USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Бійці «Сокола» не прибули на луцький Майдан просити вибачення

24 Лютого 2014 18:34
Бійці спецпідрозділу «Сокіл» не з’являться сьогодні на луцькому Майдані. Щойно стало відомо, що їх десь переховують.

Спецпідрозділ «Сокіл» мав привселюдно просити вибачення за дії під час штурму управління міліції 19 лютого.

Нагадаємо, вчора, 23 лютого, бійці волинського спецпідрозділу «Беркут» просили пробачення у народу зі сцени Майдану у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 75
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:40
правильно зробили. і ніхто з нормальних їх не осудить.
Іван до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:42
Звичайно,що не осудять,навіщо просто слова ?! Потрібно,всього-навсього.почати з того,щоб їх всіх звільнити з органів МВС,як мінімум !!!
Івану до Іван Показати IP 24 Лютого 2014 19:14
За що? Ти що с&ка знаєш що вони заслужили на звільнення? Ти може на хліб їм давати будеш? Хто тобі дав право комусь диктувати свої умови? Є відповідні органи хай розбираються.
Іван до Івану Показати IP 24 Лютого 2014 20:35
На хліб ? Нехай діоксином харчуються.
55 до Іван Показати IP 25 Лютого 2014 00:48
Люди, не робіть сліпих заяв і вчинків, не вподоблюйтесь НКВС!!! Якщо знаєш, що винен - скажи, не знаєш - мовчи!!! Особисто знаю одного бійця Луцького "Сокола", то такої порядної людини ще пошукати! Говорив з ним ще в грудні, то він підтримував ті самі цінності майдану, людяність, проклинав владу Януковича (неофіційно, звісно). Я питав, чи їх не залучають, - казав "Та ні, в нас зовсім інші завдання". Потім таки залучили - бачив їхню групу на "передовій", коли в ОДА "знімався" Клімчук. Як пам'ятаєте, жоден конфлікт тоді не розгорівся... Не скажу за всіх - але за цього знайомого абсолютно впевнений, що жодну гранату він в наших людей не кидав, нікого з майдану не бив і не стріляв!!! Тож давайте не будемо принижувати, а навпаки - ПІДТРИМАЙМО і так нечисленних ПОРЯДНИХ і професійних людей в міліції!!!
Анонім до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 00:45
Я на стороне беркута. Никогда не верил СМИ. Это инструмент для манипуляции. Хотел сам собрать факты, но вот человек постарался раньше: https://www.youtube.com/watch?v=YfJHAz3Lcyw
Дивуюсь своєму народ Показати IP 24 Лютого 2014 18:41
У кого просити пробачення? У правого сектора чи Данильчука?! За те що вони не були в Києві?! Доколи цей вискочка тут командувати буде?!?!
Лучанин до Дивуюсь своєму народ Показати IP 24 Лютого 2014 18:51
Хай Данильчук на колінах повзає до крові, за те, що САМ вирішив кинути звичайних людей і студентів під гранати і привів їх туди!!!! А він як думав: це установа, де знаходиться зброя, яку можна забрати! Якщо в цій МВС такі всі погані, то чого їх зразу з Башкаленком не забрав на сцену? Данильчук, ходи і оглядайся!!!
ДУМКА до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 19:09
Спецпідрозділ Сокол повинен просто виконати свій службовий обов'язок звільнити від кримінального угруповання.Можливо дурних селюхів приймаючих в операції спецслужб Росії ,для дестабілізації ситуації в Україні.
дивуюсь таким ІДІОТА до Дивуюсь своєму народ Показати IP 24 Лютого 2014 20:26
Не були в Києві?!!!!!! Вони з першого дня до тїєї міті коли іроди ...винищували людей, були в перодовій... Вони а не ти!!! Вони кожної секундочки підставляють свої голови, маючи за ціль добитися справедливості. Бог розпорядився, що у ту секунду вони були потрібніші на Волині, заради тієї ж цілі. Коли б такі як ти хоч крихту відчували такій смуток, відчай за національне гноблення, як ці ЛЮДИ, ти сказав би інше... Таким як ти не дано перейнятися всією тією горіччю, яка ятрить кожному УКРАЇНЦЮ душу!!!! Р.S.Зроби хоч щось краще, тоді суди!
