USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Брат Гунчика пішов до війська

23 Лютого 2015 11:03
Рідний брат голови облдержадміністрації пішов до лав українського війська.

Про це стало відомо під час брифінгу Володимира Гунчика сьогодні, 23 лютого.

Він підтвердив, що його родич добровільно вирішив стати військовим.

На запитання журналістів, чи правда, що рідний брат Володимира Гунчика, пішов добровільно воювати в зону АТО, він відповів коротко: «Так».

Нагадаємо, згідно з даними військового комісаріату, місце перебування 4 тисяч волинських військовозобов’язаних невідомо. А мобілізаційні плани 1 етапу 4 хвилі мобілізації виконані лише на 78%. Причинами цього називають відсутність необхідних спеціальностей, перешкоджання врученню повісток, міграція населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Андрій Показати IP 23 Лютого 2015 11:14
"він відповів коротко: «Так»". Герої серед нас. Слава, слава, слава !!!!!
Sieger до Андрій Показати IP 23 Лютого 2015 11:28
Ага, он сказал: "Поехали!" и запил водой. :) Цікаво, коли вже ця г**да особисто свою жи**у д**у під кулі сепарів підставить? Чи дочекаємося ми такого щастя?
Лютий до Sieger Показати IP 23 Лютого 2015 11:40
То все піар
камінь до Лютий Показати IP 23 Лютого 2015 12:25
Це не піар , тому що його брат дійсно пішов
Штефан, Луцьк до камінь Показати IP 23 Лютого 2015 12:28
брат пішов, а губернатор тіпа-герой.
**** Показати IP 23 Лютого 2015 12:12
А треба було попитати у губернатора де його два сини.
Ох до **** Показати IP 23 Лютого 2015 12:24
Скажи де ти ,і де твої родичі.
Штефан, Луцьк до Ох Показати IP 23 Лютого 2015 12:29
А твої де?
Лол Показати IP 23 Лютого 2015 12:56
Всё нормально, ждём в следующей серии "Брат Гунчика идёт на пост мера города"
Корінний лучанин до Лол Показати IP 23 Лютого 2015 13:06
Серіал "БРАТ-3" по -волинському! " В чем сила , брат?" - " А Сила в ПРАВДЕ!"
просто до Корінний лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 13:31
ні,СИЛА в ГРОШАХ і Звязках
Оля Показати IP 23 Лютого 2015 13:36
Людям не догодиш )) Не пішов - боягуз, ховається. Пішов - піариться. То як правильно? :)
дідо Показати IP 23 Лютого 2015 13:59
володимир петрович.ви це даремно зробили.ви ім не вгодите а брата підставите.робіть свою справу і будь як буде.
Волинь інфо Показати IP 23 Лютого 2015 14:44
А брат попереднього гуцбернатора Пустовіт (обоє від БЮТ) спійманий на хабарі 11 000$. Відчутна різниця в братах.
ТРУС Показати IP 23 Лютого 2015 15:04
А ЧОГО ПОПЕРЕДНІ ГУБЕРНАТОРИ ТА ЇХ ЗАМИ НЕ В АРМІЇ ПУСТОВІТ В ДЕПУТАТИ РВАВСЯ( ВІЙСЬКОВИЙ) ЗАМИ ЙОГО ДЕ, ДЕ НАЛЬКОВИЧ НА ФРОНТІ МАБУТЬ? ШИБА, КРИВИЦЬКИЙ НЕХАЙ ПОКАЗУЮТЬ ПРИКЛАД ПРОСТИМ ГРОМАДЯНАМ
ТРУС Показати IP 23 Лютого 2015 15:07
ЦЕ СЕРЙОЗНЕ ПИТАННЯ ДЕСИНИ ГУБЕРНАТОРА,ДЕ СИНИ МЕРА?
добряк Показати IP 23 Лютого 2015 17:39
пішов добровольцем? ПОВАЖАЮ!
Губернія Показати IP 23 Лютого 2015 18:14
Одні ідуть на смерть а писаки за це ще іх обсирають то нехай підуть гузі данильчуки шиби бондарі пирожики і пустовіти чи пройдисвіти а як собі хочете