• EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ЧС-2010: збірна Франції осоромилася у грі з Мексикою

18 Червня 2010 09:22
Збірна Франції поступилася команді Мексики в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу 2010 року - мексиканці перемогли з рахунком 2:0, причому обидва мячі забили гравці, які вийшли на заміну.

Про це пише Gazeta.ua.

Група A

Франція - Мексика - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Х. Ернандес (64), 0:2 - Бланко (79, пенальті).

Франція: Льоріс, Санья, Галлас, Абідаль, Евра, Тулалан, Діабі, Рібері, Гову (Вальбуена, 69), Малуда, Анелька (Жіньяк, 46).

Мексика: Перес Рохас, Осоріо, Морено, Родрігес, Сальсідо, Маркес, Хуарес Вальдес (Х. Ернандес, 55), Торрадо, дос Сантос, Вела (Баррера, 32), Франко (Бланко, 61).

Попередження: Франко (4), Тулалан (45 +2), Хуарес Вальдес (48), Морено (49), Абідаль (77), Родрігес (82).

На 64-й хвилині відзначився Хав'єр Ернандес, а на 79-й хвилині Куатемок Бланко реалізував пенальті, призначений за фол на Пабло Баррері. Ернандес використав помилку французьких захисників, які не змогли коректно виконати штучний офсайд. Форвард вийшов один на один і обіграв воротаря.

Через 15 хвилин після першого голу мексиканці закріпили свою перевагу. Прохід Баррера в штрафний майданчик закінчився порушенням правил з боку Еріка Абідаля. Бланко з одинадцятиметрової позначки точно пробив у нижній кут.

Таким чином, мексиканці у двох матчах набрали чотири очки і наздогнали збірну Уругваю в турнірній таблиці групи A.

У третьому турі Мексика і Уругвай зіграють між собою, а Франція зустрінеться зі збірною ПАР. На рахунку цих команд - по одному очку.