USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Данильчук розповів, звідки в нього гроші на вибори

14 Жовтня 2014 18:45
Очільник Правого сектору Волині Павло Данильчук, який балотується по одномандатному виборчому округу №22, заявив, що витратить на передвиборчу кампанію мінімум коштів, а до агітації залучатиме волонтерів.

Про це стало відомо під час прес-конференції сьогодні, 14 жовтня.
На запитання присутніх про те, хто фінансуватиме кампанію і звідки кошти на її проведення, Павло Данильчук відповів, що попри відсутність серйозних матеріальних ресурсів, гроші він таки витратить на виготовлення поліграфічної продукції для того, щоб ознайомити лучан з його передвиборною програмою.

Разом з тим, категорично заявив, що не збирається обвішувати все місто зовнішньо рекламою та біл-бордами. Натомість до розповсюдження агітматеріалів збирається залучати волонтерів, які на громадських засадах допомагатимуть штабу.
Як зауважив взводний батальйону «Айдар» Андрій Омельчук, який зняв свою кандидатуру з виборів на користь Данильчука, кошти, які витратять на передвиборчу кампанію, – це особисті фінансові ресурси знайомих та близьких людей, які повірили в нього.
Також кандидат у нардепи зазначив, що його приємно здивувала підтримка людей. Мовляв, навіть у соцмережі Фейсбук, багато незнайомих людей висловлюють йому підтримку та готові допомагати у передвиборчій гонці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 18:53
Так і звідки кошти? Хтось щось зрозумів?
Про до ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 21:09
Ще у Лапіна запитайте де він гроші і в кого брав!
323 до Про Показати IP 14 Жовтня 2014 22:10
У Єремеєва з Івахівим!
Роман Показати IP 14 Жовтня 2014 19:01
Поки будуть "знайомі" допомагати грошима, доти не буде порядку. Скажи конкретно, хто і скільки дав.........а тоді не зможеш йому віддячити. Хіба не в тому суть допомоги, щоб вона була безвідплатною. Навіщо нам такі депутати з боргами за виборчу компанію, тут вже з самого початку діло пахне корупцією.
ІМХО до Роман Показати IP 14 Жовтня 2014 19:04
Але найсмішніше те, що хлопець реально посунув Гузя =)
rjkz до ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 19:19
ахто такий гузь????- а це вискочка неврівноважена
ІМХО до rjkz Показати IP 14 Жовтня 2014 19:30
Гузь це той, чиїм протеже не так давно був Данильчук. От Гузь на море в Маріуполь не їздив, через те і втратив популярність. То лі Пашка, то в Маріуполі море стереже, то на Світязі базу блатнячу, то на кордоні з Білоруссю незалежність захищає. А що саме цікаве, то ледь не раз на два тижні повертається в Луцьк давати прес-конференції і розповідати казочки передвиборчі. От так і живем, комусь війна, а комусь - мати ріднА. Хтось на війні під спалахами градів і мінометів постійно перебуває, а хтось під спалахами... фотокамер.
Сектор до ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 23:00
Лапінці заспокойтесь. Краще розкажіть як на виборах мера Ковеля Лапін набрав аж 3,22% голосів.
До ІМХО до ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 21:18
а в чому він його посунув, вони ж на різних округах балотуються? хлопці поділились...
ІМХО до До ІМХО Показати IP 14 Жовтня 2014 21:30
Саме Гузь ввів Данильчука в гру, під час майданних подій. Саме Гузь піарив його на всі боки...
леся Показати IP 14 Жовтня 2014 19:21
всі вони однакові -брешуть і крадуть крадуть і брешуть. це їхнє кредо і стиль життя. А люди мають давати гроші на ато і виживати за копійки поки всі хапуги жуки лізуть в верховну раду щоб потім як і теперішній президент нікого не чути і не знати проблем людей які як в луцьку зокрема сидять без гарячої води а продукти і ліки ніхто не контролює ціни -аби вижити і зиму перезивувати
Iзя до леся Показати IP 14 Жовтня 2014 21:10
Соня, мы на грани грандиозного шухеру... Из-за люстрации меня, таки, снимают с должности! Мине был поставлен вопрос ,играл ли я на гармошке на дне рождения у Януковича и я сказал, шо играл... – Ты шо? Не мог, таки, соврать? Сказал бы , шо не играл! – Соня! Я тебя умоляю...как же я совру? Они ж, тогда, там все танцевали
виборець Показати IP 14 Жовтня 2014 19:25
ЩО ви ?Хіба Гузь по 22 округу?
