USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кого не торкнеться мобілізація

25 Липня 2014 12:46
Проект закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей” ухвалила за основу та в цілому Верховна Рада. Про це інформує TBi.

У законопроекті визначено, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:

– чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;

– жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років;

– жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років;

Вони можуть призиватися на військову службу в разі їхньої згоди тільки за місцем проживання.

Не торкнеться мобілізація також жінок та чоловіків, на утриманні яких перебуває дитина (діти), якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею (ним) 23 років.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині готуються до мобілізації, а також розповідало, кому варто очікувати повісток, оскільки 23 липня Петро Порошенко підписав закон про мобілізацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Думка Показати IP 25 Липня 2014 12:57
коментар було видалено
Дончанин до Думка Показати IP 25 Липня 2014 13:08
коментар було видалено
Антон до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 13:12
Главный троль из отпуска вернулся?
Это до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 13:12
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 15:08
Для тебя http://crime.in.ua/news/20140725/gruz200skidki
гiсть Показати IP 25 Липня 2014 13:25
Нi ,,яструбам,,!Стоп вiйна!
кукуся Показати IP 25 Липня 2014 13:38
Цікаво, а що робити коли ти вагітна і твого чоловіка забирають??? Я просто в шоці!!
лучанка Показати IP 25 Липня 2014 14:01
хай покажуть приклад волинські владці: Романюк, Кравчук, Шиба,начальники різні і своїх синів відправлять, а тоді хай ідуть прості громадяни
007 Показати IP 25 Липня 2014 14:03
«Немає нічого гіршого, ніж блукати в чужих краях» та «Не питай, що твоя Батьківщина може зробити для тебе, – спитай, що ти можеш зробити для своєї Батьківщини»
месник до 007 Показати IP 25 Липня 2014 14:49
я особисто робив на свою Державу!!!!!!!!!!!!!!!!Вона забила на мене!!!!!!!!!!!
777 Показати IP 25 Липня 2014 14:30
Как вчера сообщалось, сын Александра Турчинова, 21-летний Кирилл получил повестку в военкомат в рамках всеобщей мобилизации, которая была объявлена на Украине. Его мать в четверг, 24 июля в военкомате говорила, что сын должен служить, пусть идет. Отец Кирилла решил разобраться с этой ситуацией. Председатель Верховной Рады Александр Турчинов не стал церемониться с сотрудниками военкомата и отстранил их от работы. Сообщается, что были уволены два работника.
месник Показати IP 25 Липня 2014 14:41
злякалися????????? написав про Порошенка ,зразу стерли!!!! редакція отямся!! значить ВИ також покриваєте кровавий режим?
месник Показати IP 25 Липня 2014 14:43
Яник не встиг ввести закон про сепаратизм? добре що, цей встиг!!!!!
месник Показати IP 25 Липня 2014 14:45
Ганьба ВАМ!!!! І Ви говорите про Демократію і свободу слова?
месник Показати IP 25 Липня 2014 15:01
http://www.youtube.com/watch?v=5hnUwiqi4DQ посмотрите!!!!!!!!!!!!
Українець до месник Показати IP 25 Липня 2014 15:13
Для ватников т.е. для тебя http://crime.in.ua/news/20140725/gruz200skidki
Кати Показати IP 25 Липня 2014 15:42
Не можна відправляти чоловіків. Вище військове керівництво просто підставляє хлопців. Скільки загинуло генералів? Скільки хлопців без самого необхідного? Що дали олігархи? Кров на порошку. Ми не переробимо Донбас там інша, совкова, ментальність. Робіть ВСЕ щоб хлопці в т.ч. з органів не їхали за межі області.
Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 15:46
Журналісти зверніться до влади за поясненнями.Чому у Донецьку та Луганську мобілізація тільки добровільна. Це геноцид Західної України.Жінкам та матерям треба підніматися на захист своїх чоловіків.Я дуже сумніваюсь, щоб чоловіки із сходу приїхали б нас захищати.
месник до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 18:44
ті хторушив РЕЖИМ, того і збудуться(((((((
месник до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 19:58
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 19:31
Мобілізація не торкнеться професійних патріотів Гузя, Данильчука, Шиби, Слабенка та їм подібних
месник Показати IP 25 Липня 2014 19:53
дякую що є адекватні люди!!!!!!!!! а ті хто мінуса кидає, нехай хлопців загиблих повернуть!!!!!!! Слабо напевно?
Коля Показати IP 25 Липня 2014 20:33
заберіть мене на АТО .я Я Борисюк Микола Вікентієвич 1963року народження живу в Житомирі на КАракльной 44 кв 3 .пришліть повестку
Вася до Коля Показати IP 28 Липня 2014 11:16
Йди, провокаторська паскудо, до військомату із заявою, а не сери тут людям на мозги!
Марія Показати IP 25 Липня 2014 20:35
Чи підлягають мобілізації чоловіки, в яких дитина (4 роки) є інвалідом дитинства?