USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Бюджет Волині урізають. Куди йдуть гроші?

19 Вересня 2014 17:45
На Волині заплановані чималі зміни щодо фінансування, так, кошти уріжуть майже з кожної галузі. Натомість, зекономлені гроші перенаправляють у три управління.

Згідно з розробленими пропозиціями департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації, кошти «уріжуть» так: обласну раду позбавлять 80 тисяч гривень, від управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА заберуть 765 тисяч гривень, управління охорони здоров’я ОДА недорахується 3 мільйони 816 тисяч гривень, менше грошей буде в управління у справах молоді та спорту ОДА на 50 тисяч гривень, у департамента ЖКГ та будівництва ОДА заберуть 12,5 мільйона гривень ще 1,4 мільйона «уріжуть» в департаменті АПК.

Натомість, гроші перенаправляють так: 7 мільйонів 26 тисяч гривень дадуть для управління освіти і науки ОДА, 2,6 мільйона гривень - управлінню культури ОДА і 766 тисяч гривень - у департамент соціального захисту населення.

За ці гроші освітяни хочуть зробити капітальні та поточні ремонти освітніх закладів та витратити фінансування на капітальні та поточні ремонти.

Управління культури ОДА основні кошти спрямує:

- на капітальний ремонт даху та фасаду державного училища культури і мистецтв імені І. Стравінського – 970,4 тисячі гривень,

- 600 тисяч гривень на капітальний ремонт глядацького залу обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

- 996,342 тисяч гривень на капітальний ремонт балконів обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

Додаткові кошти департамент соціального захисту населення ОДА спрямує на надання матеріальної допомоги членам сімей згиблих, поранених та мобілізованих, на лікування та реабілітація учасників АТО.

Усі ці пропозиції підтримала постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики сьогодні, 19-го вересня та рекомендувала їх затвердити під час сесії облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дмитро Показати IP 19 Вересня 2014 18:07
почався деребан )))
Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 19:14
Ґей, долар по 15, ґей-ґей!!!
Волинь Показати IP 19 Вересня 2014 20:46
О , буде що красти , "відкатчики" , шикуйсь по ранжиру.
1 і 2 до Волинь Показати IP 21 Вересня 2014 19:31
ато 20 Серпня 2014 09:30 Гнати треба починаючи з мера Романюка закінчуюючи Гунчиком, бо вони і є старі добрі КОМСЮКІ !
Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 20:56
шось про памятник бандері забули...
Долар Показати IP 19 Вересня 2014 21:37
Вдумайтесь! Мільйон гривень на балкони бібліотеки,яка може без них повністю обійтися.А про пенсії і думки нема,не то щоб слова,як і про всі інші соціальні стандарти.Ото навибирали ми і напризначали нам владу.
екскурсовод до Долар Показати IP 19 Вересня 2014 23:26
та за такі гроші можна з нуля таку бібліотеку построїти. балкони покрасять - гроші вкрадуть.
Дмитро до екскурсовод Показати IP 20 Вересня 2014 08:56
я бачу ви будівельник сильний ))) тільки язиком можете молоти ...
Дончанин Показати IP 20 Вересня 2014 09:14
Куда идут деньги? Нардеп от "Удара" Ирина Геращенко сообщила: "Всего в 2014 году на потребности всех силовых структур и других государственных органов власти, привлеченных к проведению АТО, из государственного бюджета было выделено: из общего фонда - 40 млрд 451 млн грн., из резервного - 18 млрд 287 млн. грн., из специального фонда - 4 млрд. 999 млн. грн", - сказала нардеп. Госказначейства, благотворители перечислили на армию почти 155 миллионов гривен. Итого, война уже обошлась Госбюджету в 63 миллиардов гривен, благотворители пожертвовали на Вооруженные Силы 155 миллионов. Но пока не все эти средства потрачены. По данным Геращенко и Минобороны пока еще использовал только 69,2% из полученных средств. При этом средства благотворителей использованы только на 61%. Еще на 57,2 млн грн полученной благотворительной помощи подписаны контракты и ожидаются поставки заказанных товаров.
777 Показати IP 20 Вересня 2014 11:34
Правильно, нiчого жирувати!!!