USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Біля Вересневого в Луцьку планують збудувати хімічний завод

9 Липня 2019 09:07
На території біля мікрорайону Вересневого в Луцьку заплановано будівництво нового підприємства з виготовлення криогенних препаратів.

Про це йшлося 9 липня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Під час обговорення причин поширення смороду в Луцьку виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт звернув увагу на те, що Боратин, крім підприємства «БІО ПЕК», який вважається головним джерелом виникнення неприємних запахів, готує для лучан ще один подарунок.

«Що нам ще готує Боратин? Яке нове виробництво?» – зауважив він.

Як повідомила керівниця відділу екології Оксана Тарабанюк, біля мікрорайону Вересневого в Луцьку заплановане будівництво нового підприємства з виготовлення криогенних препаратів – препаратів для виготовлення штучного льоду, охолоджувальних апаратів тощо. Це має бути повністю хімічне виробництво.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Арафат Показати IP 9 Липня 2019 09:23
Є ж Клесів - де і так бурштинщики знищили природу. Всі копачі плакалися, що роботи нема - от і дайте їм завод в три зміни.
Молодці Показати IP 9 Липня 2019 09:42
Молодці боратинці не профукали землю... зберегли тепер матимуть можливість отримувати прибуток в ОТГ...
Лучанин до Молодці Показати IP 9 Липня 2019 10:29
Дайош кожній громаді по хімічному заводу !!!
Анонім Показати IP 9 Липня 2019 10:17
...а лучани знов будуть мати сморід а міськрада буде вперто шукати -звідки той сморід береться
Иван до Анонім Показати IP 9 Липня 2019 12:15
Добавлю: В очень "хорошем" месте планируют построить химзавод. У нас как раз в основном ветры западные преобладают, посему как кстати будет от химзавода "свежий" воздух нести на большую часть города!
Микола Показати IP 9 Липня 2019 10:26
Травлять лучан