Ділянку на Львівській хочуть повернути у комунальну власність
Можливість повернення у комунальну власність частини ділянки на розі вулиць Львівської та Станіславського вивчатимуть у міськраді.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 17 жовтня.
Члени комісії розглянули питання щодо ділянки концерну «Галнафтогаз» на перетині вулиць Львівської та Станіславсього. Як повідомив голова комісії Олександр Козлюк, раніше питання виносили на розгляд виїзного засідання комісії та давали доручення вивчити можливість викупу ділянки у комунальну власність юридичному департаменту. У відповіді йдеться про те, що ділянку викупити не можуть, оскільки її цільове призначення, згідно з генпланом – АЗС, підприємства комунального господарства, парки шляхоприбиральних машин, транспортних, споруд, СТО та мийок.
Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала зауважив, що орендар ділянки програв суд щодо поновлення договору оренди, однак міськрада також програла у суді щодо повернення ділянки у комунальну власність. Отже, управління пропонує виділити «Галнафтогазу» ділянку під майном, а рештою ділянки могла б розпорядитися міська рада.
Члени комісії рекомендували управлінням земельних ресурсів та містобудування та архітектури вивчити питання щодо правильного розподілу вказаної ділянки та підготувати відповідний проект рішення на засідання земельної комісії міськради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 17 жовтня.
Члени комісії розглянули питання щодо ділянки концерну «Галнафтогаз» на перетині вулиць Львівської та Станіславсього. Як повідомив голова комісії Олександр Козлюк, раніше питання виносили на розгляд виїзного засідання комісії та давали доручення вивчити можливість викупу ділянки у комунальну власність юридичному департаменту. У відповіді йдеться про те, що ділянку викупити не можуть, оскільки її цільове призначення, згідно з генпланом – АЗС, підприємства комунального господарства, парки шляхоприбиральних машин, транспортних, споруд, СТО та мийок.
Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала зауважив, що орендар ділянки програв суд щодо поновлення договору оренди, однак міськрада також програла у суді щодо повернення ділянки у комунальну власність. Отже, управління пропонує виділити «Галнафтогазу» ділянку під майном, а рештою ділянки могла б розпорядитися міська рада.
Члени комісії рекомендували управлінням земельних ресурсів та містобудування та архітектури вивчити питання щодо правильного розподілу вказаної ділянки та підготувати відповідний проект рішення на засідання земельної комісії міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.