USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дата, коли у Луцьку включать гарячу воду

15 Серпня 2014 16:54
З 19 серпня відновлять подачу гарячої води до помешкань лучан, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Таке рішення прийняв сьогодні міський голова Микола Романюк.

З його слів, завдяки розробленому плану заходів, у липні – серпні вдалося зекономити споживання природного газу теплопостачальними підприємствами Луцька.

Тому з 19 серпня відновлять подачу гарячої води до помешкань лучан.

Міський голова Микола Романюк дякує усім за розуміння необхідності прийняття рішення про тимчасове відключення гарячого водопостачання та просить вибачення за викликані цим незручності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 15 Серпня 2014 17:11
Для чого включати.якщо народ вже привик.
Анонім до дідо Показати IP 16 Серпня 2014 09:28
Для того, щоб у рахунки за комуналку включити плату за гарячу воду. Так як це зробили в Києві. Плату у квитанції внесли, а включити воду "забули".
Не розумію Показати IP 15 Серпня 2014 17:29
Романюк сказав, що воду відключили до початку опалювального сезону... Люди кинулись масово встановлювати бойлери (я в тому числі, навіть не встиг підключити). Дякуємо вам, Миколо Ярославовичу, за "очередное разводілово". А підприємці, в яких реалізація бойлерів виросла в рази, думаю вам дійсно вдячні. Покращення...
дідо до Не розумію Показати IP 15 Серпня 2014 17:35
Вода з бойлера дешевша за централізовану гарячу воду.
Анонім до Не розумію Показати IP 15 Серпня 2014 18:17
Лох-это судьба...
777 до Не розумію Показати IP 15 Серпня 2014 19:06
Навіщо обманювати!!! Романюк не казав до якого числа буде відключена гаряча вода. Я багато чув "думок" нашого мудрого народу що води не буде і до Нового року, і те що включать 24 серпня на один день і т. д.
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 17:37
Напевно Романюк скоренько відкрив підприємство з реалізації бойлерів...
лучани щирі Показати IP 15 Серпня 2014 18:19
дуже вдячні романюку миколі. дякуемо вам
Дог до лучани щирі Показати IP 15 Серпня 2014 18:37
Коля, ти шо лі?
факт на його рило до Дог Показати IP 15 Серпня 2014 22:31
Тільки Коля Я. більше подяки він не від кого не не заслуговує .
До не розумію Показати IP 15 Серпня 2014 18:39
Купили бойлер? Прекрасно! Не завадить, адже щороку планові відключення. Буде тоді мати теплу воду. А деякі лучани, дійсно, користуються гарячою водою з бойлерів: повірте, значно дешевше. Так що економте. Ніхто вас не хотів "розводити". А ситуація з гарячою водою у нас не найгірша, якщо порівнювати з іншими обласними центрами західного регіону. Дякуємо міському голові, що дбає за лучан.
Не розумію до тих, х до До не розумію Показати IP 16 Серпня 2014 10:15
Романюк сказав, що гарячої води не буде до опалювального сезону. А по графіку він 15 ЖОВТНЯ МІНІМУМ, а не 24 серпня!!!!!!!!!!!! Або інша дата до 15 жовтня. А цього року сезон розпочнеться пізніше. ГАЗУ НЄТУ!!!!!!!!!!!!!!!! А ви розказуєте. Болер дійсно економніше, але не всім. І в залежності з якою метою він встановлювався.ПРОСТО ДЛЯ ЧОГО ЛЮДЕЙ ОБМАНЮВАТИ.
Мережі Показати IP 15 Серпня 2014 23:29
Електро мережі міста не витримують навантяження. А сезон бойлерів ще не розпочався. Якраз напередодні вереся і початку вересня був би великий розпрожаж бойлерів. Аби врятувати місто вимушений подати воду. Хоча ціна гарячої води з бойлера дешевша за "підігріту" з крана.
Джулія Показати IP 16 Серпня 2014 21:31
Побачимо...
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 10:26
І де ж та гаряча вода?))