Рита до виборець Показати IP 14 Жовтня 2014 19:44
Та ні, Гузя чогось занесло аж на 19 округ, де його ніхто НЕ ЧЕКАВ
до до Рита Показати IP 15 Жовтня 2014 09:41
бо Лапін і каманда добре в Києві відбашляли, щоб Гузя посунути з Луцька, а Ляпіна зробити єдиним кандидатом від Народного фронту! І звідки такі гроші? Часом не з митниці, де машини Айдару стоять і збирають данину? Агов, Ляпін, признайся звідки в тебе гроші на свої морди в місті???
оксана Показати IP 14 Жовтня 2014 19:34
Данильчук достойний кандидат , хочу щоб він пройшов! Агітую за нього знайомих! Приєднуйтесь!
ІМХО до оксана Показати IP 14 Жовтня 2014 19:36
Оксана? Не Гузь часом?
електорат Показати IP 14 Жовтня 2014 19:34
Неприємна людина, цей данильчук. Хижа, як гриф-стервятник.
Ковельчанин до електорат Показати IP 14 Жовтня 2014 23:03
Хижа не хижа, а квартиру вже має і машину не слабу! Плоди революції.
вила Показати IP 14 Жовтня 2014 19:47
Надіюсь всі розуміють, що такими діями Павло реально грає на руку Іванюку та Констанкевич.
Зола до вила Показати IP 14 Жовтня 2014 23:04
Лапін ти ж не "вила", а "зола"!
Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 19:50
Краще за нього проголосувати, адже він "свій", він та ПС допомогли сколихнути велике болото під назвою "Луцьк", та хоч якось спробував змінити систему. Якби не ПС\самооборна, то в нас досі правив би Овоч, прямували б ми в "таежный союз", де нас чекала б доля Білорусі(там всі мільйонери), де як Путлер скаже так і буде, без свободи слова та думки, з РПЦ замість серця та мізків.
Хлоп до Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 20:05
А ти по вулицях пройдися та запитай лучан, чи влаштовувала б iх доля Бiлорусi...
Богдан до Лучанин Показати IP 15 Жовтня 2014 10:54
А на сьогоднішній день просто божа благодат настала. Я вас правильно зрозумів?
Волинь Показати IP 14 Жовтня 2014 19:55
Голосуємо за Лапіна Ігоря, раз вам не подобаються ні Данильчук , ні Пустовіт, ні Гусь.
до ВН Показати IP 14 Жовтня 2014 19:59
Якщо ВН так почало крутити Данильчука то все ясно!
Хлоп до до ВН Показати IP 14 Жовтня 2014 20:21
То порадь ВН змiнити власника на користь Данильчука)). Вони погодяться)) або наручниками до столбу!
Анна Показати IP 14 Жовтня 2014 20:13
Данильчук - герой. А ті, хто пишуть гидоту на нього: зробіть екскурсію до Донецька чи Азова, і тоді у ви матимите моральне право писати про тих, хто був там на війні.
Хлоп до Анна Показати IP 14 Жовтня 2014 20:17
То ти вже зробила екскурсiю з ним?
Вчителька Показати IP 14 Жовтня 2014 20:40
Ніякі Гусі ні Данильчуки не пройдуть,бо їм там не місце,а от Констанкевич мусить там бути ,бо на відміну від тих придурків вона найрозумніша.
тупий поліщук до Вчителька Показати IP 14 Жовтня 2014 21:26
На жаль інтелект багатьох сучасних вчительок аж зашкалює. Крім повторювати, як мантру: "Карфаген мусить бути зруйнований" вони на більше не здатні.
НОНА Показати IP 14 Жовтня 2014 20:53
На минулих виборах Данильчук працював в команді Гузя. Якось наші "герої" дивно воюють. Тиждень немає, тиждень по Луцьку росповідають як захищати Україну. Складається враження, що переважна більшість патріотів воює без відпочинку на Сході, а Данильчуки, Лапіни та компанія більше рекламують себе з метою дорватися до "кормушки" в Верховній раді - Ганьба таким патріотам.
Надія Показати IP 14 Жовтня 2014 21:08
Данильчук це просто жах!!! який з нього депутат?
Правильний до Надія Показати IP 14 Жовтня 2014 23:05
А з вашого Лапіна який?
Лікар Показати IP 14 Жовтня 2014 21:33
коментар було видалено
Надія Показати IP 14 Жовтня 2014 21:58
ІЛОВАЙСЬКА ТРАГЕДІЯ Грізно небо стогнало і чадило димом, Котрий місяць війна на донбаській землі. В три кільця оточили моїх побратимів Кляті путінці у Іловайськім котлі. Ми розбіглись по полю, ждем наказу комабата, Все чекали на зброю – а її не було... І нікому із нас не хотілось вмирати, Але смертю хоробрих скількох полягло. Де ж були у цей час ряджені генерали? – Козирки і шеврони... Брязкотлива броня... В Іловайську ж на дибах країна стояла, Це був просто розгром, не на рівних борня. Президент і міністри парад зустрічали, Ветерани й богунці – всі маршами йдуть. А сини наші мужні в тім пеклі вмирали, А чинуші забули про них, на біду... З вуст вельмож все врочисті промови лунали. В Іловайську ж точились запеклі бої. Чим змагатись? У них, як в куріпок, стріляли, Хоч би дехто згадав добровольців своїх?! І немає призвідців, не знайдеш тут винних, Тільки туга і сльози дітей, матерів... Тільки вкотре ридає моя Україна, Сплять Герої під зоряним сяйвом вгорі. Надія Корнійчук
Н. Показати IP 14 Жовтня 2014 22:00
ВСЕЛЕНСЬКИЙ ПЛАЧ "Айдарівцю" Сергію Шостаку* присвячую П О Е М А Шахтарська слава змеркла на очах... В Краю застав фабричних і копрів Вселенська туга розлилась й печаль, І плач вселенський вдів і матерів. 300-сот-мільйонний ліс закам'янів** На правкраїнській нашій на землі. Від жертв гвардійців обрій потемнів Від "Градів", "Буків" залпових вогнів. На Бахмуті всі зірвані мости, На Приазов'ї, Сіверськім Дінці. Всі начеку тут наші блокпости. Коли ж наступить мир вкінці-кінців?! Донецьк, Савур-Могила, Іловайськ... В руймовищах, крові – війни анклав. Це наш одвіку, наш козацький Край! І ти,Сергію, там життя поклав. Умів тримати, як завжди, удар Й наш волиняк. Сергію! Друже мій! – З Майдану просто ти пішов в "Айдар", Змагавсь на Сході на передовій. Та де ж тим мукам нашим вже межа? Батьків, дружину, діток всиротив... Сергію! Як тебе усім нам жаль! За що тебе той азіат убив?! Ти недоспав в окопах на землі, Свободи дух твій до небес кричав! Тебе убив агресор, що в Кремлі, Бо ти Вітчизну рідну захищав. Примовк на Лузі звичний тихоплин. Розриви з "Градів", тисяч зойк смертей. Загинув друг, порадник, батько й син, Більш не пригорнеш до грудей дітей. Нелегкий був, Сергію, твій маршрут, Обов'язок і воля понад все ж! Бій не один співмірний долі Крут, Ти нашу гордість в світ, як стяг, несеш! ______________________ *Сергій Шостак, 42 роки, – колишній керівник швидкого реагування у міліції, миротворець, що пройшов дві війни, майданівець (на боці повстанців), громадський активіст, розвідник-айдарівець в АТО на Сході. Загинув від гранати із "Граду", розірвало голову, тіло... Похоронений на алеї Слави на Гаразджинському цвинтарі. **Біля м.Дружківка на Донеччині знаходиться унікальний кам'яний ліс з дерев (порід, які ростуть в Південній Америці й Австралії), яким близько 300 мільйонів років.
Інкогніто Показати IP 14 Жовтня 2014 22:04
урниць проти Правого сектора й зокрема Данильчука не пишіть. Це неадекватно щодо цієї партії, народженої Майданом, поглядів і принципів її. Коли вже наш люд навчиться думати й аналізувати. У ВР нам потрібні патріоти!!! А в прийнятті правильних законів розберуться, молоді, здібні.
саша Показати IP 14 Жовтня 2014 22:16
Що Гузь, що Данильчук у ВРУ стануть Шуфричами, Т.Чорноволами і т.д. нема їм віри, бо боряться за замовну правду.
Олександр Показати IP 14 Жовтня 2014 23:04
Дурний тебе піп хрестив за таке базікання. Якщо не розбираєшся в людях, в політиці, не можеш розрізнити зерно від полови, то дзьобай семічки і сопи у три дірки, а не коментуй дурниці у соцмережах. Ці люди - революціонери, а тобі до них ще довго треба тягнутись.
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 08:34
який данильчук ч.о нехай йде проацювати на завод а не шукає коритце
Фейсбук Показати IP 15 Жовтня 2014 11:33
Незнаю про який Фейсбук чешуть "побратими" Данильчука але коментарі до публікаціі свідчать що рейтинг цього хероя буде на потіху людям крім Оксани і Анни тобто Гузя, під іменами яких цей х...ло коментує. Отже скачем вище!
Анатолій Показати IP 15 Жовтня 2014 15:16
Шановні, не агітую ні за кого. Голосуйте так, щоб через пів року не було соромно дивитись у дзеркало від думки що нових Януковичів саме Ваш голос привів до влади.
патріота Показати IP 15 Жовтня 2014 15:31
Кросівки продав, га?