити- рука не підніметься. А котів і покормлю деколи.
Кішка Показати IP 10 Грудня 2014 16:58
Міські собаки - санітари міста... Якби не вони ми б жили в величезному пацючнику! Давно доведено, що запах собачої сечі впливає на цикл розмноження пацюків, там де є вуличні собаки пацюки не живуть, а ті, що живуть не розмножуються...
нововолинець Показати IP 10 Грудня 2014 17:01
Новолинськ теж потерпає від безпритульних собак! Пані Камишнікова що скаже на це?
Ангеліна Показати IP 10 Грудня 2014 17:32
Дякуючи собачникам, ми маємо приблуд з Донецька! Нііби своїх не вистачає.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 17:35
Невже до вас додзвонились, що ви повидаляли всяку бридоту....
Максим Показати IP 10 Грудня 2014 17:45
Все бездомные животные в этих странах — потомки домашних питомцев, брошенных на произвол судьбы. Собаки, прошедшие ОСВ, не смогут рожать щенков, но от голода, холода, болезней и прочих невзгод это их не спасает. К тому же если не успеть за полгода стерилизовать 70−80 % от общего числа самок, то численность бездомных собак не уменьшится. Эта процедура считается одной из самых дорогостоящих и трудоёмких, но при грамотном подходе и щедром финансировании может дать хорошие результаты без жертв среди собак. Однако в Европе на этот счёт другое мнение: ветеринары считают, что после стерилизации самки становятся более агрессивными.
Софья Ивановна Показати IP 10 Грудня 2014 17:47
На улицах Германии не увидишь бездомных собак. Это не значит, что немцы не бросают своих четвероногих друзей. Просто в ФРГ хорошо налажена система защиты животных: в каждом городе для них организованы приюты.Благодаря закону о защите животных на улицах немецких городов практически не встретишь бродячих собак или кошек. "Жестокое обращение с домашними животными, выдворение их на улицу в ФРГ запрещено. Нарушителям закона грозят серьезные наказания - от денежного штрафа до лишения свободы" Главная проблема частного питомника - финансовая. Содержание одной собаки, по словам Госдек, обходится в 25 евро, а кошки - около 15 евро в сутки. Если учесть расходы на медицинское обслуживание питомцев (а среди них немало старых и больных животных), оплату персонала в количестве 23 штатных сотрудников, то станет ясно, что без благотворительной помощи содержать животных было бы практически невозможно.
Ірина Показати IP 10 Грудня 2014 17:48
Ещё один действенный и справедливый метод, когда наказание несут не животные, а их беспечные владельцы. Выброс животного на улицу — это строгое административное нарушение, которое карается штрафом от 25 тысяч евро. В Италии в этом случае предусмотрена уголовная ответственность и до года тюрьмы. Запрещён также безнадзорный выгул, когда собака может причинить вред прохожим. Для владельцев бойцовых собак предусмотрены особые штрафы за нарушение выгула и содержания — до 50 тысяч евро. Ко всему прочему, в Европе категорически запрещено разведение собак частными лицами.
Марина Показати IP 10 Грудня 2014 17:49
Собаки будут жить на улицах города, пока смогут находить себе пищу. Поэтому один из методов борьбы с бродячими животными — это истребление крыс, ограждение мусорных контейнеров и свалок заборами, правильная организация продуктовых рынков и торговых палаток, а также, само собой, работа с населением: чтобы не подкармливали.
Я Показати IP 10 Грудня 2014 18:06
Останні 6 постів написала одна й та ж особа, чи то різко "русскіє" зайшли на сайт?
саня Показати IP 10 Грудня 2014 18:55
згадайте хлопчика з ківерець якого покусала бездомна тварина ....знищувати треба всіх бездомних
AHHA до саня Показати IP 11 Грудня 2014 11:07
Cкільки років знищували і толкку! Що зменшилася кількість безпритульних собак за час радянського союзу???? Подивіться на практику європейську, а не живіть часами срср. А то в Європу хочемо, а мислення радянське ще залишилося.
AHHA Показати IP 11 Грудня 2014 11:16
Я як мама маленького хлопчика переживаю більше через неадекватних і туберкульозних алкоголіків, які часто сидять на дитячих майданчиках, коли дитина бачить і плаче, панікує, бо та скотина спеціально ричить і підходить ближче, а з дитиною так швидко не втечеш. Чому про алкашню ніхто не говорить, давайте їх будемо тавити. А???
дописуівч Показати IP 11 Грудня 2014 16:48
а та алкашня вигулює " бультів" без намордників і натравлює на дітей. де закон про намордники. чому не штрафують?