USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький мер обманює депутатів

26 Листопада 2014 19:00
Луцький міський голова приховав інформацію про порушення тендерної процедури щодо реконструкції «Луцького зоопарку». Про те, що він дав не достовірну інформацію на депутатський запит, вдалося дізнатися з листа від поляків.

Про це йшлося під час чергової 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26-го листопада.

Як кажуть депутати, градоначальник приховав від них інформацію, що аудиторська перевірка виявила підозру таємної змови учасників тендеру та ряд інших порушень.

Зокрема член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук повідомив, що в березні 2014-го року він подавав запит щодо законності тендеру на проведення реконструкції «Луцького зоопарку», однак йому не дали повну відповідь.

Відповідь Миколи Романюка


«Після цього я подав новий депутатський запит у Польщу, і в листі від 12-го вересня мене повідомили, що аудиторська перевірка виявила значні порушення: різні критерії відбору до учасників тендеру, підозра таємної змови учасників тендеру, потенційний конфлікт інтересів між підрядником та переможцем у тендері, необґрунтоване виключення пропозиції, яка подана підприємством «Рембудуправління-Вишків-АТ». Таким чином, справжньою причиною того, що тендер не відбувся, а грантові кошти (приблизно 15 мільйонів гривень) не були отримані, стали значні правопорушення, допущені Луцькрадою під час проведення тендеру», - повідомив Ігор Поліщук.
Відповідь поляків на запит
Переклад відповіді



У зв’язку з цим, він просить повідомити про причини надання неправдивої, та такої, що не відповідає дійсності, інформації, у листі за підписом Луцького міського голови Миколи Романюка. Також попросив надати письмову відповідь щодо стану реалізації проекту реконструкції «Луцького зоопарку» сьогодні.

