USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через демонтований кіоск лучанин судиться з міськрадою

6 Жовтня 2016 09:16
Лучанин Петро Костючик подав у суд на муніципальну поліцію та виконком міськради через незаконний, на його думку, демонтаж кіоску по проспекті Молоді,8а.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Розгляд справи розпочали у середу, 5 жовтня. Як йдеться у матеріалах позову, в 2001 році на цій ділянці Петро Костючик із дружиною встановили на орендовані земельній ділянці кіоск для здійснення торгівлі. Строк дії договору оренди закінчився у 2011 році. Після цього в міській раді відповідно до нових вимог законодавства вимагали від Костючика оформити паспорт прив’язки для кіоску, який так і не оформили.

20 січня 2016 року виконком Луцької міської ради прийняв рішення про демонтаж кіоску, про що 23 січня повідомили Костючика. А вже 3 березня о 5:00 без повідомлення про годину початку робіт власників кіоск демонтувала компанія-підрядник разом із орендованим обладнанням та товаром на 35 тисяч гривень.

Наразі судовій спір триває навколо низки питань, зокрема, щодо того, чи пов’язані питання дозволу використання землі із питаннями демонтажу кіоску, чи має право муніципальна поліція за допомогою підрядників демонтувати кіоски, чи були належним чином повідомлені його власники тощо. Наступне засідання у справі відбудеться сьогодні, 6 жовтня.

Як повідомлялося раніше, у Луцьку пропонували заборонити встаановлювати нові МАФи. Рішення про введення «мораторію» на встановлення кіосків у місті обговорюється уже другий місяць. Однак 25 серпня 2016 року під час засідання комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва у її членів виникли побоювання, що цей проект рішення може утискати права підприємців.

А під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту депутат Ігор Поліщук заявив, що кількість МАФів у Луцьку врегулює не «мораторій», а сама економіка. У серпні проект рішення під час сесії депутати не розглядали, бо після того, як майже всі комісії не підтримали, його зняли з порядку денного. Та уже на вересневу сесію підготували змінений проект рішення. Та проект не набрав достатньої кількості голосів обранців громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 4
лучани Показати IP 6 Жовтня 2016 09:28
Ці буди пора заборонити по місту. Є достатньо приміщень в оренду. Сидять наймані працівники в холоді без туалету та умивальника.
Івась Показати IP 6 Жовтня 2016 10:01
Може нарешті муніципали будуть відповідати за цей беспрелєл, коли забирають чуже майно на орендованій і приватній землі без рішення суду! І тоді, може, міська влада задумається над розформуванням цієї групи беспедєльщиків!
Анонім до Івась Показати IP 6 Жовтня 2016 12:48
може нарешті вуличні бариги-беспредєльщики візьмуться за голову і оформлять документацію на свій металобрухт. і працівників оформлять на роботу, податки почнуть платити
КЕТ до Івась Показати IP 6 Жовтня 2016 14:14
Дії цих "хазяїв" вже не раз визнавались судами незаконними. Тільки суд має право прийняти рішення про демонтаж, а тоді вже виконання. Хай би опублікували скільки рішень виконкому визнані судами незаконними, людям би очі відкрились - їх дії злочинні.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus