USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Депутат Луцької міської ради публічно хамив колезі

25 Лютого 2015 14:02
Інцидент трапився під час обговорення оренди земельної ділянки для обслуговування Центрального ринку. Виявилося, що депутат міськради може вільно дозволити собі публічне хамство.

Так, як розповіли присутні під час 71-ї сесії міськради, сьогодні, 25 лютого, під час обговорення вищезгаданого питання, депутат Євгеній Ткачук, вставши зі свого місця, затулив огляд для тих, хто сидів позаду.

Із дещо іронічною фразою «Сядьте, депутате від Порошенка, бо за Вами нічого не видно» до Ткачука звернувся Андрій Осіпов. На це отримав досить прямолінійну відповідь, яку почув не один десяток обранців громади: «Закрий хавальник, бо я тобі його зараз закрию».

На тому інцидент, ймовірно, вичерпався.

Очевидно, що конфлікт, який трапився поміж чоловіками, не несе в собі суспільно важливого інформаційного контексту, однак викликає обурення те, що люди, яких обрало місто представляти його інтереси, дозволяють собі публічне хамство та невихованість. А потому продовжують свою роботу, ніби випадок – із розряду другорядних.

Нагадаємо, після тривалої дискусії рішення про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування Центрального ринку на два роки Волинській обласній спілці споживчих товариств ухвалили депутати Луцької міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:07
Слюсар , він і в Африці слюсар.
так і треба.... до лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:14
З крикунами по іншому і не можна....
Слюсар до лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:16
А що слюсар - не людина. Працювати не соромно. А Осіпов може тільки базікати.
так і треба.... до Слюсар Показати IP 25 Лютого 2015 14:21
До речі , один з найкращих в Луцьку.... Таке відчуття , що там одні доценти мають працювати...
Анонім до так і треба.... Показати IP 25 Лютого 2015 14:34
У Кащєя працюють одна алкашня та любителі трави.
так і треба.... до Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 14:38
.....головне результат
електорат до лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:57
От відразу видно ЧОТКОГО депутата з ГПЗовського округу! ахахахаха :)) супер !))
Бас Показати IP 25 Лютого 2015 14:13
Оце новина! ? Хоч один сказав Осіпову правду.
! Показати IP 25 Лютого 2015 14:18
Ткачук хамидло - це знають всі.
Діябло Показати IP 25 Лютого 2015 14:21
Не розумію!Вони ж сидять по різні боки залу!Ткачук міг собою лише вікно затулити.
... до Діябло Показати IP 25 Лютого 2015 14:23
Осіпов задкував...
лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:45
Ткачук на своєму СТО займається виготовленням запчасти, яке називає реставрація. Бере гроші,як за нові запчастини , а податки платить на спрощеній системі. У Європі така реставрація ЗАБОРОНЕНА.
... до лучани Показати IP 25 Лютого 2015 14:51
не роби в Ткачука, СТО багато в Луцьку....
Таня) до ... Показати IP 25 Лютого 2015 14:54
Лучани....ти піди купи зараз нову опору за ойро))) + зніми її і на місце постав....і порівняй з ціною відреставрованої деталі, монтаж-демонтаж, якої входить у вартість)...
Анонім до Таня) Показати IP 25 Лютого 2015 14:57
Заводи ,які виготовляють автозапчастини платять податки, а Ткачук набиває кармани.
бандеровець до Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 15:56
які заводи інопланетянин? китайскі? і хто отримує податки якщо вони заїзджають котрабандою?
... до ... Показати IP 25 Лютого 2015 14:56
а ще краще, їдь в Європу...
Анонім до ... Показати IP 25 Лютого 2015 14:59
наприклад . VW T4 після 2006 року....реставрація опори на 25.02.14= 266 грн... А нова....610 + 80 за її заміну...і це я називаю не саму дорогу фірму виробника.... наприклад Lemferder буде до 1000))....
... до Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 15:05
266 грн. для мене доступніше....
Таня Показати IP 25 Лютого 2015 14:51
Працюю на цього чудового слюсара. Хоть би хтось налив чи травки покурити дав....одні пусті слова..........)))
123456 до Таня Показати IP 25 Лютого 2015 14:58
Ткачук нормальний мужик,починав з низів,не вкрав, і дівчата у нього працюють гарні (Таня)
111 Показати IP 25 Лютого 2015 14:57
осіпов скрізь хоче свої два гроші всунути....і завжди не по темі у нього виходить...хоча можливо це сценарій його піару.....
Друг Показати IP 25 Лютого 2015 15:18
Добре , що хоть хтось трохи "попукає" Оську, бо вже більше нема кому...До нього тільки такі слова доходять і то незавжди.
спотерігач Показати IP 25 Лютого 2015 15:29
Ткачук у порівнянні з Осіповим - висококультурна людина. Осіпов жалить , як гюрза і ссе кров, як пявка. Осіпов точить людей, посміхаючись, а коли виходить з сесійної зали, потирає свої пітні ручки і самозадоволено "роняєт" фразу: "трохи пошуміли". Цей "шум" забирає нерви і здоровя людей. Тому, наголошую: Ткачук - висококультурний депутат. І люди були б раді, щоб він закрив осіпову хавальник надовго. І ще й плюнув в той хавальник.
Лариса Показати IP 25 Лютого 2015 15:35
Ткачук невиховане "теля". Це не красить депутата а взагалі дискридитує
Орфографія) до Лариса Показати IP 25 Лютого 2015 15:44
Вам око ваше "дискрИдитує" не ріже?)) Вас не красять шкільні помилки.
Богдан Показати IP 25 Лютого 2015 15:38
хто там пише що ткачук культурний? він себе вже показав культурні люди нехамлять. Хамло є хамло і не важно чи це депутат чи проста звичайна людина . Таких депутатів що ображають колег треба не пускати на засідання 10 раз і ставити прогули щоб знав як треба поводитись серед колег.
555555 Показати IP 25 Лютого 2015 15:42
щирі українці !!!!! давайте хаміть один одному далі, поперегризайте горло - москалі-кацапи хай тішаться!!! В такий час і тут не можуть щоб не показати своєї дурості! Хватить може, що вся Росія сміється з тернополян, які олію акційну один в одного як собаки з рук виривали, ще вас не хватало!!!!
999 Показати IP 25 Лютого 2015 16:35
А мені подобається Нікітюк.Сидить собі тихенько в першому ряді,посміхається в вуса та думку про гроші гадає!
Абзац Показати IP 25 Лютого 2015 19:38
Дискридитуе написано правильно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
інфузорія Показати IP 26 Лютого 2015 14:19
а чому тут дивуватись? в нас така система вже давно і, певно ще надовго. наприклад, начальник роблячи зауваження підлеглому, не соромиться і висловах. приниження - ще мотивуючий фактор майже скрізь. І принизити не просто – а перед колективом, змусити усвідомити свою нікчемність і заткнути, щоб не пискнув. СССР форевер!!!