Втім, більшість депутатів Луцькради не підтримали колегу, віддавши за це прохання лише 22 голоси із потрібних 26.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Ведмідь Показати IP 26 Листопада 2014 19:26
зоопарк починається в Міськраді...)
правильно до Ведмідь Показати IP 26 Листопада 2014 20:51
і закінчується там-же.
для початку до Ведмідь Показати IP 26 Листопада 2014 20:58
Можна намордник одіти і на жорсткий поводок пса , бо навіть в пересувному зоопарку шакала бажано тримати в клітці .
Алік Показати IP 26 Листопада 2014 20:09
Коля мутить гроші на всьому.
Волинь Показати IP 26 Листопада 2014 20:30
Гнати треба тігіпківського гниду романюка, бо воно уже пів Луцька продало.
віктор Показати IP 26 Листопада 2014 20:34
більшість депутатів міськради куплено...
петро Показати IP 26 Листопада 2014 20:44
Біля Романюка все куплене,продане і знов куплене. На нього люстрацію треба накинути. Комуно-комсомольський послід.
Патріот Показати IP 26 Листопада 2014 20:49
А біля Гунчика яку дачку купив
123 Показати IP 26 Листопада 2014 20:54
Нехай ВН поїдуть і пофотографують ці Замки Гунчика і Романюка 20км від луцька і хай люди знають як ці хапуги живуть.
Патріот до 123 Показати IP 26 Листопада 2014 21:11
скоро як раби фазенди палили своїх кровосісів, так і запалають ці хатинки. не дарма почали гранати рватися біля цих падлюк.
Тверезодумаючий до Патріот Показати IP 26 Листопада 2014 21:54
Ідіот ти, а не патріот. До чого ти закликаєш. Із-за таких дибілів як ти від України скоро відвернуться усі цивілізовані країни тому що там найбільш негативно оцінюють в Україні радикалізм та самосуди. А приватна власність є недоторканною. Якщо є обгрунтовані претензії - будь-ласка в прокуратуру та суд. Не можна прпагувати безлад і насилля. Наша держава в результаті безголового радикалізму може просто щезнути в нікуди, якщо такі безглузді пропозиції будуть знаходити підтримку в суспільстві.
Антон до Тверезодумаючий Показати IP 27 Листопада 2014 02:45
А якщо порушник, міліція, прокуратура та суд у одній упряжці та покривають один одного? Що робити у такому випадку? Хіба в такій схемі буде місце справедливості?
віто до Антон Показати IP 27 Листопада 2014 10:45
Ви обрали народних депутатів, збирайте збори, давайте їм накази про те, чого вимагаєте від них, контролюйте виконання, не давайте їм розслаблятись. Якось так. А бити морди, палити та руйнувати закликають, як правило, люди, які ніколи в цьому участі не беруть.
Антон до віто Показати IP 27 Листопада 2014 20:31
Дякую за поправку. Можете до того списку, що в одній упряжці, ще депутатів додати. Вони нічим не кращі, часом це навіть бувші судді, міліціянти та прокурори.
обс Показати IP 26 Листопада 2014 21:24
не пройшла в нардепи-- тепер розчищають ій місце мера
віто до обс Показати IP 27 Листопада 2014 10:46
Давай тобі розчистимо. Ти в собі впевнена?
Валік Показати IP 26 Листопада 2014 22:51
Колян загрався вже в свої ігри. Зовсім під собою землі не чує. Так і до криміналу недалеко...
Хлоп Показати IP 27 Листопада 2014 07:12
Суть казки така: Свобода, що пише тут х..ню на Романюка, пiсля прольоту залишилася без фiнансування вiд Вови Морди, але ж потрiбно триматися на плаву, ну а пiд рукою "молодi леви" Палицi, завдання яких разом з ВН тягнути на мера Констанкевич. З'явилися спiльнi iнтереси, що фiнансуватиме Палиця. I нiчого особистого))
Андрій до Хлоп Показати IP 27 Листопада 2014 09:51
.Але ж Ви нічого не можете заперечити проти вище наведених паперових носіїв інформації.Ненормативна лексика яку Ви застосовуєте до віртуального опонента ніколи не була аргументом в полеміці і нічого нікому не доказує окрім Вашої невихованості.В підримку своєї думки наведіть документальне підтвердження,а так, вибачте,це словесний понос і закріп розуму.
Хлоп до Андрій Показати IP 27 Листопада 2014 10:07
1. Невже пан Поліщук вже у Свободі? 2.На яке саме питання Романюк не відповів на запит Поліщука? 3. Ви может навести приклади, що побудувало на Волині оце рембудуправління Вишків АТ? Що з актівів є на балансі цього АТ? 3. Але ж ви точнісенько зі Свободи, навіть десь више рівнем))
Андрій до Хлоп Показати IP 27 Листопада 2014 11:20
А в "Луцьксантехмонтаж 536" все аж блищить від прозорості. Да старий ЧОРНУХА вже давно розробив вдалі схеми відкатів і подяк які працюють, так що не вам убогості перти проти царів )))))))
Хлоп до Андрій Показати IP 27 Листопада 2014 11:32
Чому ви змінюєте тезіс? Де в повідомленні подається якась інфа про ЛСМ 536? Ще раз: 1) на яке питання не відповів Романюк, в чому він обманював депутатів? 2) наведіть приклади будівництва чогось Вишківим АТ на Волині, будь ласка.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 07:22
Романюк в долі
папа Карло Показати IP 27 Листопада 2014 08:58
Краще б я те поліно в грубці спалив...
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 09:20
Коли вже та нечисть виведеться з тієї влади, а то тільки багатіють і багатіють.
А Поліщук Показати IP 27 Листопада 2014 11:00
скоїв ДТП. Вбив людину. Чому він не відповідає по закону???
123 до А Поліщук Показати IP 27 Листопада 2014 11:10
Да, а скажіть ще, що він сепаратист і воює на стороні ДНР :))
правда Показати IP 27 Листопада 2014 11:11
романюк і чорнуха вже багато років в долі. Чорнуха виграв тендер по зоопарку і перекине мільйончик романюку. А романюк - це ж злодій №1 в Луцьку.
справедливий Показати IP 27 Листопада 2014 11:23
Цікаво скільки вам платять за брехню? Певно тільки на пиво бо брехня примітивна.
2 справедливий Показати IP 27 Листопада 2014 13:10
це ж ВН ! типу лайньюз - тільки волинський )))) скоро будуть бити таких журналюг )))
2 справедливий Показати IP 27 Листопада 2014 13:14
це ж ВН ! типу лайньюз - тільки волинський )))) скоро будуть бити таких журналюг )))