USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Депутат - волинянам: «ідіть туда на полігон... і один одного застреліть»

29 Січня 2014 12:51
Під час сесії Володимир – Волинської міської ради, яка відбулася 28 січня, стався черговий скандал. Знову відзначився депутат міської ради Руслан Мороз, обраний за списком провладної «Сильної України», який під час виборів, очолював діючий міський голова Володимира – Волинського Петро Саганюк.
Депутат гостро обурився, коли на сесії міської ради люди вимагали від місцевих регіоналів припинити членство в партії Регіонів. Зокрема пан Мороз порадив людям: «ідіть туда на полігон, вооружіться, і один одного застреліть …»

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
питання Показати IP 29 Січня 2014 13:01
можливо, люди будуть вимагати їсти один раз в тиждень і спати по одній годині на добу і їх теж слухати і робити так, як вимагають?
Луцьк Показати IP 29 Січня 2014 13:10
РЕСПЕКТ!!!!!
... Показати IP 29 Січня 2014 14:07
Гарно сказав - а головне народ би не страждав, якби ті бендерівці пострілялися!!!
босяк Показати IP 29 Січня 2014 14:19
бібіпка- саганюк 0романюк -риговскі холуї!
Мишко Показати IP 29 Січня 2014 14:52
Хто його ще обрав депутатом. Бик э биком!!!
Остап Показати IP 29 Січня 2014 15:03
ВСЕ ВІРНО СКАЗАВ А ТО ЗАВТРА ІНШІ ПОЧНУТЬ ПАЛИТИ ШИНИ І КРИЧАТИ ГАНЬБА.... А КРАЇНА ЯК БУЛА В Ж*ПІ ТАК І БУДЕ...