USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

33 та 40 мікрорайони Луцька частково залишили без гарячої води та опалення

3 Квітня 2018 17:07
Зранку 3 квітня лучани, які мешкають на 33 та 40 мікрорайонах міста, виявили у власних помешканнях відсутність гарячої води та опалення.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили місцеві жителі.

Як вдалося з'ясувати, причина у ремонтних роботах по заміні сальникового компенсатора теплової мережі на ІІІ тепловому районі.

Також на сайті Луцьктепла вказані будинки, які повинні були залишитися без тепла, а це, зокрема, вул. Конякіна, буд. 8, 37 б, 7 б, вул. Гордіюк, буд.10, 14, вул. Кравчука, буд. 3, 26, 32, вул. Федорова, буд. 4 а, вул. Соборності, буд. 44, 24 б, 29, вул. Ветеранів, буд.17, вул. Чорновола, буд. 2 а, вул. К. Карого, буд. 11 б. Проте, як нам стало відомо, гаряча вода та опалення відсутні й у інших будинках мікрорайонів.

Представник аварійно-диспетчерської служби Луцьктепла у коментарі ІА Волинські Новини повідомив, що про перелік будинків, які повинні відключити на час проведення ремонтних робіт йому невідомо.

"Відключено майже половину 33 та 40 районів", - сказали у диспетчерській.

До того ж, зі слів диспетчера, відновити теплопостачання планували сьогодні після 17 години, однак роботи досі незавершені, тому про точний час відновлення тепла наразі невідомо.

"Завтра продовжать працювати, сьогодні води й тепла не чекайте", - заявив представник Луцьктепла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 17:19
А ці роботи ,можно було виконати після опалювального сезону?
Во во до Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 18:10
для чого тоді літом відключати воду якщо вони в той час нічого не роблять а міняють коли їм вздумається?!
ангст Показати IP 3 Квітня 2018 17:35
А оплату за опалення за ці дні без сумніву включать в платіжки.
Лучанка Показати IP 3 Квітня 2018 17:57
Задовбали!!! На Кравчука 32 ні гарячої, ні холодної води цілий день не має. Жодних попереджень також не було. В мене грудне дитина. В квартирі дубак, помити ні дитину, ні посуд.
вул. федорова,1 Показати IP 3 Квітня 2018 18:31
у нас також немає гарячої води. просимо зробити перерахунок..
Кравчука 32 Показати IP 3 Квітня 2018 18:41
Ні опалення , ні води гарячої досі нема. Добре що хоч холодну на вечір дали.
остап Показати IP 3 Квітня 2018 19:49
Для чого включати опалення при +19!?
Альона Показати IP 3 Квітня 2018 20:52
Федорова 1 - ні гарячої води, ні опалення.
ен Показати IP 3 Квітня 2018 20:52
можете вже НЕ включати, на вулицы +15! люди, перевіряйте платіжки, за квітень має бути лише 2 дні. Із 03.04 - опалювальний сезон фактично завершено.
Періс Показати IP 3 Квітня 2018 20:55
Ось вам і день комунального працівника, до якого вони всі премію отримали і бухали в ресторані!!!
Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 21:37
Совісті немає діти малі хворіють а вони опалення виключили то нехай літом гарячу воду не виключають ще і перед святом
Просто Показати IP 5 Квітня 2018 08:15
Народ, ви чого? Тож Пасха на носі, коли ж як не зараз воду відключати?!?! Саме пора для ремонту!!! Не тільки 33 і 40! Пів Луцька без води! Луцьк - Європейський!
Молоді 23 Показати IP 27 Квітня 2018 12:52
Води більше 40 градусів небуває ніколи. З ранку градусів 30.