USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дітей із неприєднаних до Луцька сіл можуть не брати у міські садочки

27 Лютого 2020 16:01
«Ми не можемо казати лучанам «зачекайте», а діти з сіл будуть знаходитися в міських дитячих садочках», - переконаний виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Про це він заявив під час пленарного засідання чергової 70-ї сесії.

«Якщо чесно сказати, у нас немає проблем із дитячими садочками. Але якщо серед лучан на черзі у садочок 600 чоловік, то у цій же черзі дітей з навколишніх сіл – 1100. І якщо ми займемо принципову позицію і не братимемо до міських садочків дітей із сіл, то у нас не буде черги», - наголосив посадовець.

Він зауважив, що щиро сподівається, що усі навколишні села у майбутньому приєднаються до Луцька, і проблему наповненості дошкільних навчальних закладів міська влада вирішуватиме спільно з селищними головами.

«Але тим селам, які не будуть приєднані до Луцька, ми скажемо «дякую». Ми не можемо казати лучанам «зачекайте», а діти з сіл будуть знаходитися в садочках. Ми не ділимо дітей, їх ділять ті, хто не хоче приєднуватися до Луцька. Не хочете приєднуватись? Не треба! Станьте в чергу і чекайте. Але тоді буде одна черга для лучан, і зовсім інша – для дітей із навколишніх сіл», - акцентував Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ОСтап Показати IP 27 Лютого 2020 16:18
НЕМА ПРОБЛЕМ????? в 40 садочку в яслях по 37 чоловік??????? ЦЕ нема проблем???? Ви жартуєте???
Анонім Показати IP 27 Лютого 2020 16:20
Чудове і правильне рішення. Нехай у себе віддають у садки.
123 до Анонім Показати IP 27 Лютого 2020 16:55
А їх там просто не має.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2020 17:22
Жоден керівник міста не знаходив стільки тем для розбрату та взаємоненависті серед мешканців, як це постійно провокує Пустовіт.
Голова Показати IP 27 Лютого 2020 17:54
І в школи і в лікарні і плювати на Конституцію, яка передбачає для всіх освіту і медицину. Та й взагалі заборонити тим жителям навколишніх хто не хоче приєдуватися працювати та відкривати підриємницьку діяльність в Луцьку. Правда і всіх лучан які працюють на Модерні, Кромберзі та Епіцентрі перевести на Автозавод)). І тільки так і не інакше.
Читач до Голова Показати IP 27 Лютого 2020 18:28
Цілком з Вами згідний!А ще,як вишеньку на тортик-кошмарити міськраду позовами до прокуратури і судів,вимагаючи негайної реконструкції очисних споруд або їх негайного закриття і сплати матеріального і морального збитку мешканцям навколишніх сіл,а з Брищанським смітниськом ще простіше-перекопали підїздні дороги,заблокували їх блоками-і ласкаво просимо,Луцьк і лучани до Європи!
Голова до Читач Показати IP 27 Лютого 2020 18:43
Так до Луцька ж приєднується Прилуцьк, тому проблема, де буде наступний смітник уже вирішена.
ольга Показати IP 27 Лютого 2020 23:00
600 луцьких +1100 з прилеглих сіл= 1700. Коли усі приєднаються по якому принципу будете брати дітей, якщо місць 600.Не обіцяйте того, що не в ваших силах. У якому році у Луцьку побудували новий садочок?