Діти з вадами слуху святкували День знань
![](/files/news/2008/09-01/1151-1u.jpg)
Заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук взяв участь у відзначенні Дня знань у Володимир-Волинській школі-інтернаті для дітей з вадами слуху. Про це повідомляють 1 вересня «Волинські Новини».
За інформацією офіційного сайту Волинської обласної держадміністрації, всі учні школи забезпечені індивідуальними слуховими апаратами, придбано комп’ютерний слухомовний комплект «Живий звук». Вихованці із великим задоволенням займаються у різноманітних гуртках, беруть участь у святах, конкурсах, спортивних змаганнях. Все це дає їм змогу розкрити свої таланти і творчі здібності.
Учні школи є неодноразовими переможцями фестивалю «Повір у себе». Учениця 9 класу Наталія Качула стала лауреатом ІІ туру Всеукраїнського фестивалю художньої самодіяльної творчості серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху.
Гордістю школи є учениця 4-А класу Настя Каліш, яка стала переможцем обласного фестивалю художньої самодіяльної творчості.
Творчий колектив художньої самодіяльності учнів школи брав активну участь у ІV-V Міжнародних фестивалях пісні та творчих форм осіб з обмеженими можливостями у місті Подоляни (Польща), де виборов почесне ІІ місце і став лауреатом фестивалю.
На належному рівні проводиться спортивно-масова робота, про що свідчать результати школярів у змаганнях. Учні школи неодноразово брали участь у Всеукраїнських змаганнях серед нечуючих дітей у Львові, Києві, Ужгороді, Полтаві, Миколаєві, Дніпропетровську, Маріуполі, Рівному.
Заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук щиро й сердечно привітав учнів школи, її педагогічний колектив та батьків з початком нового навчального року.
Довідково:
Ця школа функціонує з 1946 року. А цього літа відкрито її нове приміщення, побудоване на кошти з державного бюджету.
У закладі навчається і проживає 102 дитини (віком від 6 до 19 років) Волині. Учні здобувають повну загальну середню освіту (12 класів), а також професійну підготовку кравчині та столяра-будівельника.
У педагогічно-реабілітаційному процесі працює 53 педагоги, 20 із них мають сурдопедагогічну освіту, 21 спеціаліст вищої категорії, 5 вчителів-методистів, 7 старших вчителів, 14 відмінників освіти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією офіційного сайту Волинської обласної держадміністрації, всі учні школи забезпечені індивідуальними слуховими апаратами, придбано комп’ютерний слухомовний комплект «Живий звук». Вихованці із великим задоволенням займаються у різноманітних гуртках, беруть участь у святах, конкурсах, спортивних змаганнях. Все це дає їм змогу розкрити свої таланти і творчі здібності.
Учні школи є неодноразовими переможцями фестивалю «Повір у себе». Учениця 9 класу Наталія Качула стала лауреатом ІІ туру Всеукраїнського фестивалю художньої самодіяльної творчості серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху.
Гордістю школи є учениця 4-А класу Настя Каліш, яка стала переможцем обласного фестивалю художньої самодіяльної творчості.
Творчий колектив художньої самодіяльності учнів школи брав активну участь у ІV-V Міжнародних фестивалях пісні та творчих форм осіб з обмеженими можливостями у місті Подоляни (Польща), де виборов почесне ІІ місце і став лауреатом фестивалю.
На належному рівні проводиться спортивно-масова робота, про що свідчать результати школярів у змаганнях. Учні школи неодноразово брали участь у Всеукраїнських змаганнях серед нечуючих дітей у Львові, Києві, Ужгороді, Полтаві, Миколаєві, Дніпропетровську, Маріуполі, Рівному.
Заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук щиро й сердечно привітав учнів школи, її педагогічний колектив та батьків з початком нового навчального року.
Довідково:
Ця школа функціонує з 1946 року. А цього літа відкрито її нове приміщення, побудоване на кошти з державного бюджету.
У закладі навчається і проживає 102 дитини (віком від 6 до 19 років) Волині. Учні здобувають повну загальну середню освіту (12 класів), а також професійну підготовку кравчині та столяра-будівельника.
У педагогічно-реабілітаційному процесі працює 53 педагоги, 20 із них мають сурдопедагогічну освіту, 21 спеціаліст вищої категорії, 5 вчителів-методистів, 7 старших вчителів, 14 відмінників освіти України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.