Матч «Черкаський Дніпро» - «Волинь» закінчився рахунком 2:1, пише Вісник+К.

Команди зустрілися в поєдинку 28 березня на Центральному стадіоні в Черкасах.

Голи: 1:0 – Локтіонов (8), 2:0 – Зеленевич (16), 2:1 – Яковлєв (90+1).

«Черкаський Дніпро»: 23. Будюк, 32. Кошелюк, 20. О.Тарасенко, 2. Бурлін, 80. Крамар, 3. Проневич, 16. Євдокимов, 77. Зеленевич (9. Тимофієнко, 86), 14. Захаревич, 21. Сторчоус (11. Качур, 69), 10. Локтіонов (8. Бойко, 74).

«Волинь»: 42. Неділько, 4. Болденков, 28. Гордійчук, 18. Сухомлинов (32. Петько, 43), 68. Чорноморець (к), 17. Сафонов (40. Хагназарі, 46), 20. Скоблов, 95. Курко, 77. Зарічнюк, 9. Страшкевич, 99. Івашко (10. Яковлєв, 46).

Так уже склалося, що саме на початку весняного циклу «Волині» належить зіграти вирішальні матчі, адже у календарі один за одним ідуть поєдинки з прямими конкурентами. «Черкаський Дніпро» – одноосібний аутсайдер першої ліги за становищем у турнірній таблиці, проте якісна, і не така масована, селекційна робота робить цю команду значно сильнішою за потенціалом.

Господарі поля настільки помітно відстали від основної групи команд, які ведуть боротьбу за виживання. Тож черкащанкам потрібно перемагати у кожному матчі, а що вже говорити про зустрічі тет-а-тет із прямими конкурентами. Тож з перших хвилин господарі поля пішли вперед значними силами і взяли в облогу ворота «Волині». Результат не змусив себе довго чекати. Уже на 8-й хвилині форвард-новачок «Черкаського Дніпра» Локтіонов вивів свою команду вперед. Здавалося, у цьому епізоді міг надійніше зіграти голкіпер «хрестоносців» Віталій Неділько, але до м’яча він не дотягнувся. Не встигли як слід лучани оговтатися від цього швидкого голу, як отримали другий. Зеленевич розхитав оборонця «Волині» й виконав обвідний удар у дальній кут. М’яч рикошетом від стійки залетів

у сітку. Під завісу тайму Тарасенко ледь остаточно не добив лучан. Після його удару головою м’яч на себе прийняла поперечина воріт Неділька.

Другий тайм «Волинь» розпочала на диво в’яло ніби й не потрібно було стрімголов мчати вперед і рятувати гру. Господарів поля влаштовувала позиційна боротьба на в’язкому та добряче переораному після перших 45 хвилин полі. Черкащани із задоволенням затягнули у неї «Волинь» і спокійно тягнули до фінального свистка. На початку другого тайму Проневич ще й міг збільшити перевагу у рахунку до 3:0. Він пробивав метрів з 12 без будь-яких перешкод від захисників. Справжнім героєм епізоду став Неділько, котрий врятував свою команду. «Волинь» за весь матч не створила жодного моменту. Лише у компенсований час нападник лучан Андрій Яковлєв забив гол престижу – це його другий м’яч у футболці «Волині» за два матчі.