USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

За номери «ПТН ПНХ» штрафуватимуть

25 Листопада 2014 14:30
За номерні знаки з написами і "ПТН ПНХ" водіїв почнуть штрафувати.

ДАІ звертається з проханням до автовласників розміщувати відповідні написи на склі або каркасі транспортного засобу.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Згідно з чинними ПДР, забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерів на машині, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, при цьому вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

"В Державтоінспекції розуміють настрої людей і їх бажання заявити про свою громадянську позицію, однак просимо врахувати, що відповідно до законодавства нашої держави номерний знак повинен бути доступним, а не закритим іншими предметами", - прокоментував начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 14:34
За номерні знаки з написами і "ПТН ПНХ" водіїв почнуть штрафувати. НЕ ШТРАФУВАТИ ТРЕБА . А НАОБОРОТ ДЯКУВАТИ
мдааа до Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 14:50
Тут Даи, правы. Собьет пешехода бухой водитель на крузаке, с номерами птн-пнх, и уедет. Кому потом благодарность писать? кого искать?
Волошкевич до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 12:31
Все правильно, найкраща громадська позиція - додержання законів України. А ПТН-ПНХ дійсно можна розміщувати на інших частинах автомобіля.
Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 14:51
ДАЇ ПНХ
ха Показати IP 25 Листопада 2014 15:03
ПРШ ПНХ, ОБМ ПНХ!!
Анонім до ха Показати IP 25 Листопада 2014 15:14
РПЦ ПНХ
хах до Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 16:14
ВН ПНХ!
ха до ха Показати IP 25 Листопада 2014 22:22
УПА ПНХ!
ІМХО Показати IP 25 Листопада 2014 18:19
От тими ПТН ПНХ, ПТН ХЛО і т.п. ми нічого доброго з себе не показуємо, а тільки ще раз доводимо, що титул "бидла" на нас лежить виправдано. Гарно хтось на Майдані написав, що стояли за незалежність та краще життя, а отримали у висновку ті бидлячі гасла, які жодної користі не несуть. Народ перебуває в стані агресивного психозу, що аж ніяк не сприяє чомусь хорошому.
9 палата Показати IP 25 Листопада 2014 19:16
ПРШ ПНХ! ЯЦН ПНХ! Ну й що?
віктор Показати IP 25 Листопада 2014 19:41
ну це ж правда що путін х...ло.......невже на україні і далі за првду притягуватимуть до відповідальності......хто таке видумав той х...ло...
Папа Карло до віктор Показати IP 25 Листопада 2014 19:53
ну напишеш ти на грудях цей слоган. І що? Від того тобі додасться розуму? Чи зарплата стане більшою? Чи інфляція припинеться? ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
Хлоп до Папа Карло Показати IP 25 Листопада 2014 21:59
Як що??? В нього з'явиться ГIДНIСТЬ!!!)))
цьом Показати IP 25 Листопада 2014 19:51
У нас народ любить робити видимість патріотизму: обмотатися прапором чи набити татуху з бандерою чи приклеїти ідіотські номери на авто - не роблять вас патріотами, а неграмотними
сірий вовк Показати IP 26 Листопада 2014 13:37
На лобі нехай напишуть
украинец Показати IP 9 Грудня 2014 21:15
путин кремлевский каратель
Калгари Показати IP 9 Грудня 2014 21:21
яценюк= Х*ЙЛО!!!
Догадка Показати IP 14 Грудня 2014 19:25
Дійсно за такий матюк на Порошенка-Турчинова - Наливайченка не штрахувати треба, а...