USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Блохін: Тренувати в Росії? Ну, а чому б ні?

15 Листопада 2014 14:07
Колишній головний тренер київського Динамо Олег Блохін не проти продовжити свою кар'єру в Росії.

Про це він заявив в коментарі виданню Советский спорт.

"Чим зараз займаюся? Присвячую час сім'ї. І чекаю пропозицій. Мій менеджер Шандор Варга займається цим питанням", - повідомив тренер.

"Повернутися тренувати в Росію? Важко сказати ... Цікаво мені це? Ну, а чому ні?", - заявив Блохін.

Нагадаємо, головний тренер легендарного київського «Динамо» Олег Блохін попрощався з футболістами клубу після

поразки від донецького «Шахтаря» (0:2) у квітні цього року.

Окрім того, у грудні 2013 він заявляв, що не підтримує мітингувальників на Євромайдані у Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Листопада 2014 14:44
"Совєтскій спорт"? А що, у Росії ще є видання із такою назвою? Тренувати футболістів у РФ? Ну що ж. Цератою й доріжка українофобу.
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Листопада 2014 14:44
коментар було видалено
опа Показати IP 15 Листопада 2014 16:12
Футболістом був чудовим, а як людина - повне ла*но(
віра Показати IP 15 Листопада 2014 19:10
І як людина л..но і як тренер також, тож нехай шуруе в рашу, там багато напрацюе!
українець Показати IP 15 Листопада 2014 20:51
футбол і політика різні речі. Я, наприклад, хоч є національно-свідомим патріотом України, але під час міжнародних футбольних змаганнь завжди вболіваю за Росію!
віра до українець Показати IP 16 Листопада 2014 10:45
Ніфіга ти не національно свідомий, після подій, що мають місце , вболівати за рашу то ...ць
Штефан до віра Показати IP 16 Листопада 2014 11:50
може ти кацапка?
Свідок... Показати IP 15 Листопада 2014 21:13
Ті, що пишуть, що Олег Володимирович, як тренер ла@но -- нехай пригадають хто першим вивів національну збірну у фінальну стадію Чемпіонату світу... Це був Блохін і тоді наша команда дійшла до 1/4... По-друге, що у нас непідтримка майдану -- карається законом???? Можна "кохати" на словах цю країну, як "куля в лоб" чи шоколадний Петя, потім на крові сотень ідеалістів прийти до влади і в час війни набивати свої кишені ... То, коли ви вже полішуки прозрієте??? Ви не тямите не тільки в політиці, але й, бачу, що і у хфутболі....
Анна Показати IP 15 Листопада 2014 21:14
Ти не українець.
Ганна до Анна Показати IP 15 Листопада 2014 21:21
Ти не українка.
віра до Анна Показати IP 16 Листопада 2014 10:47
Не дивуйся, повилазили тролі, грошики заробляють , п..дять про що небудь, аби годити раші!
че Показати IP 15 Листопада 2014 22:12
Блохін в Рф -глибоко законспірована операція ПС по розвалу рашкіного футболу....