USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

Для Насірова просять найбільшу в історії кримінального процесу України заставу

5 Березня 2017 12:17
Прокурори САП будуть просити у суду призначити для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 2 млрд гривень.

Сума застави може стати найбільшою заставою в історії кримінального процесу України.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм у Facebook.

"Роман Насіров може увійти в історію - спеціалізована антикорупційна прокуратура просить для голови ДФС запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 2 мільярдів (!) гривень, що є найбільшою заставою в історії кримінального процесу України", - написав депутат.



Зауважимо, у Романа Насірова під час огляду спеціалістами Інституту кардіології, лікарі не знайшли в нього проблем із серце, інформує Gazeta.ua. Про це йдеться в розпорядженні журналістів, де опинилася копія медичного висновку з Інституту кардіології імені Стражеска щодо Насірова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Українець Показати IP 5 Березня 2017 12:26
Заставою Бариги може бути усе майно його і родини з усіма рахунками.
Сераховичі до Українець Показати IP 5 Березня 2017 15:57
+2млрд доларів!
Анонім Показати IP 5 Березня 2017 13:03
Сьогодні о 23.00 його випустять. Він встане з каталки, інфаркт пройде і завтра вийде на роботу, або втічу в Угорщину, громадянином якої він є. От і весь цирк.
васько попердяйчик Показати IP 5 Березня 2017 13:27
Насирову на всих вас нас рать!Бобло збив! Всих купить!Втече за кордон! Дурни украинци! Вас обегоривает вся шайка -лейка Пеци! Пока Пеця рулить всея Украина дурни сильски хлопци виддають життя за цих пройдох у влади! А чи варта вся ця кийвська банда того????
Корупціонеранагілляк до васько попердяйчик Показати IP 5 Березня 2017 16:07
Хлопці віддають життя щоб зупинити просування російських агресорів ...а чиновники -коррупціонери впроваджую схеми розкрадання країни і виведення коштів в офшори....
олег Показати IP 5 Березня 2017 14:09
Як що в самого не найдеться 2 мрд., то позичить у сусідки, або ж у Гонтаревої, а через трохи за бугром віддасть.
Клєванскій Показати IP 5 Березня 2017 14:11
Деж ви хропці - РЕКІТИРИ ? Гроабуй награбоване!
Катані Показати IP 5 Березня 2017 21:44
Ви замітили як вони падли різко хворіють а як красти падлюки навіть не червоніють.Ввозять їх як долб%йобів