USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чим живе університет влітку. ВІДЕООПИТУВАННЯ

22 Червня 2014 10:13
Улітку університет, як виявилося, не просто живе, а пашить життям. Викладачі та студенти або вже відпочивають, або планують їхати на озера та моря.

Про те, де відпочиватимуть цього літа розповіла адміністрація Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Окрім того, йшлося про те, що наразі відбувається у стінах вишу.

Про це йдеться у черговому випуску студентського відео StudLife.

Автори і ведучі - Галина Падалко і Анатолій Рабочаускас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Бачила Показати IP 22 Червня 2014 11:10
а кому воно цікаво? чи коцан обзавівся прес-службою в цілях піару? скажіть дівчині, що вона бігуді з голови забула зняти
Круто Показати IP 22 Червня 2014 12:06
молодець дівчина, так не кожен зможе
таки-так до Круто Показати IP 22 Червня 2014 12:10
да, не кожен може в руках мікрофон тримати. це точно. важка робота
таки таку до таки-так Показати IP 22 Червня 2014 12:15
А ти потримай, побачимо, що ти скажеш
Анонім Показати IP 22 Червня 2014 12:16
Галя вагітна, чи то мені здалось??? Вітаю!
дієтолог до Анонім Показати IP 22 Червня 2014 12:25
поснідала добряче в переддень
Анонім до Анонім Показати IP 22 Червня 2014 12:32
Та шо тут вітати???? 18 років, а вже вагітна!!!!
Антисистема Показати IP 22 Червня 2014 15:58
а той теж з патлатими ногами... треш
Коцану Показати IP 22 Червня 2014 17:11
Коцан молодець, що придумав таку річ)) І де він таку дівчину знайшов? З нею університет насправді підніметься! Я в захопленні!
Сергій Показати IP 22 Червня 2014 19:44
І факультет новий відкрили...."педаГІчний"))) хоч би вичитували титри, чи думають за тим балаболянням ведучих нічого не видно? Та і з Цьосьом якось не гарно вийшло, він то дядько сучасний, але є певна субординація. Свої голоси ці зірки мЄсного розлІва чогось не перекручують.....