USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Борги за газ на Волині катастрофічні

4 Грудня 2017 19:57
Виконавчу службу просять посилити роботу щодо стягнення коштів з боржників за газ, мовляв, заборгованість катастрофічна – більше 300 мільйонів гривень.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика 4 грудня.

«Загальна сума усіх боргів на Волині за газ становить понад 300 мільйонів гривень. Такий стан розрахунків недопустимий. Тому прошу долучити до стягнень виконавчу службу», - попросив Гунчик.

Під час наради інформували, що опалювальний сезон в області розпочали в 20 числах жовтня і зараз стабільно працюють 869 котелень, які забезпечують теплоносіями житловий сектор і всю соціальну сферу краю.

Нагадаємо, ще влітку газівники казали про борг у 260 мільйонів гривень, мовляв, він на 45% більший у порівняння з аналогічним періодом у 2016 році.

До слова, згідно з інформацією Головного управління статистики у Волинській області, за січень–жовтень волиняни сплатили за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 893,1 мільйона гривень, або на 32 % більше, аніж рік тому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дровосєк Показати IP 4 Грудня 2017 20:18
Не платіть! Переходьте на дрова.
Анонім до Дровосєк Показати IP 4 Грудня 2017 21:37
Зрозуміло що держава довела людей до зубожіння, але всі посадки тріщать від таких дровосєків як ти! пилять і трощать ті дерева! канєшно! халява! якщо не зловлять..такими темпами скоро будемо жити в степу.
123 до Анонім Показати IP 4 Грудня 2017 22:34
Дрова теж гроші коштують і не малі...
Привіт до Дровосєк Показати IP 4 Грудня 2017 22:01
Дровосєк ти тупий. На дрова, на 9-тому поверсі?...
Вовік до Привіт Показати IP 5 Грудня 2017 18:02
Сам тупий! Піди до Гунчика і спитай: скільки газових котелень здано в експлуатацію за останні роки? І скільки переобладнано з газу на тверде паливо? І для чого колись тримали сотні тонн мазуту на котельні Карбишева 2, поки його не вкрали? А на 9-му поверсі ти газовий котел тримаєш??
привіт. до Вовік Показати IP 7 Грудня 2017 21:24
Саме так, як ти догадався? Я саме на 9 поверсі і тримаю газовий котел.І представ собі далеко не я один.
ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Грудня 2017 20:47
А за Янека жилося краще!
Дровосєку Показати IP 4 Грудня 2017 21:07
Сам переходь. А людям хватить вже дурниці радити. Колись їм радили переходити на газ, в результаті за людські гроші постворювали кооперативи та побудували газову систему, а тепер повикидайте це все і переходьте на дрова? І це ж також не безкоштовна послуга. А через декілька років знов скажуть викиньте все це і переходьте знов на газ.
Ось Показати IP 4 Грудня 2017 21:28
Такі борги за газ ніяк не впливають на заробітну плату босів газовиків, які отримують від 100 тис грн до 1 млн грн. в місяць. Цікаво за що ? Які зарплати, пенсії і які ціни ? Як жити ?
До мільйонера Показати IP 5 Грудня 2017 13:51
Ви зайдіть у Волиньгаз до начальства і подивіться, як вони там жирують, і не виженеш, так засіли. Думають, що вони там назавжди. НІ, НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ !