Для комерційних структур мисливські угіддя Волині закриті?
![](/resize/450x290/r/files/news/2008/11-10/2947-1u.jpg)
Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства у своєму проекті рішення Волинської облради не передбачило надання мисливських угідь у користування приватним установам. Про це йшлося 10 листопада під час засідання постійної комісії Волиньради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, - повідомляє репортер «Волинських Новин».
У проекті рішення облради «Про надання мисливських угідь у користування», презентованому представником Волинського облуправління лісового та мисливського господарства, «знайшли місце» лише для 4 суб’єктів. Це - державні підприємства «Горохівське ЛМГ», якому пропонувалось надати 85 тисяч гектарів угідь, та «Камінь-Каширське ЛГ» (49,5 тисяч гектарів мисливських угідь).
Також «пощастило» двом районним організаціям Українського Товариства Мисливців та Рибалок (УТМР) – Луцькій (82 тисячі гектарів) та Іваничівській (43 тисячі гектарів). Мисливські угіддя пропонувалось надати в користування на термін 15 років.
Така постановка питання не сподобалася депутату Волиньради Василю Столяру. Його зацікавило, чому в проекті фігурують лише 4 суб’єкти.
«Чим державні підприємства і УТМР кращі за комерційні структури? Хто вам порадив? Голова ради (голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, - «ВН») чи Колісник (начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарство Богдан Колісник, - «ВН»)?», - обурювався Василь Столяр.
За його словами, від підприємств були відповідні подання. «У нас одна Конституція – і для Столяра, і для Грицюка», - сказав пан Столяр, натякаючи, що саме голова облради не зацікавлений у наданні мисливських угідь комерційним структурам.
У голови депутатської комісії Олега Кіндера також виникло питання до представника лісівників, чому в проекті немає приватних структур. За словами пана Кіндера, для того, щоб з’ясувати проблемні моменти і запросили на засідання Богдана Колісника. Але він «знайшов причини, щоб не прийти».
Голова облорганізації УТМР Віталій Шебенюк запропонував питання виділення мисливських угідь розділити на два «блоки». Перший – який стосується УТМР, а другий – щодо решти. Депутати погодились, адже претензій до виділення угідь товариству немає.
Таким чином, комісія рекомендувала управлінню лісового та мисливського господарства підготувати на засідання колегії облради два проекти рішення.
Довідково:
Питання щодо мисливських угідь чотири рази розглядалося на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.
Під час сесії Волиньради 10 жовтня проект рішення, де фігурували комерційні структури, депутати провалили – 28 голосів «за» і 13 - «проти».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У проекті рішення облради «Про надання мисливських угідь у користування», презентованому представником Волинського облуправління лісового та мисливського господарства, «знайшли місце» лише для 4 суб’єктів. Це - державні підприємства «Горохівське ЛМГ», якому пропонувалось надати 85 тисяч гектарів угідь, та «Камінь-Каширське ЛГ» (49,5 тисяч гектарів мисливських угідь).
Також «пощастило» двом районним організаціям Українського Товариства Мисливців та Рибалок (УТМР) – Луцькій (82 тисячі гектарів) та Іваничівській (43 тисячі гектарів). Мисливські угіддя пропонувалось надати в користування на термін 15 років.
Така постановка питання не сподобалася депутату Волиньради Василю Столяру. Його зацікавило, чому в проекті фігурують лише 4 суб’єкти.
«Чим державні підприємства і УТМР кращі за комерційні структури? Хто вам порадив? Голова ради (голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, - «ВН») чи Колісник (начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарство Богдан Колісник, - «ВН»)?», - обурювався Василь Столяр.
За його словами, від підприємств були відповідні подання. «У нас одна Конституція – і для Столяра, і для Грицюка», - сказав пан Столяр, натякаючи, що саме голова облради не зацікавлений у наданні мисливських угідь комерційним структурам.
У голови депутатської комісії Олега Кіндера також виникло питання до представника лісівників, чому в проекті немає приватних структур. За словами пана Кіндера, для того, щоб з’ясувати проблемні моменти і запросили на засідання Богдана Колісника. Але він «знайшов причини, щоб не прийти».
Голова облорганізації УТМР Віталій Шебенюк запропонував питання виділення мисливських угідь розділити на два «блоки». Перший – який стосується УТМР, а другий – щодо решти. Депутати погодились, адже претензій до виділення угідь товариству немає.
Таким чином, комісія рекомендувала управлінню лісового та мисливського господарства підготувати на засідання колегії облради два проекти рішення.
Довідково:
Питання щодо мисливських угідь чотири рази розглядалося на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.
Під час сесії Волиньради 10 жовтня проект рішення, де фігурували комерційні структури, депутати провалили – 28 голосів «за» і 13 - «проти».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.