На ЛПЗ у Луцьку відновили постачання гарячої води

16 Червня 2026 17:51
Завершився період зупинки котельні, яка надає послуги для району ЛПЗ та району вулиці Львівської, у зв’язку з виконанням профілактичних ремонтних робіт у міжопалювальний період.

Тривала зупинка – з 13 травня до 15 червня включно – була зумовлена встановленням установки конденсації димових газів для біопаливної котельні, інформує «Луцьктепло». Нині монтажні роботи на об’єкті завершено, а установка готова до проведення пусконалагоджувальних робіт, що надалі не впливатиме на надання споживачам послуги з постачання гарячої води.

На теплових мережах виконано гідравлічні випробування, у результаті яких виявлено 2 витоки, які своєчасно ліквідовано. Окрім того, під час заповнення мереж виявлено витік на мережах гарячого водопостачання на вводі в житловий будинок на вул. Шота Руставелі, 13а, де наразі ведуться роботи. Тому подачу гарячої води поки не відновлено для споживачів цього будинку.

Ремонтні роботи проводилися і на під’єднаних до котельні центральних теплових пунктах. На двох ЦТП роботи повністю завершено, а їх відновлення сьогодні дозволило завершити налагодження автоматики. На одному ЦТП – що на бульварі Івана Газюка, 8 – роботи досі тривають, тому постачання гарячої води для споживачів цього теплопункту поки не відновлено.

Ліквідацію витоку на вул. Шота Руставелі, 13а, а також реконструкцію обладнання ЦТП на бульварі Івана Газюка, 8 буде виконано впродовж цього тижня.

Читати ще: Вода для громади: у КП «Луцькводоканал» пояснили, яким буде новий тариф

Як і в попередні роки, ДКП «Луцьктепло» робить усе для надійної роботи системи централізованого опалення. Для цього в міжопалювальний період проводяться і роботи з ліквідації витоків, виявлених у результаті гідравлічних випробувань теплових мереж, і заміна найбільш зношених ділянок – труб, що відслужили свій термін, на нові попередньо ізольовані.

Вже завершено заміну аварійних трубопроводів на вул. Зоряній, 1 та вул. Корольова, 7.

На вул. Зоряній капітально відремонтовано ділянку теплової мережі протяжністю 25 м (у двотрубному обчисленні) діаметром 65 мм – від теплової камери до теплового вводу будинку. При заміні використано попередньо ізольовані гнучкі трубопроводи.

На вул. Корольова, 7 виконано заміну зношених трубопроводів діаметром 150 мм на нові попередньо ізольовані труби; протяжність теплової мережі становить 64 м (у двотрубному обчисленні). При цьому також виконано реконструкцію обладнання теплових камер.

Із завершенням опалювального періоду на теплових мережах ліквідовано чимало витоків:

– на вул. Володимирській, 97 – ліквідовано два витоки на мережі опалення;

– на вул. Загородній, 2-В – у двох місцях ліквідовано витоки на мережах опалення та подачі гарячої води;

– на просп. Соборності, 39 – ліквідовано витік під проїжджою частиною на перетині з вул. Чорновола; замінено 30 м теплової мережі діаметром 325 мм;

– на вул. Ветеранів, 17 – ліквідовано витік у тепловій камері, замінено ділянку трубопроводів діаметром 219 мм;

– на вул. Ветеранів, 13 – ліквідовано аварійну ситуацію на мережах опалення та гарячого водопостачання, де було пошкоджено всі 4 труби;

– на бульв. Івана Газюка, 9 – ліквідовано витік на мережах гарячого водопостачання;

– на вул. Кравчука, 26-А – ліквідовано витік на мережах гарячого водопостачання;

– на вул. Кравчука, 8 – ліквідовано витік на мережах гарячого водопостачання;

– на вул. Конякіна, 14-В – ліквідовано витік на мережах гарячого водопостачання;

– на вул. Героїв-Добровольців, 3 – ліквідовано витік на мережах гарячого водопостачання;

– на просп. Молоді, 10-В – ліквідовано витік на попередньо ізольованих поліетиленових трубопроводах ГВП;

– на вул. Ольги Княгині, 15 – ліквідовано витік на тепловій мережі;

– на вул. Генерала Шухевича, 4-А – завершено роботи з ліквідації аварійної ситуації на мережах опалення.

Роботи з підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus