USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До армії на Волині призивають переважно селян. Чому?

8 Серпня 2014 19:00
Сільські жителі є більш патріотично налаштованими та совіснішими, аніж містяни. А також менше ухиляються від мобілізації та є прив’язаними до конкретного місця проживання, що полегшує процес їх пошуку.

Як зазначає заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Луцького ОМВК Олександр Фурман, військкомат не задається ціллю мобілізувати саме селян. Проте недобросовісні жителі міста частіше ухиляються від призову, змінюють місце проживання, не повідомивши про це заздалегідь і всіляко намагаються втікти від повістки. Разом з тим, сільські жителі рідше змінюють місце проживання та, здебільшого, проживають за місцем реєстрації. Мовляв, тому з ними і легше працювати.

«Окрім того, як показує практика, сільські чоловіки та хлопці є більш патріотично налаштованими та совісними у цьому плані і з готовністю йдуть боронити країну», - зауважив заступник військового комісара.

Інформацію про те, що, буцімто, хлопців та чоловіків з села мобілізовують частіше, ніж міських жителів тому, що перші мають навички управління важкою технікою, такою як трактори і комбайни, Олександр Фурман назвав нісенітницею. Разом з тим зауважив, що при мобілізації враховується лише військовий фах осіб, які раніше проходили військову службу.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, кому варто чекати повісток і кого вона омине. Окрім того, редакція інформувала, що на Волині розшукують дезертирів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
z Показати IP 8 Серпня 2014 19:19
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 19:36
В селян інтернетів нема
Olha до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 19:49
Вірно.Селянину легше задурити голову ,що він воюватиме за Україну ,а не вмиратиме за імєніє Каламойскава-Тімошенка-Парашенка.
))) до Olha Показати IP 8 Серпня 2014 22:26
запугать проще. откупиться нечем. вот и все. ну и сбежать некуда.
Всезнайко до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 22:42
Так, інтернету немає, а є лише українське телебачення...
дідо Показати IP 8 Серпня 2014 20:07
Селян до міщан 50 на 50. Але у містах більше наркоманів та злочинців. Тому селян у армію попадає більше.
Дончанин Показати IP 8 Серпня 2014 20:10
"В Польше в районе Радымно разрушен памятник карателям из так называемой Украинской повстанческой армии (УПА). Об этом сообщает газета Wyborcza. Инцидент произошел в восьми километрах от польско-украинской границы. Были закрашены и разбиты каменные доски с надписью: «Хвала героям УПА, борцам за свободу Украины». На постаменте нарисовали руку с мечом — символ польских националистических движений и перевернутый трезубец — герб Украины. А также написали: «Смерть палачам Волыни и Донбасса»." - в этом отношение к вашей мобилизации нормальных людей.
луцьк Показати IP 8 Серпня 2014 20:17
Такої тупої відмазки я ще ніде не чула і не читала. Краще б не писали таку статтю. Вибачте.
4554 Показати IP 8 Серпня 2014 20:22
Воєнкоми дурять. Досить після 22-ї години заїхати принаймі в "ОПЕРУ", і кількість міських мобілізованих зрівняється із "селянами". Мабуть і декілька депутатів під мобілізацію попаде.
123 Показати IP 8 Серпня 2014 20:58
Тому що в селюків нема грошей, щоб відкупитися від цієї халепи.
читач Показати IP 8 Серпня 2014 21:13
Гадаю, що читачі і коментатори не звертають уваги на тролі брудного покидька і інтернетівського мародера "дончанина". І ніякий він не "дончанин", а лучанин.
Дончанин до читач Показати IP 8 Серпня 2014 21:38
Ну следующая информация двойного назначения - тебя побесить и косвенно касается проблемы мобилизации: "Солдат 72-ой бригады ВС Украины, перешедших в Россию, объявили дезертирами и отправляют в штрафбат. Имеется видеозапись разговора с командиром 72-ой бригады Дрышенко, в котором он говорит о "двойном дезертирстве", "захвате дезертирами поезда", и т.д."
Анонім до Дончанин Показати IP 9 Серпня 2014 00:40
ДЕЗА
Селянин Показати IP 8 Серпня 2014 21:38
А якщо салянин живе один і тримає господарсво, то кому здавати на утримання домашніх тварин ?
Анонім до Селянин Показати IP 8 Серпня 2014 22:03
коментар було видалено
У-ух! до Селянин Показати IP 9 Серпня 2014 10:02
Тварин відправити на мьясо для Майдану та Самооборони...бо їм від нічогонеробства дуже жерти хочеться.
000000000000000 Показати IP 8 Серпня 2014 23:04
В Селянина і інтернет і грошей більше ніж в деяких міщан щоб откупитися! так що на селян не потрібно гнати.........
Мажор до 000000000000000 Показати IP 8 Серпня 2014 23:15
ти в якому в селі було ? невже в Конча Заспі?
Селянин до 000000000000000 Показати IP 8 Серпня 2014 23:27
Ті що мають гроші і родичів в сільській раді не служили в армії і їм дивним чином не приходять повістки.
юля Показати IP 8 Серпня 2014 23:37
коментар було видалено
Митя до юля Показати IP 8 Серпня 2014 23:43
Це,ти,володимирівна? Ти напевно думала,що будете з януковичем мінятися періодично місцями сидіння?
Юля Показати IP 8 Серпня 2014 23:40
коментар було видалено
Наталя Показати IP 9 Серпня 2014 09:23
Анекдот в сучасну і актуальну тему. У військкоматах України завівся Робін Гуд - забирає повістки у багатих і віддає бідним!!
БМП Показати IP 9 Серпня 2014 09:54
Якщо ми не розгубили почуття гумору, то нас голими руками не візмеш. Мобілізації - ні! Війні - ні! Як тільки почнуть приносити повістки родичам депутатів та інших високопосадовців, війна скінчиться зразу