вік Показати IP 24 Лютого 2014 18:41
все правильно. неможна так з людтми робити. ХТО за це буде відповідати? Ви не БОГ
s Показати IP 24 Лютого 2014 18:56
і правильно не треба, треба мати гордість хоч якусь
Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 18:56
Повністю замінити.Як в Грузії.А керівництво Волинської міліції в тюрмую
Лучанин до Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 19:21
Тоді Данильчук нехай галстук з'їсть, щоб точно як в Грузії!
666 до Волинянин Показати IP 25 Лютого 2014 00:20
ти що хворий. в бюджеті і так грошей не має, а ти хочеш як в грузії. під кожну реформу потрібні великі гроші.
s Показати IP 24 Лютого 2014 18:59
коментарі volynnews радують, не думав що так багато людей і ще можуть думати тверезо
Прикол до s Показати IP 24 Лютого 2014 19:02
Сам пишу і сам їм радію))))
Всезнайко Показати IP 24 Лютого 2014 19:00
До нашої міліції ніякої довіри.
Вільний Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 19:02
За що просити пробачення і ставати на коліна? За те, що виконють свої прямі обов*язки?
Боголюби до Вільний Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 19:04
Потому что убийци
до до Боголюби Показати IP 24 Лютого 2014 19:27
Коли тебе раком поставлять на сцені, прикують наручниками ..от тоді станеш прокуром..А так буде і скоріш всього до ранку
Вас до Вільний Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 21:21
Злочинні накази!!!!!
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:04
Правильно зробили,а ще краще зроблять коли гопників порозганяють..Дістало вже. на середньовіччя змахує..
Игорко до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:08
Гопнікі в Зміїнці живуть.І то дуже добре.
Анонім до Игорко Показати IP 24 Лютого 2014 19:29
Для мене гопник той що ходить по моєму місту в наморднику, бронижилеті. а тепер вже зовсім обнаглі і зі зброєю і тероризує людей..
лучанин до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:45
Скоро гопників на волині стануть називати - данильчуками
s до лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 20:56
ахаха я мабуть так і буду робити)
може? до s Показати IP 24 Лютого 2014 22:08
казати.))
Белая Стрела Показати IP 24 Лютого 2014 19:06
ПС Дякуємо за Розуміння, займайтесь тим, що повинні. Повертайтесь до Закону і людей обличчям. Слава Україні!
Євген Показати IP 24 Лютого 2014 19:12
Подібні цій сволоті вбивало наших дітей.
Луцьк до Євген Показати IP 24 Лютого 2014 19:23
Головне слово: ПОДІБНІ, але не вони!!!!!!!!!!!!
1 до Євген Показати IP 24 Лютого 2014 21:23
Ааа, завтра полюєм на тебе, з ім'ям Євген я бачив у Києві 16 чоловік Беркутців, 68 членів Партії регіонів. Все тебе вбити треба. А таке лице як в тебе нагадує мені януковича. Все принижувати тебе завтра йдемо.
алеся Показати IP 24 Лютого 2014 19:28
у кого просити вибачення??? у Данильчука??? правилбно зробили, що не прийшли!!!!!!!! Сокіл-молодці! а ПР завтра на коліна поставлять.
