USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Доходи керівників волинської міліції

2 Березня 2015 13:48
Сім’ї начальника УМВС у Волинській області та його заступників їздять на стареньких автомобілях і, переважно, не мали інших доходів, окрім зарплат.

Про це йдеться у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівників управління МВС у Волинській області за 2013 рік, які отримав портал «Четверта влада».

Згідно із майновою декларацією нинішнього начальника волинської міліції Петра Шпиги, на момент звітування у лютому 2014 року і весь 2013 рік він працював начальником відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми управління МВС України у Волинській області. На цій посаді протягом року він заробив понад 102 тисячі гривень. Усе – зарплата.

Разом з тим, у його дружини та двох дочок жодних доходів не задекларовано.

Серед майна сім’я Петра Шпиги має квартиру площею 44,6 кв. м., дві земельні ділянки для садівництва площами 0,12 та 0,06 гектара, а також за дорученням старенький автомобіль «Ford Scorpio» 1990 року випуску.

Протягом 2013 року Петро Шпига виплатив понад 24 тисячі гривень кредиту та процентів за ним.

Нагадаємо, що Петра Шпигу призначили начальником волинської міліції у квітні 2014 року.



Перший заступник начальника УМВС у Волинській області Анатолій Петрушин у 2013 році працював на посаді заступника начальника слідчого управління УМВС у Волинській області. Відзначимо, що на той час начальником слідчого управління був скандальновідомий заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко.

Отож, Анатолій Петрушин, будучи заступником Михайла Руденка, заробив позаторік майже 88 тисяч гривень. Понад 81 тисячу із цієї суми склала зарплата, ще 3648 гривень – дивіденди, проценти, 500 гривень – матеріальна допомога, а 2,5 тисячі гривень – дарунки, призи, виграші.

Доходи членів сім’ї міліціонера, серед яких дружина, син та дочка, задекларували менше 6 тисяч гривень річного доходу, з яких майже 2 тисячі склала дивіденди, проценти, а 4 тисячі гривень - дарунки, призи, виграші.

На рахунках у банках сім’я міліціонера на той час зберігала 30 тисяч гривень. Серед майна Анатолія Петрушина вказані квартира загальною площею 47,9 кв. м. і старенький автомобіль «Audi A6» 1998 року випуску.

Нагадаємо, що першим заступником начальника – начальником слідчого управління УМВС у Волинській області Анатолій Петрушин став у листопаді 2014 року.



Майже 91 тисячу гривень у 2013 році заробив нинішній заступник начальника УМВС у Волинській області Олександр Балицький. Щоправда, на той момент він працював заступником начальника управління карного розшуку УМВС у Волинській області. Усі задекларовані доходи Олександра Балицького – зарплата.

А от інформації про доходи членів сім’ї міліціонера в декларації немає. Вказана й причина – «відомостей не надано».

Серед майна в Олександра Балицького, його дружини, дочки та сина задекларовано квартиру, площі якої не зазначено, дачний будинок на 64 кв. м. і два автомобілі: легковий – «Audi A6» 1999 року випуску та вантажний «Урал 5557» 1991 року випуску.



Перша, друга та четверта сторінки декларації Олександра Балицького

На посаду заступника начальника волинської міліції Олександра Балицького призначили у грудні 2014 року.



Ще один заступник Петра Шпиги Анатолій Шумик у 2013 році працював начальником управління громадської безпеки УМВС у Волинській області. Позаторік він отримав понад 93 тисячі гривень доходу. Усе – зарплата. Ще 30 тисяч гривень зарплати задекларовано у членів сім’ї міліціонера, серед яких дружина та дві дочки.

В Анатолія Шумик за 2013 рік задекларовані будинок на 189,3 кв. м. та квартира загальною площею 47,6 кв. м., у членів його сім’ї – гараж на 32 квадрати та автомобіль «Volkswagen T-5» 2008 року випуску.

Нагадаємо, що на посаду заступника головного міліціонера Волині Анатолія Шумика призначили в листопаді 2014-го.



Майже 90 тисяч гривень доходу у вигляді зарплати у 2013 році отримав оперуповноважений відділу внутрішньої безпеки у Волинській області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України Олександр Поліщук, який нині також працює на посаді заступника начальника УМВС у Волинській області.

Члени сім’ї Олександр Поліщука у складі дружини, дочки та сина позаторік заробила 48,5 тисяч гривень, з яких понад 35 тисяч склала зарплата, а трохи більше 13 тисяч – інші види доходів.

Серед майна в сім’ї міліціонера задекларовано земельну ділянку площею 25 соток, квартиру на 88,8 квадрата, два гаражі площами 19,9 та 21,3 кв. м. і автомобіль «BMW 5281» 1999 року випуску на праві керування.

Заступником начальника волинської міліції Олександр Поліщука призначили в липні 2014 року.

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий 2014 рік нинішнє керівництво міліції має подати до 1 квітня 2015 року.

Фото СЗГ УМВС у Волинській області. Керівництво волинської міліції. Зліва - направо: Анатолій Шумик, Петро Шпига, Анатолій Петрушин та Олександр Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Ш}{ Показати IP 2 Березня 2015 13:56
ну прям зараз всі візьмуть і напишуть доходи і відкати )))) офіційну частину - буь ласка ! виходить шо декілька років збирали на одну машину лише ауді А6. а жили, харчувались і одягались за духом божим разом дітьми ))) люстрати )))
Jacques Показати IP 2 Березня 2015 14:07
А чому Шпига не показує доходи від бурштину?
Бухгахтер Показати IP 2 Березня 2015 14:29
Маючи досвід декларування доходів державними службовцями з впевненістю скажу, що ні один нормативний акт щодо заповнення декларацій не передбачає заповнення даних про доходи наступним виразом "відомості не надано". Корупція на голому місці. Якщо жінка навіть не надає відомості про доходи, то що вона ще може дати...
Василь Показати IP 2 Березня 2015 14:54
Чому всі звинувачують Шпигу і Поліщука у кришуванні видобутку бурштину??? Найбільший кришувальник бурштину це Балицький О.І., чи може того ніхто не знає?? Чи не знає за скільки він купив посаду зама, чи не за бурштин???
Найправіший сектор до Василь Показати IP 6 Березня 2015 15:25
Балицький марно сподівається, що екскурсія до АТО спасе його від люстрації. Не забули, добре памятаємо як він з піною у роті як та собака розшукував нас, майданівців, обзивав падлюками, недоносками, ворогами. А зараз замість того, щоб піти з Богом, понабивав свої кишені бурштиновими бабками і купив собі посаду заступника безпринципного Шпиги і зібрався й далі кришувати бурштинокопачів, ганьбити українську міліцію. Не вийде! Ми ще побачимо хто з нас ворог і обдирач України...
Спостережливий до Василь Показати IP 6 Березня 2015 15:35
Коли щоденно спостерігаєш, що робиться у нашому УВС, то видається що Шпиша працює ляльководом у Балицького і Петрушина, які йому все тугіше затягують зашморг на шию і перший (Балицький, який вже дозволяє собі не вказувати в декларації відомостей про доходи членів його сімї) вже РАХУЄ КРОКИ і ДНІ ДО СВОГО МАЙБУТНЬОГО КАБІНЕТУ НАЧАЛЬНИКА УВС. Пане полковнику Шпига - ПРОСНІТЬСЯ, а то і генерала не встигнете отримати.
УТОЧНЕННЯ до Спостережливий Показати IP 6 Березня 2015 15:49
Уточнення в тексті: не Шпиша - а Шпига
опа Показати IP 2 Березня 2015 14:59
Які всі бідні і нещасні! Їм скажеш без зарплати працювати і вони будуть працювати! Їх доходи, справжні - нам і не снились
Прокурор до опа Показати IP 6 Березня 2015 15:48
Варто посидіти в авто біля готелю "Україна" і подивитися, як вище названі менти-керівники один за одним виходять у робочий час на "стрєлку" з клієнтами, яких вони кришують. Дуже забавно бачити, як озираючись спішно засовують у свої кишені передані конверти. Короче, жах! Посидів би Шпига хоч півдня в авто - побачив би хто у нього насправді ліва рука, а хто права, зрозумів би з кого треба починати боротьбу з хабарництвом і корупцією.
123 Показати IP 2 Березня 2015 15:11
А вот интересно, кто то верит в это ФУФЛО !!!
береза Показати IP 2 Березня 2015 15:27
ще покажіть доходи мого шефа хімакова і його супруги .і якщо можна за минулі 5 років для порівняння. повірте буде цікаво !!!
VW Показати IP 2 Березня 2015 16:31
На рахунок Хімакова ви праві...))
Анонім Показати IP 2 Березня 2015 16:34
Да це просто абсурд ви б краще взагалі цю брідотіну непоказували бо соромно
Водовоз Показати IP 2 Березня 2015 17:37
Хватит стонать,вы видите как им тяжело(выживают на одну зарплату)!!!Короче,надо помочь ребятам,а то помрут с голоду(опухнут)!!!!!Предлагаю скинуться всем миром,в счет 102!!!
хмарочос Показати IP 2 Березня 2015 20:02
ЦЕ МІЗЕР В ПОРІВНЯННІ З ДОХОДАМИ ЇХ ПОПЕРЕДНИКІВ, ЯКІ КЕРУВАЛИ В ПЕРІОД З 1990-х ДО 2013 РОКІВ...
Майдан Показати IP 2 Березня 2015 20:09
А де вони взяли житло і машини? Значить корупціонери. Справжній чесний мєнт повинен знімати квартиру і їздити хіба що на велосипеді. А чи багато в нас таких чесних?
Луцьк Показати IP 2 Березня 2015 20:11
Всі мєнти повинні ходити в порваних штанях і спідницях і жити на зарплату, а вона в мєнтів не маленька.
Іван Показати IP 2 Березня 2015 20:14
ЧЕСНИЙ МЄНТ ЗА ВСЮ СЛУЖБУ ІЗ ЗАРПЛАТИ НА ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ НІКОЛИ НЕ ЗБЕРЕ. ОТЖЕ ВСІ МЄНТИ ЯКІ МАЮТЬ КВАРТИРИ-ХАБАРНИКИ!!!
Да уж Показати IP 2 Березня 2015 20:17
Чесный мент только гаишник в "Наша Раша"
Будьмо Показати IP 2 Березня 2015 20:20
ВИМАГАЮ ДЕКЛАРАЦІЙ ВСІХ МІНТІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!!
Фіфа Показати IP 2 Березня 2015 20:23
Найцікавіші декларації в гаїшників, ДСБЕЗ і СЛІДАКІВ. Це найбільші хабарники в міліції
Мєнт Показати IP 2 Березня 2015 20:36
НАЙБІЛЬШІ ХАБАРНИКИ-СЛІДЧІ
перевірено до Мєнт Показати IP 6 Березня 2015 15:51
...і найбільший з них ПЕТРУШИН !!!
Анонім Показати IP 2 Березня 2015 22:11
сироти...
патріот Показати IP 3 Березня 2015 13:11
ВСІ ВОЛИНСЬКІ МЄНТИ-СИРОТИ КАЗАНСЬКІ...
Очистимо міліцію Показати IP 6 Березня 2015 20:09
Найбільше люди пишуть про Балицького, наймолодшого із замів Шпиги. До того ж, лише його декларація виставлена напоказ як ЗРАЗОК НЕПОВАГИ МІЛІЦЕЙСЬКОГО ВИСОКОЧИНУ до ЗАКОНУ, як ЗРАЗОК його внутрішнього НЕВІГЛАВСТВА, НЕДИСЦИПЛІНОВАНОСТІ. Що ж ми можемо очікувати від такого "законніка", у якого, як видно, внутрішніх тормозів не існує, якого прикладу для підлеглих, якого захисту для громадян? Ще не встиг вивчити своїх нових службових обовязків зама, а вже, бачиш, підсиджувати самого генерала починає і не соромиться вслух про це говорити своїм дружкам. Отаких люстрація має вимести на вулицю і ми в цьому допоможемо.
Опер до Очистимо міліцію Показати IP 6 Березня 2015 21:29
На попередній посаді за кришування незаконного видобутку бурштину на Волині ми його звали Балицький-Бурштинський
До уваги Авакова Показати IP 7 Березня 2015 15:14
До уваги поки що начальника Волинського УВС полковника П.Шпиги: згідно з статтею 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” з метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, уповноваженими підрозділами (особами) з питань запобігання та виявлення корупції проводяться: перевірка фактів своєчасності подання декларацій (проводиться протягом 15 робочих днів з 1 квітня); перевірка декларацій на наявність конфлікту інтересів; логічний та арифметичний контроль. Тобто рівно рік тому така перевірка декларації Балицького мала відбутися – чи не так, панове Щпига і Ваша довірена особа з антикорупційних справ? Беручи до уваги вкрай халтурну декларацію Балицького О.І., без сумніву можна стверджувати, що НІХТО цієї його декларації НЕ ПЕРЕВІРЯВ, належної оцінки порушення цим чиновником норм антикорупційного Закону НЕ ДАВАВ, а навпаки – ще й заохотили поданням на призначення на вищестоящу посаду заступника начальника обласного УВС. Це ганьба Шпиги особисто і тепер Шпига особисто має нести відповідальність за цей промах, поки Балицький не підсидів його. А коли б перевірили належним чином чи хоч би здійснили простий логічний і арифметичний контроль за правильністю внесення відомостей про себе та членів сім’ї, то і обидві квартири, які є у Балицького, були б внесені у декларацію із зазначенням площ у тому числі квартира старшої доньки, і особистий Ауді виявився б не таким, як вказано в декларації старим, а новеньким – салонним, і крутий коштовний автомобіль-іномарка бідної дружини спливла б, і новий сільський житловий будинок – красень із добірних колод… І виникло б справедливе запитання старшого начальства і податкової: а як це вдалося йому все це придбати та набити багато іншого краму із шкіри та заморського хутра за 90 тисяч зарплати? Отоді на поверхню спливло б і хабарництво, і кришування, і бурштин, і лісові ягоди бабусь, де він встигає бути і кришувальником, і вимагальником… Все управління про це знає, крім Шпиги. А може ретельно поділили між собою сфери поборів? То ж про які реформи в міліції чи майбутній поліції можна говорити і розраховувати? Чуєте, пане Аваков? Чекаємо Вашої належної реакції – Ви ж нещодавно підписували наказ про призначення на посаду Балицького…
Андрей Показати IP 24 Серпня 2015 20:20
А чому Шпига не вказав, що його дружина їздить на новій тойоті рав 4, чому не вказав що в нього ще є одна квартира???