USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чи ухиляються волинські чиновники від участі в АТО

26 Серпня 2014 19:00
Приблизно 40 держслужбовців-волинян різного рівня перебувають в зоні АТО.

Про це голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів під час брифінгу 26 серпня.

Він запевнив, що в зоні АТО наразі перебувають приблизно 40 держслужбовців з Волині (районного та обласного рівнів), сільські голови та депутати.

З його слів, саме на Сході зараз і правоохоронці, представники спецпідрозділів СБУ та МВС («Альфа» та «Омега») та керівники цих структур, наприклад, перший заступник начальника УМВС України у Волинській області Михайло Руденко.

«Я не хочу називати прізвища багатьох політиків молодого покоління, які не хочуть їхати туди, мовляв, тут вони - більш потрібні», - зауважив Володимир Гунчик.

У разі, якщо отримає повістку, голова ОДА запевнив, що не переховуватиметься від військової служби за кордоном, а вирушить у зону АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 26 Серпня 2014 19:06
Гунчик хвалить Руденка.Відчувається подих Клімчука
діду до дідо Показати IP 26 Серпня 2014 19:21
Скоро Клімчука будете згадувати як "божого одуванчика", зачекайте ще трішки, хай покерують
Юрій до дідо Показати IP 26 Серпня 2014 21:01
Хвалить не хвалить, але факт залишається фактом, а ось найбільших революціонерів Гузя та Данильчука там не має і не буде... Ризикувати життям на війні це не кричати в рупор...
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 19:15
Гусь, де ти?
Лучанка до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 21:06
Ну як де? Він тут більше потрібний...А повістку йому вручали, це точно...
Лучанин до Лучанка Показати IP 27 Серпня 2014 10:00
Гузь не дарма крутився біля військомату...
Отото Показати IP 26 Серпня 2014 20:02
От хай Гусь,Данильчук, Пирожик вся їхня гвардія повоює,ато вчепилися до старих дідів,А за Климчуком ще ми пожалкуєм,який він не був,але не стидно було його показувати на люди,не то що тепер!!!
віктор до Отото Показати IP 26 Серпня 2014 21:14
особливо після першого пришестя коли його лікували
Я до віктор Показати IP 26 Серпня 2014 21:23
Обридли вже з вашим Климчуком, що більше нема кому керувати, співаете оди хвалебні.За що е похвалити, а багато речей і ганебних!
Марія Показати IP 26 Серпня 2014 21:09
Клімчука почали хвалити.... Передвиборна кампанія розпочалася. Клімчук прощупує настрої електората)))) Чи пам"ятають, чи сумують... Пам"ятаємо. Не сумуємо. Голосувати за старих "рєшал" не будемо
віра до Марія Показати IP 26 Серпня 2014 21:25
Молодець, не *в глаз, а в бровь* 100% точно!
Наталія до Марія Показати IP 26 Серпня 2014 21:41
так він напевно у верховну раду буде балатуватись....
болить... до Марія Показати IP 27 Серпня 2014 09:09
100% старим кадрам немає що робити у керма...був такий не такий вже однаково, ніхто не сумуватиме бо ключове слово БУВ
Хай буде любий депут Показати IP 26 Серпня 2014 22:36
До всіх
Саша Показати IP 26 Серпня 2014 23:46
Гузя туди відправити, негайно!! хай покаже свою сміливисть
4554 Показати IP 26 Серпня 2014 23:58
От Гунчик стара к- - - а. Руденко хіба держслужбовець? Він особа яка виконує функції держави. А в "АЛЬФІ" де держслужбовці взялися? І що на Волині є спецпідрозділ "ОМЕГА" ? А прізвища слабо назвати? Реформатор блін. Йогоб у Донецьк до "стовба ганьби" замість жінки-патріота прив"язати. Не шкода булоб.
111 Показати IP 27 Серпня 2014 10:57
коли проводиться анти терористична операція то мають її проводити спецпідрозділи...які для цього і навчені....а не держслужбовці і пузаті мужики які останній раз автомат тримали в руках 20 років назад.....це не війна.....це політика..................а ато просто прикриваються.....насправді дерибанять Україну...а гинуть прості люди за цих сволочей..
Націоналіст Показати IP 27 Серпня 2014 13:53
Гузь аууууууу! Йому вже чотири рази повістка приходила і чотири рази він ухилявся! Чому так? Ми що не можемо його зв'язати і принести до військомату?