USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Безробітних волинян закликають зміцнювати кордон з Росією

27 Вересня 2014 12:30
Волиняни можуть брати участь у тимчасових роботах у регіонах, що межують з Російською Федерацією.

Про це під час 30-ї сесії облради 26 вересня повідомила депутат Раїса Кучмук. З її слів, є повідомлення про можливість участі в роботах тимчасового характеру в регіонах, що мають кордон з РФ.

Усіх охочих працювати над облаштуванням кордону вона просить скеровувати в центр зайнятості.

Депутати підтримали її запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 27 Вересня 2014 12:47
Все верно, волиняни мають...:)
трудоголик Показати IP 27 Вересня 2014 12:52
Воювати - волиняни, гинути - волиняни, розбудовувати - волиняни... А не за жирно?! А де інші області?! Там он у Сумський безробіття мама не горюй - от нехай і будують і їм ближче! Задовбали вже!!!
Волинь Показати IP 27 Вересня 2014 13:09
От нехай "бедные несчастные беженцы" і їдуть на громадські роботи в свої регіони
ваня Показати IP 27 Вересня 2014 13:19
та позор таким владцям . пропонують кордон зміцнювати хитро... хай самі йдуть а то вони в кабінетиках сидять і думу гадають і в тому цз тільки кажуть перекваліфіковуватись на трактористів двірників і так далі. а чому раїсу кучмук не пролюструють що той центр зайнятості дає волинянам і лучанам? ніого поки сам не знайдеш і тоді вони вже запишуть -влаштували. Як таке може бути? треба майдан робити на наших владців сором їм вже брехнею достали
До ВОЛИНЬ Показати IP 27 Вересня 2014 13:20
Правильно! Хай пиз....ють звідси!
Анонім Показати IP 27 Вересня 2014 17:03
так там бандер нема!! а на волыни одни бандеры
Анна Показати IP 27 Вересня 2014 17:24
Нехай Кучмук покаже приклад.