USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У луцькій школі – недобір учнів

9 Серпня 2016 16:31
Ось уже декілька років поспіль у Луцькій ЗОШ № 19 – великий недобір учнів.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 9 серпня, повідомив начальник управління освіти Олег Гребенюк.

З його слів, за станом на сьогодні загальноосвітній навчальний заклад набрав лише два нових класи, натомість, у сусідній ЗОШ № 10 уже сформовано сім цьогорічних перших класів.

На це Луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що головному освітянину обласного центру уже давно пора зробити висновки щодо доцільності обіймання відповідної посади директора школи № 19.

«Через паркан - школа № 10, яка набрала нових сім класів. Район густонаселений, тому не може так бути, що в одну школу учні йдуть, а в іншу – ні», - резюмував міський очільник з натяком на звільнення директора у ЗОШ № 19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ангст Показати IP 9 Серпня 2016 17:07
Яка школа такий і набір.
юра Показати IP 9 Серпня 2016 17:29
недобір почався через 2 роки після того як директором став левчено ,він в свій час зробив стааку на стоянку авто в внутрішньому дворі ,цех по дереву в підвалі та здачі в оренду спортзалів....ну а діти там не вписуються.!!!в ту школу беруть всіх учнів яких виганяють з інших ,можливо потрібно перепрофілювати? просто добрати кілька міцних педагогів і перевиховувати проблемну молодь,все одно педагогічний склад просто смішний.
123 Показати IP 9 Серпня 2016 17:38
Заберіть з школи Власюка і все буде добре.
124 до 123 Показати IP 9 Серпня 2016 18:14
Шановна звільнена, хватить поливати брудом людей. Займіться краще ділом
мама Показати IP 9 Серпня 2016 18:22
Чомусь найбільше гадять людям, які дають чудові знання учням школи. А себе збоку не бачать.І хтось про порядність ще свою буде говорити. З того,хто це пише,гамно вилазить з всіх боків.
ГАЛИНА Показати IP 9 Серпня 2016 21:39
ШАНОВНИЙ КОЛЕКТИВ ШКОЛИ, ВИ НАЙКРАЩІ... Щоб не говорили, а кінцевий результат у вас вагомий..Скільки підтверджених медалей у вашій школі...Не піддавайтеся на провокації і не переймайтеся дешевими провокаціями...ЛЮБЛЮ ВСІХ....
Галина до ГАЛИНА Показати IP 10 Серпня 2016 22:37
Ні.
1234 Показати IP 9 Серпня 2016 21:43
2 проти 7 говорить саме за себе! Конкурс на посаду директора школи ВІДМІНИЛИ !!!!!!!
лучанин Показати IP 9 Серпня 2016 22:02
а ЗОШ №17, там з трудом набрали 2 класи першокласників, в ЗОШ №,№18,23 переповнені класи, чому про це ніхто не задумається.
Алекс Показати IP 9 Серпня 2016 23:58
Скажу особисто про себе: 19 школу закінчив у 2008 році, Юрій Іванович Левченко викладав у мене українську мову та літературу; спеціаліст він реально класний, кажу з власного досвіду. Тому обливати брудом професіонала вважаю абсолютно ненормальним. Чому набір малий? Напевно це питання комплексне. В свій час 19 школа входила в число найсильніших, був сильний викладацький склад, тому вчитися вимагали. Поділ на класи "А", "Б", "В" і т.д. реально відповідав потенціалу і можливостям учнів. Як зараз справи не знаю......але про Юрія Івановича лише схвальної та позитивної думки, людина він хороша та порядна.
макс Показати IP 10 Серпня 2016 00:09
Порядна людина Юрій Іванович він у мене викладав українську мову та літературу, професіонал своєї справи, такого ще пошукати потрібно.......краще мера поміняйте, коли гарячу воду обіцяли і де вона???????
Волиняка Показати IP 10 Серпня 2016 08:33
Скажу правду. Закінчив цю школу. Учительський колектив хороший, доброзичливий. А директор не вникає у справи школи. Ставиться не коректно до вчителів. Може нагрубити при учнях. Тільки бігає курити у підвал більш нічого його не цікавить. Та й пенсіонерів там багато. Трохи якби пофільтрувати, а то вони вже працюють за інерцією.
небайдужий Показати IP 10 Серпня 2016 14:41
Поміняти заступників. Обов'язково взяти ззовні. Не може в одній школі працювати сімейний клан В. Вчителі в основному сильні. Їм би суперових керівників і буде все окей.
Мама Показати IP 10 Серпня 2016 15:01
Міськво!!! Краще пришліть у школу досвідченого заступника з виховної роботи . Полнєйший отстой!
11 а Показати IP 10 Серпня 2016 22:29
Шановні! Мій син у минулому році закінчив школу 19. Директор школи навчав української мови, дав глибокі знання. Це підтвердили діти на ЗНО. Класний керівник постійно тримала виховний процес на контролі. В класі був порядок і дисципліна. Діти жили гарним шкільним життям. Ми не шкодуємо що дитина навчалася у цій школі.. батьки і діти повинні самі проявляти ініціатива, не бути пасивними. Шукайте позитив, бо у цій школі його не менше , ніж у сусідів.
Світлана Показати IP 10 Серпня 2016 22:34
Скажу особисто: 19 школу закінчила я та моя дитина. Тільки найкращі спогади та слова вдячності Учителям, які навчали, виховували, допомагали та підтримували. Відверто кажучи, боляче читати той бруд. Повірте, люди добрі, - вчителі на це не заслуговують. Це найкращі педагоги, які дають міцні знання. Я пишаюся тим, що я навчалася у цій школі, зростала сама як педагог і мала можливість працювати у цьому колективі.
мама Показати IP 11 Серпня 2016 12:16
мої діти теж ходять у школу 19 , нам дуже подобається те що у нас мало учнів. директор строгий, вчителі хороші, ми за 19 школу !!!!!!!!!!!1
Ірина Показати IP 18 Серпня 2016 19:19
бардак який покривається міським керівництвом освіти, до речі які є друзями,потрібно цей хаос закінчувати!!! далой директора.стоп-корупція.
валентана Показати IP 18 Серпня 2016 19:22
я його на вила посаджу!!!! в мене годин нема.
Фріц Показати IP 18 Серпня 2016 19:23
піднімайся народ!!!!!!.вставай страна огромная!!!!
до ірини Показати IP 19 Серпня 2016 20:53
Вони не просто друзі... начальник постійно його покриває, а покривати є що, бо він, Левченко, завжди начальнику "відстібає"