Лучанин до алеся Показати IP 24 Лютого 2014 20:03
Начальник УпБОЗ у Волинській області та спецпідрозділ "Сокіл", Прокуратура у Волинській області, СБУ України та СБУ у Волинській області вимагаємо від вас термінового реагування щодо неприпустимих антиконституційних дій Данильчука Павла Петровича, 1985 р.н., уродженця Млинівського району Рівненської області. Вказана особа принижує честь та гідність жителів Волинської області. Закликає до анти-законних дій неповнолітніх та малолітніх дітей та сворює злочинні угрупування з неповнолітніми дітьми. Займається створенням протизаконних злочинних фашистських угрупувань, яких в подальшому очолює. Відкрито погрожує жителям м. Луцька з застосування вогнепальної зброї. Займається пропагандою нацизму та фашизму. Ми пересічні жителі Волинської області ВИМАГАЄМО від вас термінового реагування, з відкриттям кримінального провадження по зазначеним фактам та вжиття необхідних заходів по затриманні Данильчука П.П.з подальшим притягнення його до кримінальної відповідальності.
Це мало Показати IP 24 Лютого 2014 19:32
Вони повинні показати що вони справжні офіцери..раз вже показали..зброю не віддали
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:35
З беркутом палку перегнули, якби ще з соколом так зробили,то б самим довелося криміналітет ловити, а це не язном тріпати, а реальну роботу виконувати.
Крім того до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:14
НЕБЕЗПЕЧНУ роботу яку Данильчук з клоунами виконати не здатний
ене Показати IP 24 Лютого 2014 19:53
Беркут и сокил --- збережить свои симьи щоб випадково не заципити ==ЗАСТРЕЛИТЬСЯ це тильки початок все ривно переловим а на майдани на колина це цирк для людей КРОВЬЮ и ЖИТТЯМ ВИДПОВИДАТИ БУДЕТЕ
народжений в УРСР до ене Показати IP 24 Лютого 2014 20:48
навчися писати і вивчи українську мову. Патріот довбаний.
василь Показати IP 24 Лютого 2014 20:00
Паша все правильно робиш, всі кого я знаю тебе підтримують, всіх на сцену, країна має знати так званих героїв. Всі вони причетні в тій чи іншій мірі до загибелі наших хлопців.
ку Показати IP 24 Лютого 2014 20:02
Підрозділ Сокіл вбивці.
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 20:18
Про Данильчука в соц межах пишуть все погане, люди зберіться висловіть не згоду з діями які він робить зараз на Волині. Це погана людина і дуже старшна яке він має право робити самосуд якщо навіть він не був на майдані!!!
Анонім до Правда Показати IP 24 Лютого 2014 20:35
Ти перевір факти перш ніж брехнею займаєшся - геть як Янукович!!! Розберися де злочин, а де вияв прав і свобод людини, де протистояння гнобителям і мародерам!!!
ВЧК Показати IP 24 Лютого 2014 20:20
Навіть при Сталіну був принцип -син за батька не відповідає.Він декларувався. але не виконувався.І то вони просто садили в в'язниці через якесь слідство і суд.В результаті чого загинули міліони людей, поламані людські долі, скалічені душі.Замість безцільного бродіння по місту краще сходіть до старої Луцької тюрми і подивіться на результати їх роботи..Там 4000 волинян вбито безневинних, сходіть на Гнідаву там два концтабори було, більше 10000 людей спільної з гестапо роботи.В результаті Волинської трагедії, спровокованої кимось загинуло в 1949р більше 150000 українців і поляків.Спалено тисячу українських і польських сіл.Шибениці стояли на старому ринку.Ви цього хочете.Якщо маєте якусь клепку подумайте, ви можете бути простим гвинтиком уміло спровокованої провокації.Це все на шкоду українському народу і Україні.Якщо ви патріоти України справжні, отямтесь ..так не робиться історія України.Не ганьбіть світлу пам'ять Героїв України волинян. Вони точно не такої хотіли України.Люба агресія викликає відповідну агресію, принесе біду на Волинську Землю, це не безвинні жарти це дуже схоже на нацизм.
ВЧК Показати IP 24 Лютого 2014 20:49
З 1944 року для налаштовування громадської думки в боротьбі проти УПА спецпідрозділом НКВС який базувався на Красному в районі Луцької районної ОДА використовулась тактика переодягання в форму УПА з вбивством простих селян і підпаленням житлових будівель.Не схоже на недавні події в Луцьку? Потім приїзджали кореспонденти і матеріали друкувались в газеті 'Правда'"O зверстве украинских буржуазних националистов" Не догадуєтесь чому зараз в російськи ЗМІ така пристальна увага до Волині. Якщо ви обурені патріоти подумайте, якщо найманці чужої держави вас треба знешкодити і дуже терміново.Краще втікайте зразу. Прошу Вас дуже вдумайтесь в мої слова.В мене душа за вбитими Героями болить не менш, і я добре знаю як боляче втрачати дуже близьких людей, і люблю свою Україну і Волинь не менше вас
соромно дивитись Показати IP 24 Лютого 2014 21:28
Люди наші біда, що ми не вміємо відсівати зерно від полови!!! Всюди шукаємо ворогів і зрадників!!! Історія дасть оцінку діям Данильчука і його масовки!!! Тільки чому повинні страждати прості люди???? Перестаньте принижувати честь і гідність інших людей, бо ж самі не без гріха!!!!!
Лі Показати IP 24 Лютого 2014 21:37
Почитайте сьогодняшний чат цього Данильчука на одному з волинських сайтів і побачите, що там немає жодної розумної відповіді, а збір різних висловів і гасел і ніде немає згадування про Закон! А сам зв'язок з керівником ПС у Західному регіоні, терористом і злочинцем Олександром Музичко, який воював найманцем у Джохара Дудаєва, багато про що говорить! "Почерк" дуже схожий, от чому того Данильчука навчив той душман, от звідки така ненависть і злість взагалі до людей!!! Пройде час... і бумеранг обов'язково повернеться!!!
? до Лі Показати IP 24 Лютого 2014 21:43
На якому?
ТАк Показати IP 24 Лютого 2014 21:40
оппа, і тут Соколята Данильчуків поімєлі. Пока так Даильчук і Ко в містрі із зброєю бігає, Соколята вже їх по кутках виловлюють. "СОКОЛЯТА" - честь мундира. Распект.
Опа Показати IP 24 Лютого 2014 21:45
Люстрірують?
СПЕЦНАЗ Показати IP 24 Лютого 2014 21:47
Хто може вказати точне місце проживання у Луцьку( адресу) Данильчука ?
БЕРКУТ до СПЕЦНАЗ Показати IP 24 Лютого 2014 22:37
мама і тато його живуть в с.Торговиця Млинівського району Рівненської області. Сам живе по вул. Стрілецькій у Луцьку. А що допомога треба?
АЛЬФА до БЕРКУТ Показати IP 24 Лютого 2014 22:44
Все... підтягуємся, де збираємся?
Можливо вони на цьом Показати IP 24 Лютого 2014 22:21
http://www.youtube.com/watch?v=B4OgynH-7Is&feature=youtu.be
р Показати IP 24 Лютого 2014 23:40
ця ско**нка живе біля архіва
АЛЬФА до р Показати IP 25 Лютого 2014 00:56
точнее можна адресок!!!!
Обережний-Данильчуку Показати IP 24 Лютого 2014 23:52
Взагалі то вул. Стрілецька порівняно далеко від центру,тай освітлюється не дуже добре. До того ж ,як казав ЯЦЕНЮК, з ганьбою погано жити.Я б радив терміново Данильчуку почати арендувати квартиру в р-ні 5 школи,поближче до міліції.Безпечніше!.
Анонім до Обережний-Данильчуку Показати IP 25 Лютого 2014 04:09
Не с кабінета в горотделі ти пишеш!Вже бачили як ви в штани валите, храбєци!
вибіркове люструванн Показати IP 25 Лютого 2014 00:44
цей новітній фюрер зі своею зграею шакалів ніколи не піде люструвати суд наприклад.бо знае що до ранку западні гроші вже не знадоблятся або своіх спонсорів які рвутся в крісла
Обращение к СОКОЛУ ! Показати IP 25 Лютого 2014 01:14
СОКОЛ прийдите куда вас просят и выполните свои непосредственные обязанности а именно задержите эту организованную пристукнутую группировку которая достала уже всех своими "демократическими" фашистскими выходками !!! Не прогибайтесь перед бандюганами как БЕРКУТ!!! НАРОД С ВАМИ !!!! так как надеяться в этом городе больше ненакого !!!!!
костиль Показати IP 25 Лютого 2014 06:33
Хто скаже, чи вложили гопників мордою в асфальт?
Cин лейтенанта Шмідт Показати IP 25 Лютого 2014 07:05
Пилите Шура гири..они золотые..Бу-га-га
товаришам Показати IP 25 Лютого 2014 08:58
Товариші міліціонери! Можливо, нам варто обєднатися, щоб дати відсіч нахабному виродку данильчуку, і показати йому його місце? Ця тварюка зарвалася до того, що ставить наших друзів на коліна, погрожує н7ашим сімям, починає палити наші домівки. Я прослужив в МВС чесно 15 років і присягу не порушував, не збудував собі маєтку, не маю дачі, живу на зарплатню і купив всього -навсього ВАЗ 1987 року випуску. Мої діти не вчаться за кордоном. За що я маю ставати на коліна перед цим поганцем - за те, що охороняв Луцьк впродовж 15 років і ловив бандоту, поки він розважався в нічних клубах з такими самими, як сам повіями? Друзі, обєднуємось і не дамо себе скривдити різним покидькам. Чекаю відгуків.
8989 Показати IP 25 Лютого 2014 09:21
Ветеранів, 19
* до 8989 Показати IP 25 Лютого 2014 12:05
спасибо.
Громадянин до 8989 Показати IP 25 Лютого 2014 12:34
Підтримую Вашу інціативу. хоч і не міліціонер.Не рахую всю міліцію мусорами, з тими хто винен хай розбирається суд.Але не хочу щоб кожне бидло, невідомо звідки появившися в нашому місті тероризувало всіх підряд.Відловили чи відстріляли Стуканів, Клєванських і Балабаників ...відловіть або .......і цих. Лучани за це лиш подякують і підтримують..Треба ..допоможу також служив..
Со стороны Показати IP 25 Лютого 2014 10:27
Молодцы, эти люди, как настоящие офицеры, еще имеют право сказать "Честь имею"!
1111 Показати IP 25 Лютого 2014 11:09
Готуйся Данильчук, до батьків скоро приїдуть!!!
4545 Показати IP 25 Лютого 2014 11:12
Данильчук Павло Петрович, 30.06.1985 р.н., с. Торговиця, Рівненська область
до до 4545 Показати IP 25 Лютого 2014 14:15
Чому лиш одна дата?
данильчуку Показати IP 25 Лютого 2014 12:22
А міг би ще пожити.
* до данильчуку Показати IP 25 Лютого 2014 14:13
кто не успел, тот опоздал
Хороша робота Показати IP 25 Лютого 2014 16:35
МОЛОДЦІ!!!!!!!
Віктор! Показати IP 26 Лютого 2014 21:36
Уважуха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вискочку Данильчука Показати IP 28 Лютого 2014 14:05
Вискочку данильчука варто повісити. Ніщо так не підтверджує гнилість людини, як її бажання принижувати інших. Ті хлопці з беркуту, яких він ставив на коліна, не платили хабарі, щоб не служити в армії, не платили хабарі, щоб вступити до ВУЗу. Ментовське керівництво волинським хлопцям зброю не довіряло і на передову не посилало, бо знали, па*ли, чим це може закінчитись. Вискочки на кшталт пендоси данильчука, в Києві на барикадах не стояли, а "воювали" з пузатими дільничними інспекторами та даішниками, яких зігнали як бидло. Так що, данильчуку, якщо ти принизив людину, то краще її вбий, інакше вона вб'є тебе. Готуйся.